Čarovný rekreačný pozemok 2,5 ára pri dunajských slepých ramenách pri meste Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 250 m²

TUreality ponúkajú výnimočný rekreačný pozemok s výmerou 250 m2 pri Dunajskom ramene v rekreač

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

69,900 € 280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný veľký stavebný pozemok v obci Považany, pripravený k okamžitej výstavbe

Reality Považany

Pozemok pre rodinné domy | 962 m²

TUreality ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Považany. Pozemok ma výmeru 962 m2 a

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Považany

95,000 € 99 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE!!! Stavebný pozemok, 973 m2, Kokošovce, Prešov 10 km

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 973 m²

Skôr, než začnete čítať text inzerátu, pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/TvCwV6n1HiM

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

87,000 € 89 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky určené na IBV, Prešov - Podhorany, 731 až 788 m2

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 731 m²

TUreality ponúka na predaj pozemky v obci Podhorany pri Prešove. Parcely s rozlohou od 731 m2

Publikované: 23.10.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

61,900 € 85 €/m²

V PREDAJI 3 SAMOSTATNÉ CHATY / CHALETY NA LIPTOVE S PRÍSTUPOM K PRIEHRADE A PRÍSTAVOM !

Reality Liptovská Sielnica

Chalupa, rekreačný domček | 407 m²

V PONUKE HORÚCA NOVINKA - VIAC NA SAMOSTATNOM WEBE- CHATY-MARA (.SK) 3 SAMOSTATNÉ VEĽKÉ CHATY

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Sielnica

238,000 € 585 €/m²

PERFEKTNÝ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RODINNÝ / REKREAČNÝ DOM

Reality Ižipovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 661 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK KÚSOK OD VODNEJ NÁDRŽE LIPTOVSKÁ MARA S 360° PANORÁMOU PRÍR

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

120 €/m2 120 €/m2

IBA U NÁS! POZEMOK 11867 m2 IVANOVCE

Reality Ivanovce

Orná pôda | 11,867 m²

IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok o výmere 11 867 m², nachádzajú

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ivanovce

20 €/m2 20 €/m2

NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ POZEMOK V SRDCI PRÍRODY O ROZLOHE 6001 M2,

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | 6,001 m²

TUreality Vám predstavuje jedinečnú príležitosť vlastniť kus raja uprostred hôr v tichej a oča

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

12 €/m2 12 €/m2

KRÁSNE REKREAČNÉ POZEMKY NA PREDAJ, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY CHATY, PETROVA LEHOTA

Reality Petrova Lehota

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUREALITY ponúka na predaj rekreačné pozemky v obci Petrova Lehota, len pár km od mesta Trenčia

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Petrova Lehota

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! POZEMOK 1500 m² DOLNÁ SÚČA, ČASŤ POĽNÍKY

Reality Dolná Súča

Orná pôda | 1,500 m²

IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj udržiavaný pozemok o výmere cca 1500 m², nachádzajúci sa

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

60 €/m2 60 €/m2

TOP PONUKA - Moderný 3-izbový byt na Štefánikovom námestí s balkónom a výťahom

Reality Žilina

3 izbový byt | 93 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

309,000 € 3387 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - Lukratívny stavebný pozemok vo Višňovom

Reality Višňové

Pozemok pre bytovú výstavbu | 470 m²

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

94,000 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENIE!!! Na predaj rekreačná chatka Žilina-Vranie na krásnom pozemku o výmere 913m2

Reality Žilina

Záhradná chatka | 913 m²

ZNÍŽENIE!!! TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

44,990 € 50 €/m²

REZERVOVANÉ - rodinný dom s veľkým pozemkom (732m2) v Bitarovej len 7 min. od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 172 m²

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

167,000 € 1145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK vo veľmi vyhľadávanej prímestskej časti Trnové o výmere 669m²

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 669 m²

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

24,000 € 36 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s vlastným potokom, 8527m2, Prašník, okr.Piešťany

Reality Prašník

Pozemok pre rodinné domy | 8,527 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok s vlastným potokom v obci Prašník, okr.Piešťany. VÝHODY NE

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

Cena na vyžiadanie

SUPER CENA ! TUreality ponúka na predaj dom s pozemkom 700 m2 v obľúbenej tichej lokalite za príjemnú cenu

Reality Bojná

Rodinný dom | 700 m²

TUreality ponúka na predaj dom v obľúbenej lokalite za príjemnú cenu – tiché bývanie s potenciá

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bojná

89,990 € 171 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičné pozemky pre rodinné domy - Jasenica

Reality Jasenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,611 m²

TUreality ponúka na predaj investičné POZEMKY s prístupovou cestou, geometricky zamerané, určen

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Jasenica

100,000 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tureality ponúka na predaj pozemok o rozlohe 1200 m2 vhodný na priemyslelnú výrobu alebo sklad

Reality Vrbové

Priestor pre výrobu | 1,200 m²

Tureality ponúka na predaj pozemok o rozlohe 1200 m2 vhodný na priemyslelnú výrobu alebo sklad.

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Vrbové

89,990 € 67 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA !!! Rozľahlý stavebný pozemok v mestskej časti Púchov s nádherným výhľadom na okolie v MČ Púchov - Hoštiná

Reality Púchov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²

TUreality ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok (1658 m2), vhodný na výstavbu rodinného do

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

50,000 € 30 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ pozemok na predaj – Lednické Rovne časť Hôrka- 2326m2

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,326 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: youtube.com/watch?v=1PDnH-tH

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

130,000 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - VÝNIMOČNÁ PONUKA! STAVEBNÝ POZEMOK Lietavská Svinná - Babkov, 911 m2

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 911 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj naozaj slnečný stavebný pozemok v Lie

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

Cena na vyžiadanie

Znížená cena !!! NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Chrabrany s rozlohou 1421 m2

Reality Chrabrany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,421 m²

TUreality Vám ponúka NA PREDAJ slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinných

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

45,000 € 32 €/m²

Rekreačný pozemok v blízkosti Vojkanského jazera s výmerou 3 áre – obec Vojka nad Dunajom, 20 km od Bratislavy

Reality Vojka nad Dunajom

Rekreačný pozemok | 300 m²

TuReality ponúkajú pekný rekreačný pozemok široký 10 m, rovinatý. Pozemok je oplotený, nachádza

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

59,980 € 200 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie