Rodinný dom | Jazvečia | 38 m²
PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka: Obec Ťahanovce, Jazvečia ulica, rodinný dom, e
150,000 € 3947 €/m²
Historický objekt | Štefánikovo námestie | 550 m²
KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY, s.r.o. ponúka na predaj výnimočnú historickú budovu nachádzajúcu sa p
450,000 € 818 €/m²
3 izbový byt | Partizánska | 76.86 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s balkónom o výmere 77 m², situovaný na na
168,900 € 2198 €/m²
Rodinný dom | 142 m²
Hľadáte rodinný dom v pokojnom prostredí, obklopenom prírodou Slovenského krasu, s výbornou dos
68,990 € 486 €/m²
Obchodné priestory | 500 m²
Na predaj ponúkame obchodný objekt s rozsiahlou plochou a veľkým potenciálom na podnikanie v ob
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Pavlovičovo námestie | 80.3 m²
Byty v centre mesta ponúkajú nezameniteľný typ bývania, ktorý si ihneď zamilujete. Tento 3-izbo
194,000 € 2416 €/m²
5 a viac izbový byt | Hlavná | 167 m²
Predstavte si bývanie priamo v srdci historického centra Prešova, kde máte celé poschodie len p
390,000 € 2335 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom (drevenicu) v katastri obce Hradište okres Poltá
139,400 € 1859 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 240 m²
Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom v najväčšej a najmodernejšej o
54,000 € 375 €/m²
Rodinný dom | Apátska | 190 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Veľký Kýr okres Nové Zámky vzdialený od krajského mes
169,000 € 889 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 61 m²
Exkluzívne: Viničný domček v obci Pečenice neďaleko Levíc Cena: 29 900euro V exkluzívnom zast
29,900 € 490 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný prízemný rodinný dom s letnou kuchyňou v obc
57,900 € 609 €/m²
3 izbový byt | Veľká okružná | 82 m²
Hľadáte bývanie, kde sa spája moderný komfort s pokojom prírody? Exkluzívne Vám ponúkame na p
104,900 € 1279 €/m²
Historický objekt | 600 m²
Niektoré nehnuteľnosti sa kupujú. Iné sa dedia v čase. Kaštieľ v obci Dvorec je presne tým dru
840,000 € 1400 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Pripravujeme do ponuky priestranný 3-izbový byt v obci Nimnica o výmere 66 m², ktorý prešiel či
155,000 € 2348 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²
Hľadáte útulný rodinný dom s potenciálom rozšírenia? Tento dom v obci Iliašovce ponúka zimnú te
159,000 € 2446 €/m²
Mezonet | Hviezdoslavova | 94 m²
Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút
Info v RK
3 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²
Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý ponúka ideálnu dispozíciu, loggiu a potenciál do budúcn
155,000 € 2460 €/m²
3 izbový byt | Šrobárova | 68 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s celkovou plochou 6
173,000 € 2544 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Reality na kľúč vám ponúka na predaj pekné apartmánové domy na ostrove Rab v mestečku Barbat v
248,000 € 2818 €/m²
Rodinný dom | Andovská | 185 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj dva rodinné domy nachádzajúce sa na jednom pozemku v Novýc
237,000 € 1281 €/m²
3 izbový byt | Lécka | 61 m²
Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch.
110,000 € 1803 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zariadený 4-izbový byt s garážou v obci Dubník. Byt je mo
54,900 € 807 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 300 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obci Podhájska, využ
450,000 € 1500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.