AZ. Jakubovo námestie: 77 m² pod 3 m stropmi, ticho, história a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 77 m²

AZ. PONÚKAME NA PREDAJ IDEÁLNY PRIESTOR PRE LUXUSNÝ MESTSKÝ BYT, PRESTÍŽNY ATELIÉR ALEBO REPREZ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,900 € 4414 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový 3-izbový byt navrhnutý dizajnérkou v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lešková, 811 04 Bratislava | 67.26 m²

Resido Concept pripravuje na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 5784 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3izbový byt Dúbravka - tichá lokalita

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Tranovského | 65 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestká časť - Dúbravka, v stave staršej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,000 € 3338 €/m²

Slnkom presvetlený a priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 71.83 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 3 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PREDAJ 3 izbového bytu s logiou, 64,9 m2 v BA Petržalke, Lachová ul, zvýšené prízemie, čiast. rekonštrukcia.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 64.9 m²

Ponúkame na predaj 3- izb. byt v Bratislave – Petržalke na Lachovej ul. Byt o výmere 64,9 m2 sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3806 €/m²

Predaj 3i-byt 90m2 + 20,5 balkóny+ 5m2 pivnica+ vnútorné parkovanie

Reality Bratislava-Rusovce

3 izbový byt | Starorímska | 90 m²

3-izbový byt na predaj v Rusovciach, Bratislava Predaj : Na predaj krásny 127 m2 svetlý a veľmi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rusovce

449,000 € 4989 €/m²

3 izb. byt - Moderné a dostupné bývanie v Rači – RNDZ2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri Šajbách | 72.31 m²

Ponúkame Vám na kúpu moderný 3-izbový byt v novom projekte RNDZ 2, ktorý nadväzuje na úspešný p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

279,168 € 3861 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝ voľný 3 izbový priestor v projekte VERDENA pri Peknej ceste s parkovaním v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²

Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

295,314 € 3668 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TERRASY - VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ! - Moderné bývanie obklopené prírodou, len na skok od centra mesta

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80.1 m²

Projekt TERRASY ponúka moderné bývanie v pokojnej lokalite, len na skok od centra Bratislavy. V

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

378,267 € 4722 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj slnečného kompletne zrekonštruovaného 3,5-izbového bytu v Ružinove 73m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

K dispozícii video obhliadka a 3D obhliadka. TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj – 3-izbový byt v rekonštrukcii s možnosťou výberu štandardu – Vigľašská ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 70 m²

Ponúkame na predaj priamo v našom vlastníctve (bez provízie) 3-izbový byt v Petržalke na Vigľaš

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3856 €/m²

Štýlový a efektívny 3i byt s loggiou a vlastným parkovaním – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Hlbinná | 64.77 m²

Hľadáte štartovacie bývanie pre rodinu, kde už nemusíte pohnúť ani prstom? Tento svetlý a racio

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

202,000 € 3119 €/m²

3-izbový veľký byt, novostavba-2x parking v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 82.94 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 4039 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt na Trenčianskej ulici 64m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v srdci Ružinova na Trenčianskej ulici. Tento

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderná novostavba s veľkou terasou, šatníkom a parkovacím miestom v projekte Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 95.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný, krásne presvetlený 3i byt v obľúbenom projekte Eden Par

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

429,000 € 4492 €/m²

Predaj, 3-izb.byt, Pôvodný Stav, Lokalita s dlhodobou rodinnou hodnotou, BA IV- Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Janka Alexyho | 61 m²

Predstavte si bývanie, ktoré si vytvoríte presne podľa seba. Spoločnosť Diamond Home Services

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3525 €/m²

3 izbový byt v Petržalke, po rekonštrukcií, cca 67 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej časti Petržalky –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

263,999 € 3940 €/m²

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ I CITY PARK RUŽINOV A I Kompletne zariadený 3iz byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 72.33 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt v projekte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 5516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. Terasový trojizbový byt v projekte SKYBOX Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky moderný terasový trojizbový byt v obľú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt, Plynárenská, Bratislava / 20. poschodie / terasa s panoramatickým výhľadom + balkón + pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 126 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt vo výškovej rezidenčnej budove na prestížnej adrese P

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

649,000 € 5151 €/m²

Predaj zaujímavého bytu s loggiou priamo oproti Kuchajdy a nákupného centra POLUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 77.4 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 2 a pol -izbový byt na Vajnorskej ul. v Bratislave, v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 3720 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i mezonet s terasou aj loggiou v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 123.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový priestranný mezonet v novostavbe na Tomášikovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

538,600 € 4348 €/m²

PREDAJ| 3i mezonet s priestrannou terasou a výhľadom na Chrám sv. Rastislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 101.73 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 3izbový mezonet s priestrannou terasou a výhľadom n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

532,000 € 5230 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23052)
Upresniť hľadanie