EXKLUZÍVNE │ Prémiový 82m² byt v novostavbe s garážou a pivnicou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 82 m²

Ponúkame na predaj tento moderný 82m² byt s terasou. Byt je nový, kompletne zariadený a priprav

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

289,900 € 3535 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame veľkometrážny 3 izbový byt v projekte Design Cubes na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova | 133.52 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s panoramatickým výh

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 4419 €/m²

3 izb byt s predzáhradkou: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 72.07 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

314,600 € 4365 €/m²

M U R G A Š O V A | Atypický 3-izbový byt s charizmou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 75 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 5000 €/m²

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový apartmán v B

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt v žiadanej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 71 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj prerobený, nadštandardný 3-izbový byt v naj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt s krásnymi výhľadmi vo Vienna Gate v BA Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska 8 | 89 m²

Moderné mestské bývanie s panoramatickými výhľadmi, veľkorysým priestorom a službami priamo v b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.1 m²

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 3907 €/m²

3-izbový byt s balkónom, pivnicou a garážou na Lovinského v Bratislave I – VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lovinského 41 | 66 m²

Realitný maklér Michal Hulík, RSc. vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom, piv

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4530 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Vienna gate - 3-izb.byt s krásnymi výhľadmi na predaj v BA - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 88.5 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný 3-izbový byt na Jégeho ulici v BA - Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jégeho | 93.11 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v bytovom dome len s 15 b

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,192 € 4287 €/m²

PREDAJ, moderný 3-izbový byt 67 m2, balkón, Karlova Ves, Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 66.91 m²

*** Matterport: https://my.matterport.com/show/?m=5mvQuScvNjm *** Realitná kancelária Domov je

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3871 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Predaj 3-IZB. BYT - BA, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 82 m²

Panoramatický výhľad na Malé Karpaty a Kolibu definuje atmosféru tohto 3-izbového bytu vo vyhľa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: 3i-byt s veľkou lodžiou, kumbálom a pivnicou vo vyhľadávanej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 66.5 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3i-byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v Karlovej Vsi v zelenom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 4059 €/m²

| HF&HD | NA PREDAJ | 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi pekný 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 4086 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný, elegantný 3i byt s veľkou loggiou a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 72.5 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s dobrou atmosférou, výhľadom do tichej, kľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3517 €/m²

OCCAM | 3i apartmán s balkónmi v projekte Metropolis, downtown Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.7 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Metropolis, ktorý pred

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 6635 €/m²

PREDAJ - Výnimočný 3-izbový byt s terasou a výhľadom v III Veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.69 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ výnimočný, moderný a zariadený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 5208 €/m²

Predaj priestranného 3 izbového bytu Bratislava- Geologická ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Geologická | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Bratislavy,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 3188 €/m²

REZERVOVANÝ: Priestranný 3-izbový byt s možnosťou 4 izieb, 2 lodžie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 79 m²

REZERVOVANÉ. Na Dlhých dieloch sú byty, ktoré majú dobrú adresu… a potom sú byty, ktoré majú a

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v obľúbenej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlovo zariadený 3i byt v príjemnom komornom bytovom dome v pok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4271 €/m²

Čerešne Plaza - výhodný predpredaj novej etapy, 3-izbových bytov s prémiovým nadštandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 58.98 m²

Najnovšia etapa známych Čerešní ktorá prináša ešte väčší komfort bývania. Ponúkame Vám na pred

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

298,093 € 3720 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23051)
Upresniť hľadanie