Rodinný dom | 140 m²
Za túto cenu je to naozaj skvélá ponuka vlastniť Rodinný dom alebo chalupu a zrekonštruovať pod
159,900 € 1142 €/m²
3 izbový byt | Líščie nivy | 70 m²
JKV Real ponúka na predaj príjemný, svetlý 3 izbový byt situovaný na obľúbenej ulici Líščie Niv
298,990 € 4271 €/m²
2 izbový byt | Tkáčska | 47 m²
Na predaj: 2-izbový byt s balkónom – Spišská Nová Ves, Tkáčská Predávam 2-izbový byt na 3. pos
124,900 € 2657 €/m²
Rodinný dom | 2,385 m²
Ponuka na predaj rodinného domu v pôvodnom stave – 2358 m² postavený v roku 1968 v obci Korunko
60,000 € 25 €/m²
Rodinný dom | 800 m²
🏡 VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM PRI LESE – ŠTITÁRE | 5 KM OD NITRY Cena: 295.600 € Ponúkame na predaj n
295,600 € 370 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
JKV REAL ponúka predaj 2-izbový byt v zastúpení majiteľa v centre Malaciek s vnútornou úžitkovo
149,990 € 2586 €/m²
4 izbový byt | Rustaveliho | 70 m²
Ponúkam na predaj príjemný a prakticky riešený 4-izbový byt s celkovou výmerou približne 70 m²,
240,000 € 3429 €/m²
3 izbový byt | Šafáriková | 73 m²
Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na Šafárikovej ulici v
139,990 € 1918 €/m²
Garsónka | klokočina | 22 m²
Hľadáte ideálny štartovací byt alebo výhodnú investíciu na prenájom? Máme pre vás skvelú ponuku
100,000 € 4545 €/m²
2 izbový byt | Kollárova | 49 m²
Ponúkam na predaj 2 izbový byt , ktorý sa nachádza na Kollárovej ulici v Dubnici nad Váhom. R
121,990 € 2490 €/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 37.25 m²
Ponúkam na predaj 1 izbový s praktickou dispozíciou byt na 8. poschodí v bytovom dome KOLOSEO v
177,900 € 4776 €/m²
3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²
Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča
244,800 € 3637 €/m²
2 izbový byt | Sklenárova | 52 m²
Ponúkam na predaj tichý 2-izbový byt na Sklenárovej ulici. Úžitková plocha: 52 m2 Byt pozostá
242,000 € 4654 €/m²
3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²
Priestranný 3-izbový byt v tichej časti Severu – stačí sa nasťahovať! ul. A. Bernoláka / Gők
125,000 € 1812 €/m²
2 izbový byt | 49.59 m²
Akciová cena !!! Na predaj 2-izbový byt na predaj – Giraltovce, Dukelská ulica Dispozícia: vs
77,000 € 1553 €/m²
2 izbový byt | Železničiarska | 58 m²
REZERVOVANÝ!!! Hľadáte investičný byt? Lepšia lokalita ako lokalita pri univerzite v Prešove n
123 € 2 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Trávnica | 273 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj penzión v blízkosti kúpeľov
250,000 € 916 €/m²
3 izbový byt | Staré Mesto | 65 m²
V srdci bratislavského Starého Mesta sa ponúka byt, ktorý v sebe nesie charakter pôvodnej mests
322,990 € 4969 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
Exkluzívný byt v centre Spišskej Novej Vsi PONÚKAM: 2-izbový byt na Baníckej ulici v centre me
125,500 € 2413 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Hľadáte miesto, kde sa dá naozaj nadýchnuť, kde čas plynie pokojne a každý deň prináša pohodu a
40,000 € 286 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
Miesto, ktoré môžete nazvať domovom – 3-izbový byt s loggiou v Leviciach, 62 m² Predstavte si
97,500 € 1573 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ponúkame na predaj zachovalý, z väčšej časti zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom v pokojnej ob
160,000 € 727 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
Ponuka na predaj veľmi pekný, udržiavaný 3-izbový byt s výmerou 69 m², nachádzajúci sa na 7. po
130,000 € 1884 €/m²
3 izbový byt | 61 m²
Slnečný 3-izbový byt s parkovaním – pokojné bývanie len 25 min od Bratislavy Hľadáte bývanie,
98,000 € 1607 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.