Rodinný dom | Lodno | 140 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe 223 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v ob
124,500 € 889 €/m²
Rodinný dom | Zákopčie | 160 m²
Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite na okraji obce, obklopené prírodou a s veľkým pozemkom? Pot
Cena dohodou
Rodinný dom | Makov | 160 m²
Bývanie pod lesom s dostatkom súkromia a prekrásnym výhľadom na obec je snom snáď každého z nás
Cena dohodou
Rodinný dom | 810 m²
1. Reality Rent ponúka na predaj Zemiansku kúriu v okrese Martin. Cena v realitnej kancelárii.
Cena dohodou
Rodinný dom | Rajecká Lesná | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom-chalupu v malebnej obci v Rajeckej Lesnej. Dom sa nachádza v cen
100,000 € 813 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 105 m²
Ponúkame na predaj pôvodnú dreveničku v malebnej obci Kolárovice pri Bytči-časť Škoruby. Dreven
38,900 € 370 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Čiakov | 125 m²
1. Reality Rent ponúka na predaj útulnú a štýlovú drevenú chatu v katastrálnom území Kolárovice
89,000 € 552 €/m²
Polyfunkčný objekt | Jilemnického | 400 m²
1. Reality Rent ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovanú poschodovú budovu o podlahovej ploc
Cena dohodou
Rodinný dom | Krásno nad Kysucou | 70 m²
Útulná chatka s čarovnou záhradou a nádhernými výhľadmi – ideálne miesto na oddych ? Reality R
59,900 € 856 €/m²
Rodinný dom | 430 m²
Ponúkame vám na predaj tento výnimočný rodinný dom vo vynikajúcej lokalite Kysuckého Nového Mes
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | 1.Mája | 626 m²
Ponúkame na predaj kompletne zariadený a funkčný penzión v atraktívnej lokalite centra Kysucké
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
TOP Realitka – Ponuka nehnuteľností tak ako to nepoznáte! Piešťansko a okolie PODPULTOVKY „Zavo
Cena dohodou
Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²
TOP Realitka – Exkluzívne – 4-i RD, pozemok 1026m2, TOP Lokalita Piešťany Predáme starší 4-iz
179,999 € 2169 €/m²
Prevádzkový areál | Vinohradnícka | 0 m²
TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál
1,149,999 €
Iný objekt | Vinohradnícka | 0 m²
1,149,999 €
Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²
179,999 € 2169 €/m²
3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²
-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl
239,000 € 3748 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²
Ráno vás zobudí ticho a zeleň namiesto ruchu mesta – presne takto môže vyzerať vaše nové bývani
156,000 € 2053 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 169 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom z roku 1947 s pozemkom o výmere 763 m², nachádzajúci sa v tichej
259,000 € 1533 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 154 m²
Zažite ticho hôr – predaj čarovnej chalúpky v srdci prírody, Horná Tižina – Terchová pre pozre
165,000 € 1071 €/m²
5 a viac izbový byt | Szabó Gyula | 250 m²
Ponúkam na predaj viacúčelový celopodpivničený a poschodový bytový dom s veľkým potenciálom vyu
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Jahodná | 260 m²
Realitná kancelária Xpert Reality ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v tichej časti obc
Cena dohodou
Rodinný dom | na Štrande | 117 m²
Rodinný dom priamo v centre, skvelá investícia pre vaše podnikanie, alebo komfortné Nové Bývani
276,800 € 2607 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 110 m²
Realitná kancelária Xpert reality Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať 3i rodinný dom s
297,000 € 2700 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.