Rezervované!!! Na predaj 4 izbový rodinný dom Malé Dvorany, okres Topoľčany

Reality Bojná

Rodinný dom | 1,438 m²

Rezervované !!!Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bojná

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Čab - 820m2

Reality Čab

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v okrese Nitra v obci Čab s rozlohou 820m2. Pozemok je rovi

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Na predaj príjemný 4 izbový rodinný dom na pozemku 995 m2 Nitrianska Blatnica

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | 995 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Nitrianska Blatnica, ktorý

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

125,000 € 126 €/m²

Stavebný pozemok - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 75 m²

Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou 10,576m2 v krásnej lokalite Trenčianske Teplice. Ak c

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

65 €/m2 65 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj starší dom na krásnom pozemku JELŠOVCE okr. Nitra 1370 m2.

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 1,373 m²

TUreality ponúka na predaj starší dom v obci Jelšovce, okres Nitra. Dom leží v centre obce na r

Publikované: 13.11.2022 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

86,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, 723 m2, všetky IS v dosahu, Haniska pri PO

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 723 m²

Tureality ponúka na predaj atraktívny, stavebný pozemok v obci Haniska pri PO, s výmerou 723 m2

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

102,000 € 141 €/m²

VÝHRADNE! Pozemok s chatkou, Prešov, časť Kalvária, 950 m2

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 950 m²

Skôr, ako sa pustíte do čítania, skopírujte si tento video link: https://youtu.be/6J0nTQ65z6s

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

60,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

stavebný pozemok Dlhe nad Cirochou v časti, kde sa začína stavať

Reality Dlhé nad Cirochou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 988 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj pozemok v okrese Snina, obec Dlhé nad Cirochou. Pozemok j

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dlhé nad Cirochou

39 €/m2 39 €/m2

stavebný pozemok Dlhé nad Cirochou

Reality Dlhé nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | 986 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dlhé nad Cirochou

38 €/m2 38 €/m2

EXKLUZÍVNE TU reality ponúka na predaj dva slnečné pozemky v malebnej obci Zádiel – v srdci Slovenského krasu.

Reality Zádiel

Rekreačný pozemok | 0 m²

!!! SKOPÍRUJTE A POZRITE SI LINK NA REEL !!! https://youtu.be/Udx_PFT1Ql0 https://youtu.be/PN6

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Zádiel

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNIŽENÁ CENA!!! EXKLUZÍVNE iba v TUreality NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V GEČI.

Reality Geča

Pozemok pre bytovú výstavbu | 691 m²

Stavebný pozemok v obci Geča – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov Hľadáte pokojné bývanie

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Geča

129,000 € 187 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok s potenciálom-budúcnosť začína tu - v Podunajských Biskupiciach 500m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 500 m²

Tureality ponúka.pozemok na Závodnej ulici v blízkosti 240 bytov.Pozemok momentálne slúži ako p

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

177,000 € 354 €/m²

Súbor rekreačných pozemkov 1 ha v krásnej prírode , obec Priepasné pri Myjave

Reality Priepasné

Iný poľnohosp. pozemok | 10,000 m²

TU reality ponúka viac parciel s celkovou výmerou 10000 m2 v extraviláne obce Priepasné pri Myj

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Priepasné

26,000 € 3 €/m²

Stavebný pozemok v obci Dolné Sŕnie - postavte si svoj vysnivany dom

Reality Dolné Srnie

Pozemok pre rodinné domy | 750 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Dolné Sŕnie. Vymente byvanie medzi 4 stenami

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Srnie

50,000 € 67 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v zastavanej časti obce Opatovce.

Reality Opatovce

Pozemok pre rodinné domy | 211 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v zastavanej časti obce Opatovce s výmerou 211m2 a šírkou po

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Opatovce

29,900 € 142 €/m²

Ovocný sad nad Bošácou

Reality Bošáca

Záhrada | 3,513 m²

Tureality ponúka na predaj ovocný sad nad dedinou Bošáca s vynikajúcou, špecifickou pôdou na pe

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

22 €/m2 22 €/m2

Veľmi pekný stavebný pozemok (50x50m), 2527m2, Horná Streda

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,527 m²

TUreality ponúka na predaj veľmi pekný slnečný pozemok v cente obce Horná Streda neďaleko Piešť

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

60 €/m2 60 €/m2

NA PREDAJ REKREAČNÝ POZEMOK V KRÁSNOM PROSTREDÍ – ANTONSTAL, NEMŠOVÁ

Reality Nemšová

Iný stavebný pozemok | 772 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 772 m², situovaný v tichej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

15,000 € 19 €/m²

Predaj pozemku v katastrálnom území Vlkanová - 3489 m2

Reality Vlkanová

Iný poľnohosp. pozemok | 3,489 m²

TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ: Poľnohospodársky pozemok v k.ú. Vlkanová o výmere 3

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlkanová

6,850 € 2 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! REKREAČNÝ POZEMOK, OVČIARSKO 540m2

Reality Ovčiarsko

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUreality ponúka na predaj rekreačný pozemok v extraviláne obce Ovčiarsko o rozlohe 540m2. Vyh

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

18,000 €

STAVEBNÝ pozemok situovaný vo veľmi vyhľadávanej a obľúbenej obci Terchová o výmere 669m²

Reality Terchová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 669 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 26.01.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

72,000 € 108 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu rodinného domu,594m2, Hrochoť

Reality Zvolen

Pozemok pre bytovú výstavbu | 594 m²

TUreality Vám ponúka nádherný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Hrochoť. Aktuáln

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

55,000 € 93 €/m²

HOT PONUKA - 155m2 LUXUSU: byt s garážou, terasou a 2 saunami

Reality Žilina

3 izbový byt | 155 m²

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 1929 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVOSTAVBA MODERNÉHO 5 IZBOVÉHO NÍZKOENERGETICKÉHO DOMU V TRENČÍNE

Reality Trenčín

Rodinný dom | 396 m²

TUreality ponúka na predaj kvalitne postavený moderný dvojdom v žiadanej lokalite Trenčín - Záb

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Trenčín

325,000 € 821 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie