HALO reality - Predaj, rodinný dom Tomášovce, Lúčna - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tomášovce

Rodinný dom | Lúčna | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: LC-7

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

120,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný rovinatý pozemok so šírkou, aká sa dnes nevidí

Reality Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,892 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tomášovce

129,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Priestranný slnečný pozemok s veľkým potenciálom

Reality Tomášovce

Rodinný dom | 200 m²

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

129,000 € 645 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Rodinný dom v Tomášovciach po čiastočnej rekonštrukcií, s možnosťou dokončenia podkrovia a dalšieho využitia

Reality Tomášovce

Rodinný dom | Viešťanská | 180 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tomášovce v Banskobystrickom kraji, po č

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

129,000 € 717 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Administratívna budova Tomášovce

Reality Tomášovce

Administratívny objekt | Poza lesy | 1,650 m²

Stavba z roku 1970, v pôvodnom stave o výmere 590m2 zastavenej plochy, 2 podlažia s úžitkovou p

Publikované: 04.01.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Tomášovce

Cena dohodou

Rodinný dom s gangom na priestrannom a rovinatom pozemku.

Reality Tomášovce

Rodinný dom | SNP | 120 m²

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom situovaný na priestrannom pozemku. Dom sa nachádza vo v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

89,000 € 742 €/m²

Tomášovce- rodinný dom na predaj s veľkým pozemkom

Reality Tomášovce

Rodinný dom | Závadská | 250 m²

Máte chuť na pokojný život v tichej lokalite, kde si vychutnáte každý deň a budete mať priestor

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

189,000 € 756 €/m²

TOMÁŠOVCE okr. Lučenec - Priestranný 3-podlažný dom – 2 BYTY, KRB. GARÁŽ

Reality Tomášovce

Rodinný dom | Tomášovce | 395 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do Lučenca? NA PREDAJ trojpodlažný rodinný do

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

185,000 € 468 €/m²

Tomášovce - záhradná chatka s pozemkom 400m2

Reality Tomášovce

Chata, drevenica, zrub | Tomasovce | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade v Tomášovciach. Záhrada je vzdiale

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tomášovce

6,980 € 613 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Upresniť hľadanie