Na predaj pekný 3 izb byt v Nitre, centrum mesta - Párovce.

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na predaj pekný, svetlý 3-izbový byt s príjemnou atmosférou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Novinka
Novinka

ŠOPORŇA - rodinný dom na predaj

Reality Šoporňa

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

DAJAreality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Šoporňa. - 4-izbový rod. dom,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

199,990 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

CHORVÁTSKO - Dom v peknej tichej lokalite - Gornji Karin, ZADAR

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

RB23-1791, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj dom s dvoma apartmánmi v dedi

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj

265,000 € 1451 €/m²

Zachovalý rodinný dom Urmince

Reality Urmince

Rodinný dom | Tichá | 150 m²

Ponúkame vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Urmince kúsok od Topoľčian v smere na mesta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Urmince

155,000 € 1033 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ! 4 izbový rodinný dom s terasou - Veľký Ďúr

Reality Veľký Ďur

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte pokojné bývanie v kde sa spája vidiecky kľud s výbornou dostupnosťou do mesta? ARNIX re

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Ďur

146,500 € 977 €/m²

NAJLEPŠIA BIZNIS ADRESA: Posledný dom na pešej zóne v Leviciach!

Reality Levice

Rodinný dom | Ul. sv. Michala | 115 m²

INVESTIČNÝ UNIKÁT: Posledný rodinný dom priamo na pešej zóne v Leviciach! Hľadáte adresu, kt

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Levice

Info v RK

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Budova v srdci Levíc – ideálna pre gastro, ambulancie či kancelárie

Reality Levice

Objekt pre obchod | 150 m²

STRATEGICKÁ ADRESA V CENTRE LEVÍC: Podnikanie, Gastro či Bývanie? Ponúkame na predaj rodinný

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Levice

254,000 € 1693 €/m²

REZERVOVANÉ! 2 izbový byt Levice, ul. Ľ. Štúra

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. Ľ. Štúra | 53 m²

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt s bezproblémovým parkovaním na ul. Ľ. Štúra. Tento byt kombi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

83,000 € 1566 €/m²

Exkluzívne: 3 izbový slnečný byt s balkónom Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 73 m²

Moderný, slnečný a priestranný: 3-izbový byt s novou dispozíciou v srdci Levíc. Máme pre vás p

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1575 €/m²

3 izbový byt Štefánikova ul. Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si viete prispôsobiť vlastným snom, alebo bezpečnú investíciu na okamžit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1537 €/m²

Viničný dom so srdcom a pivnicou, ktorá rozpráva príbehy

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Hľadáte miesto, kde sa zastavil čas? Miesto, ktoré nevonia novotou z katalógu, ale spomienkami

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

48,000 € 960 €/m²

Zrekonštuovaná chata s výhľadom a súkromím – Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Chata, drevenica, zrub | 60 m²

Hľadáte únik z mesta do ticha prírody? Ponúkame na predaj menšiu poschodovú chatu na okraji Nov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

89,990 € 1500 €/m²

NOVÁ CENA - REALITY PROGRES PONÚKA : CHATA a POZEMOK 871m2 - SĹŇAVA - PIEŠŤANY - VOĽNÝ

Reality Piešťany

Chata, drevenica, zrub | 60 m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ CHATU v katastri BANKA pri kúpe

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Piešťany

149,900 € 2498 €/m²

Novinka
Novinka

Exkl. 3 izbový rodinný dom so záhradou v H. Orešanoch

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 84 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší 3 izbový RD v obci Horné Or

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

145,000 € 1726 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ. Na predaj starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii + hospodárska budova + dielňa, pozemok 641 m2, Beluša.

Reality Beluša

Rodinný dom | J. A. Komenského | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii + hospodárska budova + di

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Beluša

Info v RK

Zabehnutý projekt, preukázateľné výnosy, silná lokalita a priestor na ďalší rast. Investícia, ktorá dáva ekonomický aj strategický zmysel.

Reality Smižany

Chalupa, rekreačný domček | 420 m²

Predstavujeme vám jedinečnú chatu situovanú v najvyhľadávanejšej lokalite Slovenského raja – na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smižany

419,000 € 998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Smižany

Hotel, penzión, ubytovňa | 420 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Smižany

419,000 € 998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na Predaj - Murovaná chatka Nižná Hutka

Reality Nižná Hutka

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Táto rozkošná murovaná chatka čaká na nového majiteľa, ktorému poskytne relax a pohodu. Nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

54,000 € 1350 €/m²

Predaj výrobnej haly Južná trieda Košice

Reality Košice-Juh

Výrobný objekt | 1,900 m²

Ponúkame na predaj výrobnú halu s administratívnou budovou. Hala má rozlohu 1400 m2 a administr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

1,750,000 € 921 €/m²

Rezervované - 1 izbový tehlový byt Engelsova Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Engelsova | 39 m²

Zaujímavá ponuka v perfektnej lokalite na ul. Engelsova Prešov 1-izbový tehlový byt v atraktívn

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

134,000 € 3436 €/m²

Chata Kostolianska Košice SEVER

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Chata na Severe. V preklade, ponúkame Vám na predaj poschodovú chatu na Kostolianskej ceste v

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

175,000 € 1750 €/m²

EXKLUZÍVNE | 4-izbový byt s 3 lodžiami | 102 m² | Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Tatranská | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tatranskej ulici, v mes

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

340,000 € 3333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Chata s historickým charakterom a priestranným pozemkom – Hrušov, Slovenský kras

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 8,500 m²

Ponúkame na predaj štýlovú chatu s rozľahlým pozemkom v obľúbenej vinárskej oblasti nad obcou H

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

160,000 € 19 €/m²

Predaj murovanej chaty v Košiciach - Ťahanovciach, Pod Vinicami

Reality Košice-Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | 427 m²

Ponúkame na predaj menšiu murovanú chatu s rozlohou 16 m² v lokalite Košice - Ťahanovce, časť P

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Ťahanovce

29,000 € 68 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie