AZ PROPERTY* ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábreží, orientovaný do tichého vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského nábrežie | 107.02 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábre

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3541 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.69 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5668 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 141.56 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5410 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 91.23 m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského down

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

478,300 € 5243 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislav

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Moderný 3-izbový byt s terasou a parkovaním – širšie centrum, Račianske mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj nový 3-izbový byt v kvalitnej novostavbe, situovaný v atraktívnej lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,999 € 6316 €/m²

3-izbový byt v rakúskej obci Wolfsthal

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 81 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 73,52 m2 a balkónom 7,8 m2 sa nachádza v rakúskej obci Wolfstha

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

285,000 € 3519 €/m²

Exkluzívny 3i byt v ikonickej Eurovea Tower na 35. poschodí na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 116.7 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny byt v ikonickej Eurovea Tower – najvyššej rezidenčnej budove

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| 3i investičný Staromestský byt vhodný bývanie aj na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 100 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava-

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3490 €/m²

KeyPoint | 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou v srdci Dúbravky – Pokojné bývanie pre vašu rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 62 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre vašu rodinu v pokojnej, no výborne vybavenej lokalite? Ponúkame vám

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

234,800 € 3787 €/m²

NOMA | REZERVOVANÉ-VETERNICOVÁ č.27 - Doprajte si tento VÝHĽAD z vlastnej SPÁLNE

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Veternicová | 62 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento 3-izbový byt v poko

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3871 €/m²

BAKOS GROUP | REZERVOVANÝ - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na les, loggiou a súkromím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt. Predsta

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,000 € 3095 €/m²

ARBIZ | predaj 3-izbový byt (92 m²) Podhorského, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podhorského chodník | 92 m²

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Podhorského, mestská časť Bratislav

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,900 € 5325 €/m²

člen NARKS

PREDAJ| Priestranný 3i byt s terasou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 85 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3izbový byt, ktorý zaujme nielen dispozíciou, ale aj príj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

599,000 € 7047 €/m²

Útulný 3-izbový byt na Karadžičovej ulici pri OC Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu na Karadžičovej ulici.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3 izb byt, 84m2, Nám. Biely kríž 4, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Biely kríž | 84.61 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom a šatníkom na Námestí Biely kríž 4, B

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 3534 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3 izbový byt na Kramároch v tichej lokalite na Višňovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Višňová | 69.3 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite Bratislava – K

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 3752 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZB. BYT - BA, STARÉ MESTO, GUNDULIČOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 97 m²

Veľkorysý 2-izbový byt s potenciálom jednoduchej prerábky na 3-izbový byt v historickom centre

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,999 € 3196 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,BALKÓN,PETRŽALKA,64m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

232,999 € 3641 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i byt s jedinečnou atmosférou súkromnej záhrady v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Révová | 146 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3izbový byt v mestskej časti Staré Mesto, ktorý

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PREDAJ - 3izb.bytu pri Prezidentskom paláci, BAI - Gunduličova 8

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 49 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj moderný, svetlý a kompletn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,900 € 6324 €/m²

Na predaj 3.izbový byt v najkrajšej časti Ružinova.68m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,990 € 4162 €/m²

REZERVOVANÉ Žite v srdci diania: Štýlový 3i byt s obrovskou terasou, AC a garážou v projekte Jarabinky - BA Mlynské Nivy, 74,25m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 74.25 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

397,000 € 5347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Váš nový domov v meste - 3 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 99.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Prístavnej ulici v mestskej časti Ružin

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23052)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie