5 izbový RD v malebnej obci Čavoj so záhradou a garážou

Reality Čavoj

Rodinný dom | 120 m²

TUreality ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Čavoj (okres Prievidza), ktorá sa nachád

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Čavoj

123,000 € 1025 €/m²

pozemky v Dlhom nad Cirochou

Reality Dlhé nad Cirochou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj pozemok v okrese Snina, obec Dlhé nad Cirochou. Pozemok j

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dlhé nad Cirochou

38 €/m2

NA PREDAJ / PRENÁJOM ČERSTVO ZREKONŠTRUOVANÝ VÝROBNÝ A SKLADOVÝ OBJEKT

Reality Liptovský Hrádok

Priestor pre výrobu | 399 m²

TU REALITY PONÚKA PRÍLEŽITOSŤ PRE PODNIKATEĽOV – NOVÁ VÝROBŇA A SKLAD POTRAVÍN V LIPTOVSKOM HRÁ

Publikované: 10.06.2021 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Hrádok

250,000 € 627 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVOSTAVBA MODERNÉHO 5 IZBOVÉHO NÍZKOENERGETICKÉHO DOMU V TRENČÍNE

Reality Trenčín

Rodinný dom | 396 m²

TUreality ponúka na predaj kvalitne postavený moderný dvojdom v žiadanej lokalite Trenčín - Záb

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Trenčín

325,000 € 821 €/m²

POZEMOK V NÁDHERNOM PROSTREDÍ, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY CHATY, 611 M2, PETROVA LEHOTA

Reality Petrova Lehota

Rekreačný pozemok | 611 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Petrova Lehota. Pozemok sa nachádza v krásnom tichom

Publikované: 21.04.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Petrova Lehota

15,900 € 26 €/m²

RODINNÝ DOM NA LIPTOVE V BLÍZKOSTI AQUAPARKU BEŠEŇOVÁ !

Reality Ivachnová

Rodinný dom | 664 m²

RODINNÝ DOM S DALŠÍMI TROMA SRAVBAMI - GARÁŽOU, ALTÁNKOM S LETNOU KUCHYŇOU A HUMNOM SA NACHÁDZA

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Ivachnová

129,000 € 239 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný pozemok s nádherným výhľadom, Milochov, Pov. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 2,659 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Považskej Bystrice – v Dolnom Milochove. Po

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

59 €/m2 59 €/m2

Veľký pozemok uprostred prírody Malých Karpát, ideálny na výstavbu domu v Modre-Harmónii, MODRA, 1.308 m2

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,308 m²

TUreality ponúka na predaj zaujímavý stavebný pozemok v lokalite Harmónia v Modre s prístupom z

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Modra

184,900 € 141 €/m²

Stavebný pozemok Nimnica - 3119m2

Reality Nimnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,119 m²

TU Reality - Vám ponúka na predaj veľký slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 3119m2 v s

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na PREDAJ krásny slnečný rodinný dom /407 m2/ v Lučenci časť Opatová.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 407 m²

TUreality, Vám ponúka na predaj rodinný dom v Lučenci časť Opatová . Rodinný dom má dva podlaži

Publikované: 17.08.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lučenec

178,050 € 437 €/m²

REZERVOVANÉ! Vaša oáza pokoja v srdci prírody – plne zariadená rodinná chata v Lazy pod Makytou – Tisové (video + 3D prehliadka)

Reality Lazy pod Makytou

Chalupa, rekreačný domček | 600 m²

EXKLUZÍVNE! Vaša oáza pokoja v srdci prírody – plne zariadená rodinná chata v Lazoch pod Makyto

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazy pod Makytou

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok 635 m² - Štiavnik, Bytča

Reality Štiavnik

Pozemok pre rodinné domy | 635 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Štiavnik, vzdialenej od mesta Bytča iba 12 km. Pozemo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnik

33,000 € 52 €/m²

Znížená cena! Na predaj penzión Gita v obci Podhájska (okr. Nové Zámky)

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | 675 m²

Najskôr si pozrite video nehnuteľnosti: https://youtu.be/4fV_1crRoho TUreality ponúka na preda

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

230,000 € 474 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný Pozemok v centre

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 762m2 v pod sídliskom Rozkvet, na ul. Sl

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

80,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok nad dedinou Bošácou

Reality Bošáca

Záhrada | 3,116 m²

TUreality ponúka na predaj veľmi pekný pozemok nad dedinou Bošáca s nádherným výhľadom , kvalit

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

17 €/m2 17 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 700m2, MYJAVA, TURÁ LÚKA

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/iHcUv0g4_i

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

44,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok na predaj – Beluša, okres Púchov

Reality Beluša

Priemyselná zóna | 599 m²

Charakteristika pozemku: TU reality Vám ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok nachádzajúc

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

19,900 € 33 €/m²

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 640m2 v obci Banka, na skok od lesa a svetoznámych kúpeľov Piešťany

Reality Piešťany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 640 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 640m2 v obci Banka, na skok od lesa a sveto

Publikované: 03.04.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

136,990 € 214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-IZBOVÝ BYT,RUŽINOV-NIVY,PROJEKT-ZWIRN 3,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,000 € 6982 €/m²

Pozemok so starým domom Pov.Podhradie

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 394 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok so starým domom vo vyhľadávanej prímestskej časti mesta Považská

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

48,000 € 122 €/m²

Na predaj Poľovnícka chata so strelnicou na pozemku 12000 m2.

Reality Horné Otrokovce

Chalupa, rekreačný domček | 12,000 m²

TUreality ponúka unikátnu nehnuteľnosť, poľovnícku chatu pod lesom na krásnom pozemku o výmere

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Otrokovce

400,000 € 33 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA & SUPER CENA! RODINNÝ DOM - CHALUPA, LAZY POD MAKYTOU, 1409 M2

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | 1,409 m²

Najskôr si pozrite video: https://www.youtube.com/watch?v=b32Fvg7c3gA ÚNIK Z MESTA, KTORÝ SI ZA

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

94,000 € 96 €/m²

Predaj pozemku v Svätom Martine 270 000m2

Reality Senec

Orná pôda | 270,000 m²

TUreality ponúka na predaj poľnohospodársky a lesný pozemok v extraviláne obce.Pozemok sa nachá

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Senec

1,215,000 € 5 €/m²

ADMINÍSTRTÍVNA BUDOVA,RUŽINOV,PESTOVATEĽSKÁ,1000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj administratívnu budovu v Ružinove na ulici Pestovateľská. Budova sa

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23084)