Ponúkam Vám na predaj 4 izbový byt v centre mesta Levice na Vajanského ulici v Leviciach.

Reality Levice

4 izbový byt | Vajanského ul. | 80.5 m²

Ak hľadáte pekné a tiché miesto na bývanie s dosahom všetkých vymožeností mesta ste na správnej

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 06.01.2026
Byty na predaj Levice

124,000 € 1540 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt na Jílemníckeho ulici v Leviciach.

Reality Levice

3 izbový byt | 66.8 m²

Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 25.08.2025
Byty na predaj Levice

105,000 € 1572 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v tehlovej bytovke v Leviciach.

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 64.56 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v tehlovej bytovke s loggiou, o rozlohe 64,56m2. Byt je sve

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Levice

83,000 € 1286 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2 podlažný rodinný dom v Čajkove.

Reality Čajkov

Rodinný dom | Nezadaná | 620 m²

Realitná kancelária Levické-reality Vám ponúka na predaj 2-podlažný viacgeneračný rodinný dom v

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 07.09.2025
Domy na predaj Čajkov

189,000 € 305 €/m²

Ponúkam Vám na predaj krásny viničný domček v blízkosti Levíc.

Reality Levice

Záhradná chatka | Staré Levice | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný viničný dom so záhradou a vinicou v pokojnej časti Staré Levice.

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

90,000 € 1286 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový veľkometrážny byt vo výbornej lokalite.

Reality Levice

2 izbový byt | 67.37 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Levice

103,500 € 1536 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 4 izbový byt v úplnom centre mesta Levice.

Reality Levice

4 izbový byt | 81.9 m²

Publikované: 20.01.2023 Aktualizované: 26.05.2025
Byty na predaj Levice

116,000 € 1294 €/m²

Na predaj rodinný dom s úžitkovou výmerou 77 m2, pozemok 398 m2, Baloň

Reality Baloň

Rodinný dom | Nevyplnená | 77 m²

Medzičilizie je mikroregión Dolného Žitného ostrova, vzdialené od Veľkého Medera iba 5 km. Reg

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Baloň

110,000 € 1429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Historická budova v centre mesta Pezinok

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | Holubyho | 1,200 m²

Ponúkame na predaj budovu v centre mesta Pezinok. Túto budovu ponúkame ako investičnú príleži

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Objekty na predaj Pezinok

Info v RK

Sečovce - ul. SNP, 3. izb. byt, 48 m2 + loggia, po rekonštrukcii

Reality Sečovce

2 izbový byt | SNP | 49 m²

ZARA REALITY v zastúpení Bc. Radoslav Drobňák ponúka: 3-izbový byt na sídlisku na ulici SNP,

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sečovce

Cena dohodou

Moldava nad Bodvou - pekný, dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Horská | 309 m²

EXKLUZÍVNE na predaj. priestranný,čistý, udržiavaný rodinný dom Moldava nad Bodvou, ulica Ho

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

215,000 € 696 €/m²

Vyšné Opátske - VÝNIMOČNÝ rod.dom 3 podlažný,10 izieb, pozemok 802 m2

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | 360 m²

VÝNIMOČNÝ 3 - podlažný rodinný dom vo Vyšnom Opátskom – ideálny na bývanie, podnikanie, aj inve

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

680,000 € 1889 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kazimír - okres Trebišov - 3 izbový rod. dom. Pekný pozemok, súkromie.

Reality Kazimír

Rodinný dom | Hlavná | 195 m²

ZARA REALITY Exkluzívne ponúkame na predaj: Priestranný 3-izbový, dvojpodlažný dom na peknom r

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kazimír

119,000 € 744 €/m²

Košice - Sever, Kalvária, Račí potok III, Chata so záhradou 453 m2

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | Kalvária | 25 m²

ZARA REALITY v zastúpení makléra Zdenka Horváthová ponúka na predaj: CHATKA - ZÁHRADNÝ DOMČEK

Publikované: 08.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

85,000 € 3400 €/m²

MIŠKOVECKA - Košice_Juh. 3 izbový byt 67 m2 + loggia. ČR.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Miškovecká | 67 m²

ZARA REALITY v zastúpení Ing. RASTISLAV LEŠKO ponúka: EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt ulic

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

186,000 € 2776 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SOFIJSKÁ - Pekný 2 izbový byt, 52m² + LOGGIA, 7/8 posch.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Sofijská | 52 m²

ZARA REALITY v zastúpení Katarína Medvecová ponúka: NOVINKA: veľmi pekný, priestranný 2-izbový

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

ČAŇA: veľký 5 izb. tehlový rodinný dom. Dvojgeneračný. Pozemok 771 m2.

Reality Čaňa

Rodinný dom | 184 m²

ZARA REALITY v zastúpení Zdenka Horváthová Vám ponúka: *** pozrite si ►►► 3D VIDEO na stránk

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čaňa

297,000 € 1614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

LUDMANSKÁ - 3 izbový byt, 65 m2 + loggia. KÚPOU VOĽNÝ. ČR.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Ludmanská | 65 m²

ZARA REALITY ponúka exkluzívne na predaj: ✓ 3 byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Juh, ul.

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

GELNICA -Podnikanie a bývanie v priamom centre: Rodinný dom (300 m²)

Reality Gelnica

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

ZARA REALITY v zastúpení Ing. Rastislav Leško, ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: rodinný dom s mult

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gelnica

115,000 € 383 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zrekonštruovaný rodinný dom v Košeci s potenciálom, galériou a výbornou dostupnosťou

Reality Košeca

Rodinný dom | Dolný majer | 200 m²

V obci Košeca, s rýchlym napojením na diaľnicu D1 a výbornou dostupnosťou do Ilavy a Dubnice na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Košeca

179,000 € 895 €/m²

Na predaj rodinný dom, České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s garážou a pozemkom o rozlohe 384 m2 v obci České Bre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

35,000 € 389 €/m²

Viacgeneračný RD - priestranný pozemok - vyhľadávaná lokalita

Reality Partizánske

Rodinný dom | Puškinova | 180 m²

KABØ Real estate Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s trojpodlažnou dispozíciou vo vy

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Partizánske

229,900 € 1277 €/m²

2 vínne pivničky s čarom vidieka na predaj – bývanie aj oddych v srdci rakúskeho Weinviertlu za 75 000 €

Reality Rakúsko

Iný rekreačný objekt | Rakúsko

Realitná kancelária SortieReal vám ponúka na predaj dve štýlové vínne pivničky v malebnej rakús

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Chaty a chalupy na predaj

75,000 € 1500 €/m²

NOVÁ CENA | 2,5-izbový byt s 3 x LODŽIAMI oproti OC Eperia

Reality Prešov

3 izbový byt | Arm. generála Svobodu | 66 m²

Hľadáte bývanie, kde „máte všetko pod nosom a zároveň sa nemusíte báť drahej rekonštrukcie. Exk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,900 € 2574 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Upresniť hľadanie