Chalupa, rekreačný domček | Drienica | 55 m²
🌟 Rarita na Drienici – murovaná chata po rekonštrukcii s obecnou vodou, kanalizáciou a vlastnou
129,500 € 2355 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 275 m²
VIDEO link: https://youtu.be/UmkS9EwQvTw Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom v obci Sľaža
98,000 € 356 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
Skopírujte link do prehliadavača: https://youtu.be/zRxPjslbI-E ZNÍŽENÁ CENA!!! V obci Veľké Vo
90,000 € 1286 €/m²
3 izbový byt | 62.92 m²
VIDEO: Skopíruj link do prehliadača: https://youtu.be/BVMPqdLO4kk Chcete bývať v tichom prostre
116,900 € 1858 €/m²
Rodinný dom | nezadaná | 283 m²
VIDEO: link https://youtu.be/mZnTIi26Xrw Ponúkame na predaj rodinný dom a pozemok blízko cen
174,000 € 580 €/m²
Rodinný dom | Samuela Timona | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej uličke, situovaný na pozemku o výmere 715 m², nachádza
280,000 € 1867 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 90 m²
Ponúkame na predaj chatu v obci Nová Bystrica v časti Skaličná dolina. Chata sa nachádza na upr
77,000 € 856 €/m²
Rodinný dom | 192 m²
Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom s pekným pozemkom, ktorý sa nachádza v obci Zákopčie v
234,000 € 1219 €/m²
Záhradná chatka | 60 m²
Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti Čadca – Bukov vhodnú na celoročnú re
79,500 € 1325 €/m²
Administratívny objekt | 545 m²
Táto jedinečná vila stojí za vašu pozornosť, a radi vám sprostredkujeme aj jej osobnú obhliadku
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 87 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový byt s loggiou a murovanou pivnicou, 4/6 NP Úžitková ploch
415,000 € 4770 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 242 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá ponúka viac než len bývanie? Tento priestranný rodinný dom v pokojn
249,900 € 1033 €/m²
Rodinný dom | Nad Ostrovom | 545 m²
Cena dohodou
Iný priestor | kúpele | 1,444 m²
Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory Patince, kúpele. Plocha: úžitková 14
150,000 € 104 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný domu z roku 1975 , ktorý sa nachádza len 1 km od Liptovs
Info v RK
Iný objekt | Hlavná | 734 m²
Ponúkame Vám na predaj komerčné objekty Zlatná na Ostrove, Hlavná. Plocha: úžitková 734m2, p
375,000 € 511 €/m²
Polyfunkčný objekt | Komárňanská cesta | 800 m²
Na predaj historický mlyn s potenciálom – Dolný Štál, Komárňanská cesta (okr. Dunajská Streda)
Info v RK
Rodinný dom | Nábrežná | 95 m²
Úvodná fotka je vizualizácia možného dokončenia drevenice. EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na preda
89,990 € 916 €/m²
3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²
Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero
176,000 € 2933 €/m²
3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 61 m²
Na predaj je zariadený 3-izbový byt na ul G. Klapku s logiou o rozlohe 61,37 m2. Zabezpečíme k
95,000 € 1557 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 67 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na Dunajskej ulici v
182,000 € 2716 €/m²
4 izbový byt | Pri Artézskej studni | 82.16 m²
Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej lok
169,900 € 2068 €/m²
1 izbový byt | Bratislavská | 30 m²
Na predaj 1 izbový byt Most pri Bratislave Štýlový byt ideálny na bývanie aj investíciu Ponúka
142,900 € 4763 €/m²
Rodinný dom | SNP | 74 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACW
157,990 € 2135 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.