Svetlý 3-izbový byt s výhľadom | Partizánska ulica, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 68 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko dôležité na dosah a zároveň si užívate pokoj a svetlo vy

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Humenné

110,000 € 1618 €/m²

Priestranný 6-izbový rodinný dom v TOP lokalite – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Bežecká | 220 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, podpivničený 6-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Košice-Sever

Info v RK

Na predaj chata na Vinianskom jazere – oáza pokoja a relaxu

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 40 m²

Posledná voľná chata na predaj – Vinianske jazero Ponúkame vám jedinečnú možnosť stať sa maji

Publikované: 24.08.2024 Aktualizované: 08.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

62,990 € 1575 €/m²

Na predaj rodinný dom Hubová

Reality Hubová

Rodinný dom | Okružná | 156 m²

OVERENÉ REALITY ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Hubová. Ponúkame na predaj podpivničený

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Hubová

125,000 € 801 €/m²

NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Helsinská | 80 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

219,900 € 2749 €/m²

NA PREDAJ – podpivničený, priestranný 4-izbový rodinný dom s hosťovským domčekom v Podunajských Biskupiciach, BA II.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Janka Kráľa | 125 m²

XXL Reality Vám ponúka na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, podpivničený a s pochôdznou pova

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

399,900 € 3199 €/m²

Neibrs | Historický richtársky 5izb.dom s veľkým pozemkom (2 54 v Malých Levároch

Reality Malacky

Rodinný dom | 162 m²

Historický richtársky dom s veľkým pozemkom v Malých Levároch – ideálny na bývanie, rekreáciu a

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malacky

249,900 € 1846 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ- 3,5 izb.byt, Teplická ulica, 80 m2 plus zasklená loggia a balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 80 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt po čiastočnej rekonštruk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÝ -2,5 izb. byt oproti Figaru,čiastočná rekonštrukcia, loggia aj balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na Račian

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 4375 €/m²

Neibrs | Na predaj tradičný provensálsky 3i byt, 78.5m2 s bazénom a výhľadom na more, Nice-Fabron, Francúzsko

Reality Francúzsko

3 izbový byt | Francúzsko

Nehľadajte byt s imitáciou provensálskeho štýlu ale bývajte v skutočne tradičnom provensálkom a

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj

499,000 € 6357 €/m²

Neibrs | Na predaj 5izb RD s príslušenstvom, stodolou, kanalizácia, s veľkým pozemkom 2549 m2

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 162 m²

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

249,900 € 1543 €/m²

Na predaj záhradná chata v obľúbenej záhradkárskej oblasti Kráľová

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Kráľová | 34 m²

ÚNIK DO PRÍRODY S KOMFORTOM CELOROČNÉHO BÝVANIA – KRÁĽOVÁ, BANSKÁ BYSTRICA Len pár minút od ce

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

89,500 € 2632 €/m²

BV REAL na predaj chata so záhradou pri Partizánskom FM2440

Reality Malé Kršteňany

Chalupa, rekreačný domček | - | 32 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj chatu so záhrado

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Kršteňany

20,000 € 625 €/m²

Predám 2,5-izbový byt, Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | SNP | 56.4 m²

Na predaj príjemný 2,5-IZBOVÝ BYT -na ulici SNP v Šali • výmera: 56,40 m² • poschodie 6/7

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

Rodinný dom pre veľkú rodinu s priestorom a súkromím – Polomka

Reality Polomka

Rodinný dom | Nálepkova | 250 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Polomka, ideálny pre viacgene

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Polomka

155,000 € 620 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný objekt, strategické miesto - Tr. Teplá časť Dobrá

Reality Trenčianska Teplá

Obchodné priestory | Dobrá | 173 m²

Iba u nás! Ponúkame na predaj obchodný objekt (budova) s 251 m2 pozemkom, situovaný na strategi

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Trenčianska Teplá

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt so 6m loggiou, PRAŽSKÝ TYP, Jakobyho, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 68 m²

Hľadáte 3-izbový byt ako stvorený pre rodinu? Ponúkame Vám čiastočne zrekonštruovaný byt na Jak

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 3309 €/m²

ABSOLÚTNE SÚKROMIE, 5. IZB. RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, HAMULIAKOVO

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Brestová | 180 m²

RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, KDE ZA VAMI KONČÍ SVET A ZAČÍNA POKOJ Videoobhliadka https:

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

419,990 € 2333 €/m²

Rodinný dom na rekonštrukciu pod Tatrami – Batizovce

Reality Batizovce

Rodinný dom | 381 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Batizovce, nachádza

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Batizovce

118,000 € 310 €/m²

Na predaj rodinný dom Rožňavské Bystré pri Rožňave

Reality Rožňavské Bystré

Rodinný dom | 135.92 m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom 791 m² – Rožňavské Bystré pri Rožňave Ponúkame na predaj rod

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rožňavské Bystré

38,000 € 280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Exkluzívny 8-izbový rodinný dom s bazénom - Luxus a pohodlie v centre

Reality Rovinka

Rodinný dom | 400 m²

Máte záujem o nehnuteľnosť, ktorá Vám poskytne nielen komfortný domov, ale aj výbornú investičn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rovinka

495,000 € 1238 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt prerobený na 4-izbový v príjemnej lokalite

Reality Šaľa

3 izbový byt | Okružná | 64 m²

Hľadáte pokojné a komfortné bývanie ? Spoločnosť Real Dreams Vám ponúka so súhlasom majiteľa n

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,000 € 1844 €/m²

Na predaj ubytovňa / rodinný dom v Šali Veči s kapacitou 50 osôb

Reality Šaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | 600 m²

Ponúkame na predaj moderný objekt, ktorý je dnes vedený ako rodinný dom so samostatnými bytovým

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Šaľa

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie