Stavebný pozemok 8,8 árov pri Klátovskom ramene v krásnom prírodnom prostredí Dunajského Klátova.

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúkajú stavebný pozemok v tesnej blízkosti malebného Klátovského ramena v novej zás

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

95,000 €

Stavebný pozemok 3,5 ára v blízkosti Malého Dunaja – Bratislava - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²

TUreality ponúkajú rovinatý stavebný pozemok široký 13 m v príjemnom prostredí Malého Dunaja –

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

168,000 € 480 €/m²

Pozemok na vysnívanú chatu

Reality Dohňany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,000 m²

TU Reality - Vám ponúka na predaj Krásny, Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou 3000m2 v kr

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

59,000 € 20 €/m²

Veľký Stavebný pozemok pri Púchove

Reality Dohňany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 8,000 m²

TU Reality - Vám ponúka na predaj Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou az 8000m2 v krásnej

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

14 €/m2 14 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Podhorany stavebný pozemok 3266m2

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 3,266 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinného domu

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

101,000 € 31 €/m²

Na predaj slnečný pozemok 550 m2 Urmince

Reality Urmince

Pozemok pre bytovú výstavbu | 550 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Urmince. - rozmery: cca

Publikované: 04.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Urmince

35,000 € 64 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra - Zobor, 466 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 466 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom určený funkčným

Publikované: 15.06.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95,000 € 204 €/m²

REZERVÁCIA:NA PREDAJ 1-IZB.BYT V DUBNICI NAD VÁHOM 33M2 2X BALKONY

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 33 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbovy byt v Dubnici nad Váhom na KPT. Nálepku 33m2. Je vhodný aj

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

79,090 € 2275 €/m²

V PONUKE NA PREDAJ 3-IZB. BYT V TR.TEPLICIACH S VÝMEROU 57M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 60 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Tr.Tepliciach na sídlisku SNP o výmere 57m2. Byt sa n

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,090 € 1985 €/m²

Na predaj slnečná lúka s výhľadmi, nad Turzovkou okr. Čadca

Reality Turzovka

Lúka, pasienok | 4,446 m²

Hľadáte miesto, kde si vychutnáte pokoj, prírodu a panoramatické výhľady? Máme pre vás jedinečn

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

24,000 € 5 €/m²

Na predaj výnimočný pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu v meste Topoľčany, 700m2

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v blízkom centre mesta Topoľčany, ideálny na stavb

Publikované: 31.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

113,500 € 162 €/m²

Na predaj pozemok 1630 m2 Blesovce okr. Topoľčany

Reality Blesovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,630 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 1630 m2 v Blesovciach, okr. Topoľčany.

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Blesovce

60,000 € 37 €/m²

Na predaj les v katastri obce Turzovka (okr Čadca)

Reality Turzovka

Lesná pôda | 6,902 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel 1/3 na lesnom pozemku nachádzajúcom sa v katastrálnom

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

12,424 € 2 €/m²

4i RD s potenciálom v obci Svodín, NZ

Reality Svodín

Rodinný dom | Hlavnosecká | 100 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Svodín. Dom je čiastočne prerobe

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Svodín

69,500 € 695 €/m²

Piešťany - 4 izbový byt na E.F Scherera- ID 22044

Reality Piešťany

4 izbový byt | E. F. Scherera | 88.99 m²

ID 22044 Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v Piešťanoch, sídlisko Adam Trajan, ulica E.F.Sche

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

222,000 € 2495 €/m²

Piešťany-sídlisko N.Teslu-polyf.objekt-vhodné ako sídlo firmy,menšej výroby,na služby-ID 22025

Reality Piešťany

Iný priestor | N. Teslu | 711.53 m²

ID 22025 Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v Piešťanoch, v okrajovej časti mesta, na sí

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

Banka pri Piešťanoch – 4 izbový rod. dom mimo hlavného ťahu obcou - ID 22012

Reality Banka

Rodinný dom | M. Bazovského | 200 m²

ID 22012 Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Banka pri Piešťanoch. Celková výmera pozemk

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Banka

Cena dohodou

Piešťany-rodinná vila-tri 3izb. byty,každý so samostat.vstupom-vhodné aj na podnikanie- ID 21014

Reality Piešťany

Rodinný dom | Floreát | 300 m²

ID 21014 Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v Piešťanoch, v štvrti rodinných domov Malý

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Piešťany

610,000 € 2033 €/m²

Piešťany- 4 izbový rodinný dom v tichej uličke blízko centra - ID 22013

Reality Piešťany

Rodinný dom | Prednádražie | 180 m²

ID 22013 Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dvojpodlažný rod. dom v Piešťanoch, v tichej uličke le

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

Piešťany - 5 izbový rod. dom na Floreáte - ID 23016

Reality Piešťany

Rodinný dom | Malý Floreát | 160 m²

ID 23016 Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v Piešťanoch, v štvrti rodinných domov Mal

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Piešťany

335,000 € 2094 €/m²

Piešťany - 3 izbový byt Mateja Bela - čiastočná rekonštrukcia - ID 23034

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67.1 m²

ID23034 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan, ulica Mateja

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

138,000 € 2027 €/m²

Predaj funkčného mlynu v okrese Trnava - ID 21035

Reality Trnava

Družstvo, chovateľský objekt | Trnava | 0 m²

ID 21035 Ponúkame Vám na predaj funkčný mlyn v okrese Trnava. Budova bola postavená v roku 194

Publikované: 26.10.2021 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Trnava

650,000 €

Piešťany - predaj areálu v severnej časti mesta - ID 22064

Reality Piešťany

Iný objekt | severná časť mesta | 0 m²

ID 22064 Ponúkame Vám na predaj areál v Piešťanoch v severnej priemyselnej časti mesta. Celková

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Predali sme - chyžku na Hrádku

Reality Michalovce

Rodinný dom | J. Bottu | 263.41 m²

Dom sme práve predali. Ak hľadáte podobný dom v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Do

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Michalovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie