2 izbový byt | Výstavná | 58 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt po veľmi vkusnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite
166,000 € 2862 €/m²
Rodinný dom | Oščadnica | 200 m²
HOLESTIAK.sk reality ponúka exkluzívne rodinný dom (čiastočná rekonštrukcia) v obci Oščadnica,
197,800 € 1065 €/m²
Rodinný dom | Rožňavská | 220 m²
exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Betliar, známej krásnym kaštieľom
197,999 € 900 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²
Hľadáte unikátne bývanie v historickom dome alebo príležitosť pre developerský projekt? V tomto
419,000 € 3990 €/m²
Rodinný dom | centrum | 210 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v úplnom centre mesta Čadca. Disponuje 5+1 izie
338,900 € 1740 €/m²
Garáž | Parková | 22 m²
Na predaj garáž v osobnom vlastníctve-Galanta,Parková ulica- ihneď voľná Ponúkame na predaj g
25,600 € 1164 €/m²
Orná pôda | 2,214 m²
AK hľadáte miesto, kde si vychutnáte pokoj, prírodu a krásne výhľady, tak máme pre vás jedinečn
46,000 € 21 €/m²
Apartmán | Bulharsko
Hľadáte priestranný apartmán v pokojnej lokalite, vhodný na bývanie aj prenájom? Tento byt v k
98,000 € 1633 €/m²
Garsónka | 20 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú garzónku v Novom Meste nad Váhom, ktorá je ideálnou voľbou pr
64,990 € 3250 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
TUreality ponúka na predaj krásny stavebný pozemok s výnimočnou atmosférou, ktorý je ideálny pr
65,000 € 108 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,170 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1170 m² v obľúbenom kúpeľnom mestečku Tren
159,000 € 136 €/m²
Reštauračné priestory | 150 m²
Ponúkame na predaj gastro prevádzku nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lokalite Robotnícka ulica v
227,000 € 1513 €/m²
2 izbový byt | Jégého | 50 m²
Pre nášho klienta aktívne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske
190,000 € 3800 €/m²
1 izbový byt | Miletičova | 35 m²
Pre nášho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske
150,000 € 4286 €/m²
2 izbový byt | Laurinská | 50 m²
AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste Pre nášho klienta ak
250,000 € 5000 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka jedinečný stavebný pozemok. Obec Bočiar – len 20 minút od Košíc Výmera: 1542
145,000 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku pozemku youtube.com/watch?v=vvAcvNMaJ1M Hľadáte ideáln
63,500 €
4 izbový byt | Grösslingova | 80 m²
Pre nášho klienta aktívne hľadáme 4-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti Staré Mes
390,000 € 4875 €/m²
Rodinný dom | 1,073 m²
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:
210,000 € 196 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²
Na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Trenčianske Jastrabie,
Cena dohodou
1 izbový byt | 35 m²
Rezervovaný: 1-izbový byt na predaj v centre Považskej Bystrice na sídlisku Stred – lokalita, k
95,000 € 2714 €/m²
Objekt pre obchod | Nezadaná | 422 m²
Na predaj ponúkame podnikateľský objekt nachádzajúci sa priamo v centre obce Nižná Polianka, si
143,000 € 339 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 120 m²
Hľadáte únik z ruchu mesta, no zároveň nechcete prísť o jeho dostupnosť? V tichej a malebnej ob
78,700 € 656 €/m²
Apartmán | Bulharsko
Hľadáte apartmán v obľúbenom rezorte, ktorý je ideálny na oddych aj prenájom? Táto nehnuteľnos
99,000 € 1707 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.