LUXUSNÉ BÝVANIE, MODERNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TRENČÍNE, DOKONČENIE DO ŠTANDARDU

Reality Trenčín

4 izbový byt | 110 m²

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ LUXUSNÝ BYT V TRENČÍNE S TERASOU. Hľadáte moderné a priestranné býva

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trenčín

349,000 € 3173 €/m²

Pozemok na predaj v obci Návojovce 1000m2

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v srdci obce Návojovce (Partizánske) s rovinatým te

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

105 €/m2 105 €/m2

NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA KYSUCIACH V OBCI PODVYSOKÁ – IDEÁLNY PRE RODINU, REKREÁCIU AJ INVESTÍCIU

Reality Podvysoká

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj prírody, dostatok priestoru pre rodinu a možnosť vytvoriť si

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Podvysoká

200,000 € 833 €/m²

AZ. Na predaj rodinný dom v štádiu dokončovania – Žilina, Strážov

Reality Žilina

Garáž | 0 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom vedený ako rekreačná chata so súpisným číslom 280, n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Žilina

259,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 4 izbový byt po rekonštrukcii za super cenu Handlová

Reality Handlová

4 izbový byt | 82 m²

TU reality ponúka 4 izbový byt po rekonštrukcii v meste Handlová. Celková výmera bytu je 82m2.

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Handlová

Cena na vyžiadanie

Investičná príležitosť – exkluzívny priemyselný areál s výnosovým potenciálom

Reality Žilina

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 0 m²

TUreality exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť, a to 100% obchodný podiel spoločnosti REPLAS

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chaty na celoročné bývanie v obci Čečejovce časť Seleška

Reality Čečejovce

Chalupa, rekreačný domček | hlavná | 100 m²

Už ťa nebaví bývať v meste a rozmýšľaš nad celoročným bývaním na chate v peknej a malebnej prí

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čečejovce

102,000 € 1020 €/m²

Exkluzívne iba u nás – Pinky Real – Rodinný dom so záhradou a pokojom, Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Predstavujeme vám jedinečný rodinný dom v malebnej obci Dolné Orešany, v srdci Malých Karpát. T

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

214,000 € 1070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj priestranného 4-izbového bytu s potenciálom Bratislava-Petržalka 83m²

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v žiadanej lokalite Bratislava – Petržalka.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,999 € 3494 €/m²

Unikátna nehnuteľnosť z 18. storočia v malebnej obci Sobotište - v ponuke s novou cenou

Reality Sobotište

Vidiecky dom | Nezadaná | 271 m²

Unikátna nehnuteľnosť z 18. storočia v malebnej obci Sobotište na rozsiahlom pozemku 2 789 m² s

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Sobotište

297,000 € 1096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - rodinný dom - NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnočermánska | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Nitra - Čermáň, na ulici Dolnočermánska, s pozemkom

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nitra

217,000 € 1808 €/m²

Murovaná chatka - Čičky

Reality Košice-Západ

Záhradná chatka | Čičky-majer | 50 m²

JUDr. Adriana Saxová - SAXAREAL Vám EXKLUZÍVNE PONÚKA na PREDAJ murovanú chatku s pozemkom vo v

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Západ

74,900 € 1498 €/m²

2-izbový byt na predaj – Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m² v tichej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Prievidza

93,000 € 1860 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena! Na predaj chatka so záhradkou v Bánovciach nad Bebravou,15m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Záhradná chatka | 30 m²

Najskôr si pozrite video: youtu.be/u6iKXX0fyKY TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku so

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bánovce nad Bebravou

24,000 € 800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Historická budova v centre Prešova na predaj – ideálna na podnikanie aj investíciu

Reality Prešov

Iný objekt | Konštantinova | 390 m²

IMOLI REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj výnimočnú historickú budovu v širšom

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Prešov

399,000 € 1023 €/m²

REZERVOVANÉ - SÍDLISKO II - Na predaj 3i byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Prešov

3 izbový byt | Levočská | 60 m²

IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Prešov

161,000 € 2683 €/m²

Predaný - Na predaj 2 izbový byt v Košeci

Reality Košeca

2 izbový byt | Zliechovská ulica | 65 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie alebo investíciu v srdci krásnej obce Košeca? Máme pre vás sk

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Košeca

88,000 € 1354 €/m²

Veľký 2 izbový byt na Severe na predaj

Reality Martin

2 izbový byt | Severná | 68 m²

Exkluzívne ponúkame možnosť kúpy veľkého 2 izbového bytu na Severnej ulici v Martine. Byt sa na

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Martin

134,000 € 1971 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! STAVEBNÝ POZEMOK 1399 m2 TRENČIANSKE MITICE

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,399 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o celkovej výmere 139

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

77,000 € 55 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne so záhradou 540 m² – Horský park, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Slavíne | 255 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne – Horský park, Staré Mesto, Bratislava • Úžitková plo

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Pinky Real - Pohodlné bývanie v Maduniciach

Reality Madunice

Rodinný dom | Jána Hollého | 86 m²

Hľadáte tiché bývanie v blízkosti Piešťan? Tento útulný domček v obci Madunice je pripravený na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Madunice

126,800 € 1474 €/m²

Pripravujeme do ponuky3-izbový byt 72,17 m2 po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej Sásovej – s parkovaním a veľkou pivnicou!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 72.17 m²

TUreality Vám ponúka moderné bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Alebo výbornú investičnú

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

190,000 € 2633 €/m²

Jarná ponuka, využite podstatné zníženie ceny, bývajte alebo podnikajte v rekreačnej oblasti vodnej nádrže Ružiná okr. LC

Reality Ružiná

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

VYUŽITE SKVELÚ PONUKU…… JEDNOPODLAŽNÝ rodinný dom nachádzajúci sa v obci Ružiná s výbornou dos

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Ružiná

Cena dohodou

Výrazne znížená cena rodinného domu vo Veľkej s menším hosťovským domom

Reality Poprad

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Poprad - Veľká, neďaleko letiska. N

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Poprad

328,000 €

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie