Na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s výmerou 6 419 m² vo Vrábloch

Reality Vráble

Objekt pre obchod | 300 m²

IBA U NÁS! Reality na kľúč Vám ponúka na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Vráble

920,000 € 3067 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | 120 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch. Zastava

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nesvady

169,900 € 1416 €/m²

Na predaj záhradkárska chata s krásnou záhradou vo vyhľadávanej lokalite Zúgov v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | Zúgov | 27 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj útulnú záhradkársku chatu s krásnou záhradou vo

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

42,000 € 1556 €/m²

Na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v obci Bátorove Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 79 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v obci Bátorove Kosihy. Dom

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

85,000 € 1076 €/m²

Na predaj zariadený 2-izbový apartmánový byt s balkónom na Termálnej ulici v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Termálna | 41 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový apartmánový byt s balkónom n

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Podhájska

89,000 € 2171 €/m²

Na predaj dvojgeneračný poschodový rodinný dom v obci Komjatice v okrese Nové Zámky

Reality Komjatice

Rodinný dom | 200 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj dvojgeneračný poschodový rodinný dom v obci Komjatice v ok

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Komjatice

195,000 € 975 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 57 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zá

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

101,000 € 1772 €/m²

Na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 63 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,400 € 1943 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s bazénom a terasami v tichej časti Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 300 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s bazénom a terasami

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

319,000 € 1063 €/m²

Na predaj polyfunkčný dom spolu so samostatnou budovou v obci Komjatice, okres Nové Zámky

Reality Komjatice

Polyfunkčný objekt | 303 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj polyfunkčný dom spolu so samostatnou budovou v obci Komjat

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Komjatice

1 € 0 €/m²

Na predaj krásna zariadená chata s vinohradom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Chata, drevenica, zrub | 86 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásnu zariadenú chatu s vinohradom v obci Trávnica. Zast

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

129,000 € 1500 €/m²

Na predaj dva zariadené 2-izbové apartmánové byty s balkónom na Termálnej ulici v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Termálna | 82 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj dva zariadené 2-izbové apartmánové byty s balkó

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Podhájska

178,000 € 2171 €/m²

Na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | T. Vansovej | 346 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

259,690 € 751 €/m²

PREDAJ, rodinný dom, Závod, les za chrbtom

Reality Závod

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Rodinný dom v obci Závod – 2 vstupy, okamžité bývanie, výborná dostupnosť Hľadáte bývanie, kto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Závod

195,000 € 1147 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, rodinný dom Šaštín - Stráže, čiastočná rekonštrukcia, pozemok 789m2

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | 155 m²

Rodinný dom Šaštín-Stráže SIERA realitná kancelária ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

148,000 € 955 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou: dve podlažia + suterén, obývateľný záhradný domček, garáž, vínna pivnica, ihneď k dispozícii

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Nálepkova | 188 m²

Predáme v Bernolákove nehnuteľnosti na väčšom pozemku: - veľký tehlový rodinný dom z roku 1971

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

350,000 € 1862 €/m²

Predaj| 3iRD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Mliečňanská | 207 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci rodinný dom s garážou

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

288,500 € 1394 €/m²

Chata vo Vysokých Tatrách obec Štôla

Reality Štôla

Chalupa, rekreačný domček | Štôla | 41 m²

Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám ponúka chatu v obci Štôla, ktorá sa nachádza v srdci Vyso

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štôla

152,990 € 3731 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulná stavba v tichej oblasti Malý Šariš

Reality Malý Šariš

Chalupa, rekreačný domček | 800 m²

Ponúkame na predaj krásnu a útulnú stavbu, postavenú z kvalitných CLT panelov, ktorý sa nachádz

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malý Šariš

143,000 € 179 €/m²

Na PREDAJ rodinný dom - Prešov Solivar.

Reality Prešov

Rodinný dom | 990 m²

Ponuka je teraz atraktívnejšia ! Aktuálnou úpravou ceny na 249.000, sa táto nehnuteľnosť stáva

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

249,000 € 252 €/m²

Na PREDAJ 2-izbový byt s balkónom

Reality Sabinov

2 izbový byt | 59.5 m²

REZERVOVANÉ 2-izbový byt, s balkónom v meste Sabinov. Komenského ulica, je prostredie pl

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sabinov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ ! Na PREDAJ 3-izbový byt v meste Bardejov.

Reality Bardejov

3 izbový byt | 65 m²

REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

PREDANÉ Na PREDAJ garáž v meste Sabinov.

Reality Sabinov

Garáž | 24 m²

Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, na predaj

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Sabinov

Cena dohodou

2 izbový s lógiou Topoľčany Znížená cena

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Kuzmányho | 50 m²

1302602 2 izbový byt blízko centra Topoľčany Ponúkam na predaj 2 izbový byt s loggiou blízko

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

112,000 € 2240 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie