Na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe - 799 m² pri mestskom parku a zámku v Humennom.

Reality Humenné

Rodinný dom | 217 m²

Ponuka na predaj priestranného rodinného domu situovaného v pokojnej časti mesta Humenné, v bez

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Humenné

230,000 € 1060 €/m²

Na predaj praktický 1,5-izbový byt s balkónom ul. Třebíčska v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | 45 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt o výmere 45 m², situovaný na 3. z 5. poscho

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

83,000 € 1844 €/m²

PREDANÉ ! bývanie 25 min od BA/ 3-izb. byt/Blatná /Ostrove

Reality Blatná na Ostrove

3 izbový byt | 61 m²

Slnečný 3-izbový byt s parkovaním – pokojné bývanie len 25 min od Bratislavy Hľadáte bývanie,

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Blatná na Ostrove

98,000 € 1607 €/m²

REZERVOVANÝ!!!Predám CHALUPU - Rodinný dom, pozemok 900 m2, Lemešany

Reality Lemešany

Rodinný dom | 140 m²

Za túto cenu je to naozaj skvélá ponuka vlastniť Rodinný dom alebo chalupu a zrekonštruovať pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lemešany

159,900 € 1142 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na sídlisku Lúčna – Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 69 m²

Ponuka na predaj veľmi pekný, udržiavaný 3-izbový byt s výmerou 69 m², nachádzajúci sa na 7. po

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

130,000 € 1884 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou – Trenčín, Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 65 m²

Ponúkame na predaj príjemný a slnečný 3-izbový byt o výmere 65 m², situovaný vo vyhľadávanej lo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,990 € 2538 €/m²

NOVÁ CENA - Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Čaradice

Rodinný dom | 141 m²

🔥 NOVÁ CENA: Ponúkame na predaj rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii nachádzajúci sa v poko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čaradice

199,900 € 1418 €/m²

NA PREDAJ: Veľkorysý 3-izbový byt (86 m²) - Demandice

Reality Demandice

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obci Demandice, ktorý predstavuje ideálnu príleži

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Demandice

59,000 € 686 €/m²

3,5 izbový byt Partizánska, Nitra-Klokočina na predaj

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska | 76 m²

🌟 3,5-izbový byt s potenciálom na 4 izby – Klokočina, Partizánska ulica Hľadáte priestranný byt

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,890 € 2130 €/m²

Obchodný priestor na predaj na tržnici v Komárne.

Reality Komárno

Obchodné priestory | Komárňanská | 22 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor v areáli tržnice v Komárne na prízemí na Komárňanskej ulic

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Komárno

24,490 € 1113 €/m²

3 izbový byt (76m2), Lomnická, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

Ponúkam na predaj veľký, priestranný 3 izbový byt na adrese Lomnická 14, Prešov Základné infor

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,900 € 2236 €/m²

Predaj 2 izbového bytu s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 51 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v na ulici Ľ. Fullu v časti Bratislava – Karlova Ves Podlahová

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

185,000 € 3627 €/m²

Predaj samostatnej garáže, Karlova Ves

Ponúkam na predaj samostatnú garáž o výmere 16 m². Garáž má elektrickú zásuvku, osvetlenie a u

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

44,900 € 2806 €/m²

PREDAJ: Slnkom presvetlený 3-izbový byt na zelenej ulici Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²

JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

232,990 € 3640 €/m²

Garsónky v centre Prešova

Reality Prešov

Garsónka | 16 m²

Garzónka vo viacerých variantoch a výmerách v atraktívnej lokalite centra Prešova, ktorá poskyt

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

64,000 € 4000 €/m²

Investičná Garsónka - centrum Prešova

Garzónka (apartmán) vo viacerých variantoch a výmerách v atraktívnej lokalite centra Prešova,

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

64,000 € 4000 €/m²

Víkendová chalupa

Reality Bzince pod Javorinou

Vidiecky dom | 100 m²

Ponúkame na predaj chalúpku v krásnom prostredí Bielych karpát, na Bzinských kopaniciach. Chalú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

70,000 € 700 €/m²

Útulný 3-izbový byt na Obchodnej

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v atraktívnej lokalite Starého Mesta na Obchodne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rovniankova | 58 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v pokojnej časti Petržalky Byt sa nachádza v tichej lokalite v b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 4138 €/m²

2 domy v srdci Levíc

Reality Levice

Rodinný dom | 200 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ROKA: 2 domy v Leviciach s nekonečným potenciálom! Hľadáte nehnuteľnosť,

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levice

105,000 € 525 €/m²

Rodinný 4 izbový byt

Reality Šahy

4 izbový byt | 80 m²

Byt, v ktorom sa budete cítiť ako doma – Šahy Už pri vstupe vás privíta priestranná chodba s v

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šahy

68,000 € 850 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt s obrovským potenciálom v TOP lokalite

Reality Levice

2 izbový byt | Ku Bratke | 62 m²

Hľadáte svoje prvé spoločné bývanie, ktoré si pretvoríte podľa vlastných predstáv? Alebo hľadát

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1581 €/m²

Predaj rodinného domu v lokalite Králiky

Reality Králiky

Rodinný dom | 135 m²

Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite Králiky pri Banskej

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Králiky

333,000 € 2467 €/m²

REZERVOVANÝ Predaj 3-izbový byt s loggiou–Košice, Furča (Lidické námestie)

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Lidické námestie | 63 m²

REZERVOVANÝ Predstavte si miesto, kam sa každý deň radi vraciate. Presne taký je tento 3-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

188,000 € 2984 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Upresniť hľadanie