Rodinný dom | Rakúsko
Ponükame na predaj útulný 3-izbový dom v súkromnom areáli Freizeitzentrum Berg s priamym vstupo
195,000 € 3545 €/m²
Polyfunkčný objekt | Dlhá | 400 m²
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Pata na Dlhej ul. Celková úžitková p
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Strednočepeňská | 192 m²
Ponúkame Vám na predaj budovu so zabehnutým pohostinstvom " U OSKARA " v Se
160,000 € 833 €/m²
Rodinný dom | Poľná | 82 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemok s využitím na výs
Cena dohodou
Administratívny objekt | Niklová | 1,200 m²
Ponúkame Vám na predaj administratívno/skladovú budovu v Seredi v priemyselnej zóne v pries
508,000 € 423 €/m²
Polyfunkčný objekt | Šaľská | 340 m²
Jedinečná možnosť podnikať vo svojom vlastnom rodinnom dome. Ponúkame na predaj nehnuteľnosť
250,000 € 735 €/m²
Skladový objekt | Niklová | 1,410 m²
Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu so skladovým priestorom v Seredi v priemyselno
765,000 € 543 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 178 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom rozdelený na dve samostatné bytové je
120,000 € 674 €/m²
2 izbový byt | Spádová | 56 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s nedokončenou rekonštrukciou, pričo
101,947 € 1820 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,492 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice. Pozemok sa nachá
77,000 € 52 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
Tureality ponúka na predaj veľký 3izbový byt v centre Turzovky. V blízkosti bytu kompletná obči
115,000 € 1742 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídlisku
Cena dohodou
Rodinný dom | Športová | 375 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný rodinný dom v tichej lokalite, v prímestskej časti mesta Poprad,
325,000 € 867 €/m²
3 izbový byt | 68.06 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Čadca - Kyčer
145,000 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Hrušov | 321 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj priestranný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami a
53,000 € 165 €/m²
Rodinný dom | Banská Belá | 117 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Banská Belá s k
210,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Obrancov mieru | 442 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj priestranný, zabehnutý a plne vybavený apartmánový dom so štyrmi 2-
430,000 € 973 €/m²
Rodinný dom | malá Lehota | 150 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj nádhernú, s citom a láskou zariadenú rozprávkovú chalupu v krásnom
Cena dohodou
3 izbový byt | 76 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
159,000 € 2092 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
RD Dedinka štvorec kuchyňa , chodba , wc , kúpeľňa, 3 izby , 5x4m , 3x4m , 2x2,5m , obecná vod
78,000 € 780 €/m²
3 izbový byt | Ul. kpt. J. Nálepku | 73.21 m²
Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest
123,000 € 1680 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 452 m²
Ponúkam Vám na predaj vianočný domček v obci Podlužany. Stavba je postavená z kameňa a tehly, m
35,000 € 77 €/m²
3 izbový byt | Okružná ul. | 65 m²
93,000 € 1431 €/m²
2 izbový byt | Mochovská ul. | 66.9 m²
Ponúkam Vám na predaj 2izbový byt o výmere 66,90m2 ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Nac
95,000 € 1420 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.