NA PREDAJ IDEÁLNY STAVEBNÝ POZEMOK (550 m2), SIETE V DOSAHU, TRENČIANSKA TURNÁ.

Reality Trenčianska Turná

Pozemok pre bytovú výstavbu | 550 m²

TUreality ponúka na predaj stavený pozemok o rozlohe 550 m2, (15 x 37 m), nachádzajúci sa v Tre

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Turná

92,000 € 167 €/m²

Pozemok 870m2 Tvrdomestice na stavbu domu

Reality Topoľčany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 870 m²

NA PREDAJ – Stavebný pozemok v tichej lokalite, Tvrdomestice TUreality vám ponúka na predaj st

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ !NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT, VLASTNÉ KÚRENIE, PARKOVACIE MIESTO, DVOR, TRENČIANSKA TEPLÁ

Reality Trenčianska Teplá

2 izbový byt | 68 m²

TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cukr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,000 € 1426 €/m²

TUreality Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

TUreality Vám poníka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 668 m² v atraktívnej časti Pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

56,000 € 84 €/m²

Príjemný ekologický 5-izbový rodinný dom, Rázusova, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Rázusova | 199.8 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj útulný ekologický 5-izbový rodinný dom, situovaný na konci tichej

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

359,000 € 1797 €/m²

Na predaj obchodný priestor/ zabehnutý detský kútik, Petržalka,Fedinova

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fedinova | 380 m²

GRANDE REALITY ponúka na predaj obchodný priestor na prízemí bytového domu, ul. Fedinova/BA V.

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

430,000 € 1132 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj dom na myjavských kopaniciach v obci Jablonka. PO ZĽAVE !!!

Reality Jablonka

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichom prostredí na polosamote myjavských kopaníc, v blízkosti

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Jablonka

59,000 € 454 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj: dom na polosamote pri lese – ideálne miesto pre milovníkov pokoja a prírody. PO ZĽAVE !!!

Reality Jablonka

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 130 m²

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Jablonka

59,000 € 454 €/m²

NOVÁ CENA!!!! TUreality exkluzívne ponúka tradičnú drevenicu v Zázrivej – dokonalé miesto na oddych pod Rozsutcom! Vychutnajte si romantiku pod horami!

Reality Zázrivá

Rodinný dom | 755 m²

TUreality ponúka na predaj štýlovú drevenicu v Zázrivej, ktorá spája tradičnú architektúru s mo

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

329,000 € 436 €/m²

Realitná kancelária DMPD real. Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Kostolná Ves

Reality Kostolná Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Kostolná Ves

124,000 € 793 €/m²

::::::::REZERVOVANÉ:::::::: Na predaj 3 izbový byt v obci Rakša, okres Turčianske Teplice

Reality Rakša

3 izbový byt | 76 m²

Iba u nás! TUreality vám ponúka na predaj 3 - izbový byt v obci Rakša, okres Turčianske Teplice

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rakša

89,000 € 1171 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľká murovaná garáž v Trnave – Prednádražie (Staničný park)

Reality Trnava

Garáž | 28,000 m²

Ponúkame na predaj priestrannú murovanú garáž o výmere 28 m², ktorá sa nachádza v Staničnom par

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Trnava

17,500 € 1 €/m²

TT Reality - meštiacky dom v centre Trnavy z ktorého dýcha história

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Bašty | 209 m²

Meštiacky dom v centre mesta a jeho využitie? Samozrejme, dá sa využiť tak ako doteraz, na prev

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Trnava

420,000 € 2010 €/m²

EXKLUZÍVNE, STAVEBNÝ POZEMOK, VARÍN 866m2

Reality Varín

Pozemok pre rodinné domy | 866 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Varín

142,000 € 164 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC RUDINA, 539m2

Reality Rudina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 539 m²

EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 539m2 s v tichej lokalit

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

138 €/m2 138 €/m2

POZEMOK V ZASTAVANOM ÚZEMI V OBCI STRÁŇAVY, VÝMERA 668m²

Reality Stráňavy

Rekreačný pozemok | 668 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení predaj pozemku s celkovou výmerou 668m2 nachádzajúci sa

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Stráňavy

54,000 € 81 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA , REKREAČNÝ POZEMOK - OVČIARSKO - 1372m2

Reality Ovčiarsko

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUreality ponúka rekreačný pozemok v Ovčiarsku , rozloha 1372m2. Pozemok je určený na rekreáciu

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

45,000 €

Tureality ponúka na predaj záhradu vo vyhľadávanej lokalite a záhradkárskej oblasti Tulská v Banskej Bystrici 517 m2

Reality Banská Bystrica

Záhrada | 517 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – Kaskádová záhrada v obľúbenej oblasti Tulská, Banská Bystrica Chcete

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

40,000 € 77 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu,594m2, Hrochoť

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

TUreality Vám ponúka nádherný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Hrochoť. Aktuáln

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

55,000 € 110 €/m²

SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK V OBCI HORNÉ SRNIE, 2400M2

Reality Horné Srnie

Rekreačný pozemok | 2,400 m²

TUreality ponúka na predaj rekreačný pozemok v obci Horné Srnie. K pozemku vedie obecná spevnen

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Horné Srnie

22,590 € 9 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 500m2 v obci Opoj.

Reality Opoj

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 500 m2 v obci Opoj. Pozemok: - výmera 500m2 - rovinatý, sl

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Opoj

89,990 € 180 €/m²

Stavený pozemok obec Dlhá

Reality Dlhá

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,511 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej obci Dlhá. Ideálne mieste na stavbu svoj

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

153 €/m2 153 €/m2

Veľký rovinatý pozemok v Uníne – 4877 m² priestoru pre váš sen!

Reality Unín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,877 m²

Chcete si postaviť dom, kde budete mať súkromie, priestor a pokoj? Alebo snívate o podnikaní na

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Unín

179,990 € 37 €/m²

Stavebný pozemok Tepličky

Reality Tepličky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 887 m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 887m2 v obci Tepličky. Pozemok: - výmera 887m2

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Tepličky

55,000 € 62 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie