PREDAJ: Rodinný dom s priestranným pozemkom 1.618 m2 -v obci IŽA

Reality Iža

Rodinný dom | 212 m²

PROVENCE REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci IŽA, ktorý sa nachá

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Iža

169,000 € 797 €/m²

Dom/Podnikateľský objekt RAPOVCE

Reality Rapovce

Rodinný dom | Hlavná | 85 m²

Ponúkam dom/podnikateľský objekt, ktorý je pripravený na dokončenie. Zaujímavý objekt, ktorý vi

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rapovce

69,000 € 812 €/m²

DOKONALÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LIPT. MIKULÁŠI PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU !

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 653 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE KONEČNE STAVEBNÝ POZEMOK BEZ PROBLÉMOV A NEDOSTATKOV ! ► Pozemok sa na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

190 €/m2 190 €/m2

Garáž 20 m² s elektrinou - praktický priestor pre Vaše auto alebo hobby..

Reality Lednické Rovne

Garáž | 20 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 20 m² v Lednických Rovniach. Garáž je elektrifikovaná, čo zar

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lednické Rovne

Cena dohodou

Na predaj záhrada s chatkou v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej lokalite v Novej Dubnici. Záhrada má rozl

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Dubnica

22,000 € 1100 €/m²

TU reality ponúka slnečný stavebný pozemok 1384 m² v centre obci Perín-Chym – rýchly prístup do KE

Reality Perín-Chym

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Tu reality ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v srdci obce Perín-Chym (okres Košice-o

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Perín-Chym

91,999 €

Predaj,rodinný dom v obci Cinobaňa,okres Poltár

Reality Cinobaňa

Rodinný dom | Dobrá | 130 m²

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Cinobaňa,okres Poltár Dom je zozdelený na dve časti,

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Cinobaňa

69,600 € 535 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok s chatkou

Reality Trnava

Záhradná chatka | Trstínská cesta | 19 m²

Na predaj rekreačný pozemok s murovanou chatkou neďaleko mesta Trnava _________________________

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Trnava

58,000 € 3053 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt v Myjave. PO ZĽAVE !!!

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²

Predstavte si rána na balkóne s kávou, deti kráčajúce pešo do školy a všetko dôležité doslova n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1479 €/m²

Na predaj RODINNÝ DOM RUŽOMBEROK, Rybárpole

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 1,694 m²

TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Ružomberok, mestská ča

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

176,000 € 104 €/m²

NOVINKA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /842m2/ na výstavbu RD - obec Kráľova Lehota

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | 842 m²

NOVINKA *** youtu.be/7KTCDEtre4s *** EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam na predaj POZEMOK s p

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3959M2 LESA PRE GLAMPING TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný pozemok o výmere 3 959 m², nachádzajúci sa v krásnom príro

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

47,999 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Novinka Rodinný dom na predaj Spišská Nová Ves Kozí vrch - zariadený

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 505 m²

TUreality rodinný dom v centre Spišskej Novej Vsi na predaj. 150 m² úžitkovej plochy, dvojpodla

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

235,000 € 465 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ Bungalov s terasou a veľkým pozemkom na predaj Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Apartmán | 919 m²

TUreality ponúka ticho, výhľad a terasu, kde káva chutí lepšie. V Spišskom Hrhove (okres Levoča

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Spišský Hrhov

137,000 € 149 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! RODINNÝ DOM S POZEMKOM 1127m2, LAZY POD MAKYTOU

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | 1,127 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj samostatne stojaci poschodový rodinný dom v kr

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

169,900 € 151 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 3-izbový byt (109 m²) s vysokými stropmi v srdci mesta

Reality Žilina

3 izbový byt | 109 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný veľkometrážny byt, ktorý je dokonalou symbi

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

259,000 € 2376 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, 78,9 m² Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 78.9 m²

TUreality ponúka v exkluzívnom zastúpení 3-izbový byt o výmere 78,9 m² vo vyhľadávanej a dobre

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vráble

134,999 € 1711 €/m²

Slnečný 2-izbový byt pri Retre na Rezedovej ulici - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova na Rezedovej ulic

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,600 € 4046 €/m²

7izbový Rodinný dom na predaj Gánovce

Reality Gánovce

Rodinný dom | 620 m²

Dvojgeneračný rodinný dom s terasou, garážou a veľkým potenciálom – Gánovce Ponúkame na predaj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gánovce

330,000 € 532 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový slnečný byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | SNP | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája skvelá lokalita, praktická dispozícia a príjemná atmosféra? Alebo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Myjava

125,000 € 1866 €/m²

Na predaj : Rodinný dom Veľké Raškovce

Reality Veľké Raškovce

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Spoločnosť Flegra Comfort Reality ponúka na predaj rodinný dom typu štvorec, situovaný v obci V

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Raškovce

85,000 € 425 €/m²

PRIESTRANNÝ 7-IZBOVÝ RD V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 280 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v žiadanej časti Dubnice n

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

260,000 € 929 €/m²

SKOLAUDOVANÁ MUROVANÁ CHATA S ODKÚPENÝM POZEMKOM, POVINA, VÝMERA 523m², VÝHRADNE V TUREALITY

Reality Povina

Záhradná chatka | 523 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/WQUSPjugGxE TUreality ponúka vo výhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Povina

96,990 € 185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

----REZERVOVANÉ---- Na predaj 2-izbový byt, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

2 izbový byt | 61.35 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/dssdoW0LIfc ________________________

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Upresniť hľadanie