3 izbový byt | Radlinského | 102 m²
Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m², privátnou záhradkou vo dvore a vysokými stropmi s
399,000 € 3912 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 63.4 m²
Kancelársky priestor na predaj situovaný na prízemí známej funkcionalistickej budovy Nová Doba
265,000 € 4180 €/m²
5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²
Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7 sa nachádza na prestížnej adrese priamo v p
695,000 € 3341 €/m²
Rodinný dom | Strmý vŕšok | 268.73 m²
Trojpodlažný 7-izbový rodinný dom s bazénom sa rozprestiera na pozemku o výmere 1 169 m² v obľú
849,000 € 3159 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Hľadáte ideálne miesto, kde by ste mohli postaviť svoj vlastný dom, štýlový zrub, moderný chale
Cena dohodou
3 izbový byt | 70.4 m²
!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! IMG real ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt s veľkou loggiou v meste N
139,999 € 1989 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre Trebišova TUREALITY ponúka na predaj priest
99,000 € 1800 €/m²
3 izbový byt | 82.98 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nitre na ulici Alexyho. Byt sa
183,000 € 2205 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj veľkorysý stavebný pozemok o výmere 1 104 m² v obľúbenej lokalite Lu
Cena dohodou
3 izbový byt | Plzenská | 73 m²
PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU NA PLZENSKEJ UL., BRATISLAVA - Nové Mesto BENEFITY: -
267,500 € 3664 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,077 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok. Tam kde je zatiaľ záhrada, o chvíľu vyrastie váš n
Cena dohodou
Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ DOM PRI DUNAJI– PRIAMY PRÍSTUP K VODE, DVA APARTMÁNY, VÝNIMOČNÁ POLOHA IB
550,000 € 2200 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom
Ponúkame na predaj tehlový, dvojgeneračný rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami,
169,900 € 1338 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mosonmagyaróvár
Ponúkame na predaj priestranný, dvojgeneračný tehlový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej a
199,000 € 1860 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
169,900 € 1338 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²
Hľadáte pokojné bývanie s atmosférou vidieka, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Ponú
115,000 € 1353 €/m²
Rodinný dom | Poluvsie | 200 m²
Piata Avenue vám ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, s
199,900 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Výborná cenovka za obývateľný dom ! Na predaj: Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii – Šurany
114,500 € 1272 €/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.4 m²
S výhradným poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nov
125,000 € 1636 €/m²
3 izbový byt | Sadová | 64 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej lokalite Piešťan na Sadovej ulici, vhodný pre rodinné
185,000 € 2891 €/m²
Rodinný dom | Moravská | 320 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-podlažný dom s úžitkovou plochou 320 m² a se
Cena dohodou
4 izbový byt | Horný rad | 81 m²
VAŠE REALITY ponúka na predaj 4-izbový byt v Brezovej pod Bradlom, situovaný na 3. poschodí byt
105,000 € 1296 €/m²
3 izbový byt | Sadová | 64 m²
185,000 € 2891 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci
235,000 € 2611 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.