Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj budúce rodinné sídlo v tichej časti o
185,000 € 925 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 50 m²
Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradku s chatkou v najžiadanejšej lok
48,000 € 960 €/m²
2 izbový byt | Mallého | 56 m²
2-izbový byt s veľkým potenciálom v úplnom centre Skalice. Predstavte si bývanie priamo v srdc
125,000 € 2232 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Viac ako REALITY s.r.o, Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný, dvojpodlažný dom po rekonštrukci
168,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 180 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj RD priamo v centre mesta, na Lichardov
Info v RK
Rodinný dom | 1,628 m²
TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom s charakterom a veľkorysým pozemkom v pokojnej ob
106,000 € 65 €/m²
1 izbový byt | 36.04 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi Západ 1. Zabudnite na staré
95,000 € 2636 €/m²
Záhradná chatka | 25 m²
TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku v Kotešove v záhradkárskej oblasti. Chatka je posta
44,000 € 1760 €/m²
Rodinný dom | Jahodnícka | 398.12 m²
VÝRAZNÁ ZĽAVA – Objavte v našej ponuke perličku, a to výnimočnú 6-izbovú vilu v lone prírody Ma
382,000 € 960 €/m²
Rodinný dom | Jana Husa | 110 m²
PROXAM reality ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v Lučenci na ul. Husová, táto nehnuteľno
149,000 € 1355 €/m²
Obchodné priestory | Vajanského | 235 m²
Ponúkame na predaj komerčný objekt s celkovou úžitkovou plochou 235 m², situovaný na pozemku
267,000 € 1136 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Chata na Krahuliach - kde starosti idú bokom Predstavte si rána s vôňou lesa, ticho hôr a več
189,000 € 1890 €/m²
2 izbový byt | Jadrová | 52.69 m²
V zastúpení majiteľa ponúkam na predaj tento veľmi príjemný dvojizbový byt na Jadrovej ulici v
202,500 € 3843 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v jednom z najkrajších a najpokojnejší
128,000 € 853 €/m²
Rodinný dom | Kysak | 316 m²
Omrzelo Vás už bývanie v malom panelákovom byte? Chcete dopriať svojim milovaným deťom a zvier
245,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Luca & Doren ponúka na predaj veľkorysý dom bez susedov na jednej z najlepších adries v Považsk
330,000 € 1100 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
TRIOREALITY ponúka na predaj rodinný dom v obci Olešná, situovaný na slnečnom pozemku o výmere
125,000 € 1563 €/m²
Historický objekt | Hlavná | 1,200 m²
Diana Reality ponúka na predaj historické objekty v centre Košíc. Bližšie infomácie len na vyži
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Pukane
78,500 € 1106 €/m²
Rodinný dom | 1,700 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Veľká Lehota, len približ
145,000 € 85 €/m²
Polyfunkčný objekt | Ulica Štefana Moyzesa | 387.5 m²
CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu situ
649,900 € 1677 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 172 m²
RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POTENCIÁLOM VHODNÝ PRE VEĽKÉ RODINY, PODNIKATEĽOV ALEBO PRE INVESTOROV!
255,000 € 1483 €/m²
Rodinný dom | 172 m²
255,000 € 1483 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k
300,000 € 3191 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.