RODINNÝ DOM, UL.17.NOVEMBRA, PREŠOV, DVE PARKOVACIE MIESTA

Reality Prešov

Rodinný dom | 17. novembra | 100 m²

EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove ponúka na predaj dvojpodl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

269,900 € 2699 €/m²

PREDAJ Rodinný dom Vitanová (dve byt. jednotky)

Reality Vitanová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 180 m²

SALE real Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v rekreačnej oblasti – Vitanová. Túžite p

Publikované: 14.10.2020 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vitanová

Cena dohodou

PREDAJ Rodinný dom Vitanová (dve byt. jednotky)

Reality Vitanová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Vitanová

Cena dohodou

"REZERVOVANÉ" Rodinný dom v obci Šalgovce (pôvodný stav), na veľkom pozemku: 954m2, Pieštany vzdialené 12km (3D prehliadka)

Reality Šalgovce

Rodinný dom | Nezadaná | 85.6 m²

Ponúkam na predaj Rodinný dom v obci Šalgovce (okres Topoľčany). Nehnuteľnosť disponuje priest

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šalgovce

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v Nitrianskom Pravne, pozemok 1611m2 + garáž, dielňa

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | Turčianska | 250 m²

City Reality vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom v obci Nit

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

149,000 € 596 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj 3. izb. byt, 70,40 m2, ul. Mostná, Handlová

Reality Handlová

3 izbový byt | Mostná | 70.4 m²

City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt o rozlohe

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Handlová

84,000 € 1193 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4. izbový rodinný dom, pozemok 805 m2, Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | Pstruhárska | 200 m²

City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj štvorizbový, samostatne stojaci rodinný dom, na ul

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Handlová

139,000 € 695 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izb byt s loggiou, Okružná, 70m2

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 70 m²

Hľadáte útulný byt, do ktorého sa stačí nasťahovať ? Prípadne vhodnú investičnú nehnuteľnosť na

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Handlová

84,999 € 1214 €/m²

PREDAJ 1 izbový byt Sásová Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 38 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

128,000 € 3368 €/m²

Predaj priemyselný areál ROSKA

Reality Valaská

Prevádzkový areál | 2,950 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj priemyselný are

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Valaská

Cena dohodou

Na predaj dvojgaráž v Žiari nad Hronom na Etape

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj dvojgaráž v Žiari nad Hronom n

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

48,000 € 1548 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Kotmanová

Reality Kotmanová

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s hosp

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kotmanová

99,000 € 787 €/m²

Na predaj budova s bytom, Horné Pršany, Banská Bystrica

Reality Horné Pršany

Reštauračné priestory | 200 m²

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka ekluzívne na predaj prevádzkovú budo

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Horné Pršany

299,000 € 1495 €/m²

Výrobné a skladové priestory

Reality Veľká nad Ipľom

Prevádzkový areál | 2,000 m²

Výrobné a skladové priestory v obci Veľká nad Ipľom okr. Lučenec. V areáli bola hliníková zlie

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľká nad Ipľom

Cena dohodou

PREDAJ - Rodinný dom - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom s príslušenstvom

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

158,000 € 925 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Kováčová

Reality Kováčová

Rodinný dom | 220 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom v obci Kováčová,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kováčová

330,000 € 1500 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s väčš

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

129,000 € 1290 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Madačka

Reality Ábelová

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s prís

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ábelová

44,900 € 449 €/m²

PREDAJ - Koliba - Kriváň

Reality Kriváň

Reštaurácia | 331 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj zabehnutú kolibu s

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Kriváň

999,000 € 3018 €/m²

Na predaj obchodný priestor Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 1,148 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj budovu

Publikované: 17.09.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Rodinný dom Tuhár

Reality Tuhár

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj poschodový tehlový dom v obci Tuhár. -dom v pôvodnom stave s betonovými dlážkami -z

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Tuhár

54,000 € 383 €/m²

predaj 2 izbový Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I byt na 6-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekonštru

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,200 € 1787 €/m²

PREDAJ Reštaurácia na Donovaloch, okr. Banská Bystrica

Reality Donovaly

Reštauračné priestory | 138 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj atraktívnu investičnú nehnuteľnosť

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Donovaly

197,000 € 1428 €/m²

Ocenenie nehnuteľnosti

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 129 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0948179422, 0915870350) Vám ponúka ohodnotenie všetkých nehnu

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

40 € 0 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (739)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie