Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 92.22 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,998 € 3502 €/m²

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný a komplet zariadený byt s veľkým balkónom a pekným výhľadom vo výbornej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Segnerova | 71.56 m²

Directreal Smile - 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM – KARLOVA VES Ponúkame na predaj moderný a kompletn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

312,030 € 4360 €/m²

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

228,700 € 3518 €/m²

PARKOVANIE VO VNÚTROBLOKU! Priestranný 3-izb. byt na Šancovej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 79.98 m²

PARKOVANIE VO VNÚTROBLOKU! Priestranný 3-izb. byt na Šancovej ulici v Starom Meste. Byt aj poze

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 3613 €/m²

Predaj, priestranný 3-izbový byt s loggiou, 79 m2 + 3 m2 loggia, 6./12, KLIMATIZÁCIA, PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Milana Marečka | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka priamo v centre

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

245,000 € 3101 €/m²

Štýl, vkus a status. Trofejná nehnuteľnosť v srdci Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 159.57 m²

Veľkorysý 3i byt v diele architektov Aloisa Balána a Jiřího Grossmanna, tvorcov bratislavských

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,390,000 € 8711 €/m²

Bývanie v oáze pokoja! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový BYT s balkónom a pivnicou. BA - Nové Mesto, 68,81 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68.81 m²

TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

326,000 € 4738 €/m²

3 izbový byt na Račianskej ulici Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Račianskej ulici v B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,999 € 3912 €/m²

AZ. Na predaj elegantný 3-izbový byt v novostavbe EinPark v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

NOVO zariadený 3 izbový byt 86,5 m2 s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 86.5 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj NOVO zariadený 3 izbový byt s loggiou, úžitková pl

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3803 €/m²

Priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a garážovým parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 82 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a par

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,990 € 2927 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v lukratívnej časti Starého Mesta – Židovská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 65 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Starého

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5183 €/m²

Rezervované:Predaj príjemného 3-izbového izbového bytu v obľúbenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Repašského | 69 m²

Predaj 3-izbového bytu s loggiou – 65 m², Repašského ulica, Bratislava – Dúbravka. Ponúkame na

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt s výbornou polohou – Rovniankova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výbornou polohou – Rovniankova ul., Petržalka, 70 m², po reko

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3986 €/m²

Predaj útulného 3 izbového komplet zariadeného bytu v Dúbravke v staršej novostavbe!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný komplet zariadený 3-izbový byt s celkovou výmerou 64 m² (z toho logg

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3672 €/m²

For sale – štýlový 3-izbový byt | vysoké poschodie, krásne výhľady & výborná dispozícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78 m²

Ponúkame na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte MATADORKA na ulici Závod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

357,000 € 4577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov. Vynik

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,000 € 3935 €/m²

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt s predzáhradkou v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.6 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.68 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 107 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 3i apartmán s pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

404,000 € 3776 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.65 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 81.08 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie