Rodinný dom s praktickou dispozíciou v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | Vinice | 160 m²

Dvojpodlažný rodinný dom situovaný v okrajovej časti Rimavskej Soboty, obklopený zeleňou a vlas

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

136,500 € 853 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť. Predaj Pozemku o výmere 980m2 v novo vybudovanej lokalite blízko Prievidze

Reality Koš

Pozemok pre rodinné domy | 980 m²

Na predaj: slnečný rovinatý pozemok 980 m² – pri Prievidzi rozmery pozemku sú 31m x 30m. Ponúk

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Koš

98,000 € 100 €/m²

Rodinný dom Pobedim.

Reality Pobedim

Vidiecky dom | 807 m²

TU reality ponúka na predaj : Ideálny rodinný dom v Pobedime – Vaša nová adresa pohodlia a pri

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pobedim

160,000 € 198 €/m²

Na predaj 4i rodinný dom s veľkým pozemkom - Lúčnica nad Žitavou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | 144 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom situovaný vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

149,900 € 1041 €/m²

TUreality predáva rozostavaný bytový dom s osmimi apartmanovymi bytmi v Poprade.Znížená cena!!!

Reality Poprad

2 izbový byt | 850 m²

TUreality predáva rozpracovanú stavbu , ako investičnú príležitosť na výstavbu osmych bezbarier

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Poprad

434,999 € 512 €/m²

Predám garáž v Trenčíne

Reality Trenčín

Garáž | Horný Šianec | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v Trenčíne v centre mesta. Má elektrinu aj montážnu jamu aj miestnosť

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

43,000 € 2263 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S POLYFUNKČNÝM VYUŽITÍM BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

Priestor pre výrobu | 737 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočnú polyfunkčnú budovu s priestranným pozemkom v atraktívnej l

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

238,000 € 323 €/m²

TUreality ponúka na predaj lukratívne pozemky V Novej Lesnej

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 690 m²

TUreality ponúka na predaj 4 stavebné pozemky o výmere cca 690-720 m² nachádzajúce sa v katastr

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

160 €/m2 160 €/m2

3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 78 m2 s loggiou – možnosť upraviť na 4 izby Bratislava, Petržalka – časť Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka veľký 3 izbový byt s úžitkovou plochou 78 m2. Byt prešiel v priebehu poslednýc

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3204 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite v Banskej Štiavnici - 1000m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,000 m²

Tureality ponúka na predaj nádherný rovinatý pozemok v tichej a vyhľadávanej oblasti Banskej Št

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

90,000 € 90 €/m²

Pozemok o výmere 925 m2, Rakovo

Reality Martin

Pozemok pre bytovú výstavbu | 925 m²

IBA u nás! Pozrite video s vizualizáciou. TUreality vám ponúka pozemok pre výstavbu rodinného d

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

PONÚKAME NA PREDAJ EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V LUKRATÍVNEJ ČASTI KOŠÍC-ČERMEĽ

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 1100 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

449,900 €

Vila, 6 i, aj pre dve rodiny, na firmu , so záhradou v centre Senice.

Reality Senica

Rodinný dom | Sadová | 300 m²

Radi Vám predstavíme výnimočnú ponuku rodinného domu - vily v samotnom centre SENICE. Táto úž

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

MÁJOVÁ AKCIA!!! SPLŇ SI SVOJ SEN! Drevenica v Čiernom Balogu

Reality Čierny Balog

Chata, drevenica, zrub | Závodie | 45 m²

Tradičná drevenica v Čiernom Balogu – spojenie histórie a pohodlia v lone prírody Malebná dreve

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

125,000 € 2778 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA !!! Bývanie blízko centra mesta – rodinný dom v Lučenci Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica nová | 120 m²

VYRIEŠTE SVOJE BÝVANIE – RÝCHLA REAKCIA – VÝHODNÁ CENA!!! Bývajte blízko centra mesta – pries

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

225,000 € 1875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ!!! Predám rodinný dom, okres Poprad

Reality Švábovce

Rodinný dom | 340 m²

TUreality Vám ponúka na predaj rodinný dom pri Poprade, ktorý vám dá priestor, pokoj aj možnost

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Švábovce

169,000 € 497 €/m²

Exkluzívne iba u nás! - Pinky Real - Investujte do svojej vízie: unikátny projekt na brehu Malého Dunaja!

Reality Topoľníky

Iný rekreačný objekt | Ružová | 544 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nie je len majetkom, ale investíciou do budúcnosti a životného štýl

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Topoľníky

490,000 € 901 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne v PinkyReal – Výnosný meštiansky dom v centre Vrbového

Reality Vrbové

Polyfunkčný objekt | Gen. M. R. Štefánika | 458.33 m²

Na predaj investičná nehnuteľnosť s okamžitým výnosom v centre mesta Vrbové. Meštiansky dom je

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Vrbové

612,000 € 1335 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Multifunkčný reprezentatívny obchodno–skladový objekt v Lučenci

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Zvolenská cesta | 280 m²

Zrekonštruovaný obchodný a skladový objekt s celkovou úžitkovou plochou 280 m², situovaný na st

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

283,000 € 1011 €/m²

Rezervované - Rodinný dom s potenciálom rodinného sídla na pozemku takmer 1 ha

Reality Krišovská Liesková

Rodinný dom | Liesková | 448 m²

Predstavte si priestranný rodinný dom s nadštandardnými rozmermi, zasadený do takmer hektárovéh

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krišovská Liesková

78,000 € 174 €/m²

NOVINKA- chalupa Hostie

Reality Hostie

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Exkluzívne v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj chalupu v obci Hostie, 3km od Topoľč

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hostie

63,000 € 630 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj rodinný dom v peknom prostredí myjavských kopaníc v obci Chvojnica.

Reality Chvojnica

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Hľadáte pokojné miesto obklopené prírodou, kde si dokonale oddýchnete od ruchu mesta? Ponúkame

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Chvojnica

89,900 € 899 €/m²

Reality Chvojnica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Chvojnica

89,900 € 899 €/m²

Na predaj rodinný dom s pivnicou, altánkom a garážou, v centre mesta Žarnovica

Reality Žarnovica

Rodinný dom | 117 m²

Na predaj rodinný dom v centre mesta Žarnovica, nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite. Dom j

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Upresniť hľadanie