Veľký rodinný dom aj na podnikateľské účely s úžitkovou plochou 330 m2, postavený na vyše 15 árovom pozemku v Horné Orešany, 12 km od Trnavy - dohoda možná

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | 330 m²

TUreality ponúka priestranný 6 izbový celopodpivničený dvojpodlažný rodinný dom s kompletnou ú

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

399,000 € 1209 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3,5izbový rodinný dom v obci Kamanová, 139m2

Reality Kamanová

Rodinný dom | 139 m²

TUreality ponúka na predaj 3,5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kamanová

134,900 € 971 €/m²

POZEMOK V HRUBEJ BORŠI – LEN 30 MINÚT OD BRATISLAVY A PÁR MINÚT OD SENCA - REZERVOVANÉ

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre bytovú výstavbu | 436 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov – pokojné, moderné a s výbornou dostupnosťou? Tento

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK PRI JAZERE, KDE KAŽDÝ DEŇ VYZERÁ AKO DOVOLENKA – HRUBÁ BORŠA

Reality Senec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 650 m²

Predstavte si, že deň začnete rannou kávou na terase s výhľadom na vodu a zakončíte ho západom

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Senec

155,990 € 240 €/m²

Výhradne - Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom v obci Komjatice, 3D prehliadka

Reality Komjatice

Rodinný dom | Komjatice | 141 m²

S výhradným zastúpením majiteľa Vám RK TRINITY predstavuje na predaj tehlový 4-izbový rodinný d

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Komjatice

149,000 € 1057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký slnečný 2- izb. byt v Lučenci - Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt v Lučenci na ul. Továrenská. Nachádza sa na I. poschodí v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,500 € 1342 €/m²

LUXUSNÉ BÝVANIE, MODERNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TRENČÍNE, DOKONČENIE DO ŠTANDARDU

Reality Trenčín

4 izbový byt | 110 m²

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ LUXUSNÝ BYT V TRENČÍNE S TERASOU. Hľadáte moderné a priestranné býva

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trenčín

349,000 € 3173 €/m²

Na predaj dom v obci Pukanec

Reality Pukanec

Rodinný dom | Štiavnická cesta | 197 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom neďaleko mesta Levice. Obec Pukanec ponúka súkromie

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pukanec

58,000 € 294 €/m²

NA PREDAJ - Rodinný dom, ul. SNP, Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | SNP | 220 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 izbový podpivničený rodinný dom na ulici SNP, Nov

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

320,000 € 1455 €/m²

Priestranný RD s veľkým pozemkom

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 244 m²

Enzo Real vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Malé Leváre – len pár

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

199,990 € 820 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA_4-izbový rodinný dom s pozemkom 528 m2 v Hronskom Beňadiku

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | 105 m²

***Skôr ako si prezriete fotogalériu, skopírujte nasledujúci odkaz a pozrite si video nehnuteľn

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

82,000 € 781 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: exkluzívne starší rodinný dom v obci Hranovnica – kúsok od Popradu

Reality Hranovnica

Rodinný dom | 866 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pokojnej lokalite obce Hranovnica, len pár minút od mes

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Hranovnica

175,000 € 202 €/m²

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B6" V NOVOSTAVBE S LUXUSNÝMI PARAMETRAMI !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v byte, ktorý má konečne dostatok priestoru a nechcete mať starosti so zariaď

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

199,800 € 2245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠPECIALITA ! - NA PREDAJ PODKROVNÝ BYT S TERASOU V NOVOSTAVBE BYT. DOMU HNEĎ VEDĽA REZORTU !

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | 51 m²

HĽADÁTE INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ ? TOTO JE PRESNE BYT, KTORÝ HĽADÁTE ! S VEĽKOU TERASOU SITUOVAN

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

135,000 € 2647 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B2" V NOVOSTAVBE S PARAMETRAMI RODINNÉHO DOMU !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v rodinnom dome, no nechcete mať starosti s údržbou, kosením a odpratovaním s

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

230,350 € 2588 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 4-6 izbový rodinný dom 160 m2, Zvolen - Neresnica

Reality Zvolen

Rodinný dom | Neresnická cesta | 160 m²

Realitná kancelária Smart Reality Service ponúka na predaj veľký rodinný dom s garážou a hospod

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zvolen

89,000 € 556 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom s garážou a bytovou jednotkou – Levice

Reality Levice

Rodinný dom | Tabaková | 206.46 m²

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej okrajovej časti mesta Levi

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Levice

225,000 € 1090 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký dom 7+1 s garážou a 1784 m2 pozemkom v Prašníku pri Piešťanoch

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 268 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom (7+1) s garážou a 1784 m2 p

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Prašník

154,900 € 578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, Kapušany pri Prešove, 961 m2

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 961 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný, stavebný pozemok v obci Kapušany pri Prešove, s platným sta

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

120,000 € 125 €/m²

✨ Znížená cena: Výnimočný dom v centre Fiľakova s investičným potenciálom

Reality Fiľakovo

Obchodné priestory | Biskupická | 300 m²

Reality Novohrad vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka priestranný rodinný dom s polyfunk

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Fiľakovo

167,000 € 557 €/m²

Na predaj rodinný dom za 45 500 eur

Reality Litke

Rodinný dom | Maďarsko | Litke

Na predaj tehlový rodinný dom v Litke s pekným pozemkom a výhľadom na lúky za 45 500 €. V dome

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Litke

45,500 € 455 €/m²

Na predaj rodinný dom za 45 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lučenec

45,500 € 455 €/m²

3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V MESTE DOBŠINÁ !

Reality Dobšiná

3 izbový byt | Nová | 65.34 m²

3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ MESTE DOBŠINÁ ! DOBŠINÁ staré banícke mesto v strednej časti Slovensk

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dobšiná

39,900 € 611 €/m²

REKREAČNÁ CHATA, BA IV– LAMAČ, PLÁNKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Plánky | 30 m²

Na predaj ponúkame útulnú rekreačnú murovanú chatu s čiastočným podpivničením o zastavanej ploc

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

129,900 € 4330 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie