Na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe - 2447 m² v obci Sečovská Polianka.

Reality Sečovská Polianka

Rodinný dom | Jarková 521/10 | 250 m²

Ponuka na predaj rodinného domu s vnútorným bazénom, veľkým pozemkom a sadom v obci Sečovská Po

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sečovská Polianka

247,500 € 990 €/m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 57 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou takmer 57 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáva

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 3772 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Nitra, Klokočina-Diely

Reality Nitra

3 izbový byt | 75 m²

🏡 Na predaj priestranný 3-izbový byt – Nitra-Diely, Klokočina Ponúkame na predaj svetlý a prie

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2080 €/m²

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt TOP lokalita

Reality Trnava

3 izbový byt | 82 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,000 € 2549 €/m²

PREDAJ: Priestranný 2 izbový byt - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

JKV Real ponúka na predaj svetlý a čiastočne prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4444 €/m²

PREDAJ: Garáž - Charkovská - Lingov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garáž | Charkovská | 15.6 m²

Ponúkame na predaj garáž v Košiciach, Furča – Sídlisko Dargovských Hrdinov – Charkovská ulica (

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

33,990 € 2179 €/m²

Útulný rodinný dom - Hliník nad Váhom

Reality Bytča

Rodinný dom | 154 | 220 m²

JKV REAL ponúka na predaj príjemný a útulný rodinný dom v Hliníku nad Váhom len na skok od Bytč

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bytča

215,000 € 977 €/m²

3-izbovy byt Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 68 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s praktickým dispozičným riešením typu 3 iz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3162 €/m²

JKV Real ponuka predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v Malackách Rezervovaný

Reality Malacky

Rodinný dom | 75 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na predaj rodinný dom, ktorý je postavený v tichej, lokalit

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malacky

247,000 € 3293 €/m²

JKV Real ponúka na predaj 4 ízbový byt v Malackách Rezervovaný

Reality Malacky

4 izbový byt | 68 m²

JKV Real ponúka v zastúpení vlastníka na predaj 4 izbový byt v Malackách. Byt sa nachádza na

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Malacky

149,990 € 2206 €/m²

3D Obhliadka: ZNÍŽENÁ CENA: Svetlý 2-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 34.43 m²

Predtým ako si prečítate inzerát, poprechádzajte sa po byte pomocou 3D obhliadky. JKV Rea

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

144,990 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom 10min od Serede

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Dlhý hon | 200 m²

Spodné podlažie domu je kompletne zrekonštruované a plnohodnotne obývateľné. Dispozične pozostá

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

209,000 € 1045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom s pozemkom o rozlohe 2400 m² v obci Vaľkovce.

Reality Valkovce

Rodinný dom | 2,363 m²

Ponuka na predaj ihneď obývateľného rodinného domu, ideálneho pre pokojné bývanie v obci Vaľkov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Valkovce

78,000 € 33 €/m²

Rezervovaný!2-izbový byt Schurmannova Nitra, top lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Schurmannova | 61 m²

Rezervovaný!🏡 EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt v TOP lokalite – Schurmannova, Nitra Cena: 140.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

140,000 € 2295 €/m²

4 izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite

Reality Láb

Rodinný dom | Pri štadióne | 300 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie pre seba alebo svoju rodinu? Tento dvojpodlažný rodinný dom v

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Láb

297,900 € 993 €/m²

Zaujímavý 2 izbový byt blízko námestia a centra Prievidze

Reality Prievidza

2 izbový byt | Vansová | 58 m²

Hľadáte byt v centre, ktorý si môžete prerobiť presne podľa seba a zároveň má množstvo praktic

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,900 € 1705 €/m²

Investičná príležitosť – multifunkčný objekt na podnikanie

Reality Hliník nad Hronom

Objekt pre obchod | Lesná | 280 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný objekt s výrazným podnikateľským potenciálo

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Hliník nad Hronom

Cena dohodou

PREDAJ : 3 izb. Rodinný dom, pivnica, pozemok 1520 m2, Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Smolenice

220,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 111205 | REZERVOVANÉ | Výnimočný 5-izbový byt vo vile Iľju Skočeka s dvoma terasami a panoramatickými výhľadmi na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Stará vinárska | 157 m²

Výnimočný 5-izbový byt s 2 veľkými terasami je umiestnený na poschodí architektonicky hodnotnej

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 5032 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108967 | Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 208 m²

Veľkorysý mezonet s terasou, krbom a recepciou 24/7 sa nachádza na prestížnej adrese priamo v p

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3341 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108620 | Ikonický Dom kultúry v srdci Púchova

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | 6,805 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – ikonický Dom kultúry v srdci Púchova, dielo významn

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Priestory na predaj Púchov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111110 | Výnimočný dvojpodlažný 6-izbový dom s komfortným suterénom s variabilným využitím

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 379 m²

V tichej a zeleňou obklopenej zóne Ružinova ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný 6-izbový

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 102587 | Elegantný rodinný dom s veľkorysou záhradou s vyhrievaným bazénom a trojgarážou, Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 301 m²

Elegantný rodinný dom s veľkorysou záhradou s vyhrievaným bazénom a trojgarážou stojí na atrakt

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Malacky

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 37373 | Historická budova z 19. storočia, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Historický objekt | 1,128 m²

Výnimočný objekt trojpodlažnej historickej budovy postavený v neskorosecesnom slohu z 19. storo

Publikované: 17.08.2021 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23090)