Polyfunkčný objekt | Nádvorie Európy | 160 m²
Na predaj: polyfunkčná budova v Komárne – Europské nádvorie Lokalita: Komárno, Europské nádvori
175,000 € 1094 €/m²
Objekt pre obchod | 200 m²
V Štúrove jedna z dobre známych obchodných nehnuteľností (cca 441 m2 pozemok) hľadá svojho nov
165,000 € 825 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
INVESTORI, PODNIKATELIA ,OKAMŽITE VÝNOSNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V ŠTÚROVE! V Štúrove na ulici Petőfi pon
305,000 € 825 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
V obci Ľubá, v pokojnej dedinke s približne 400–450 obyvateľmi, ktorá sa nachádza asi 18 kilome
79,900 € 400 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
???? 2 DOMY na predaj v historickom centre Komárna — bývajte tam, kde iní chodia na dovolenku!
179,000 € 1890 €/m²
Rodinný dom | 228 m²
Užite si veľkorysý priestor domu s nízkou mesačnou réžiou a vysnívanú záhradu! Vo výhradnom zas
189,000 € 829 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 – izbový prízemný rodinný dom s dvoma garážami Vo výhradnom
220,000 € 1333 €/m²
Objekt pre obchod | Centrum | 92 m²
Ponúkam na predaj obchodné/kancelárske priestory v Komárne blízko autobusovej stanice. Dispozíc
98,000 € 1065 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Na predaj ponúkam v obci Chľaba tento výnimočný rodinný dom s jedinečnou atmosférou a vzácnymi
120,000 € 545 €/m²
Garsónka | 27 m²
Predám priestrannú garzónku (27 m²) s veľkým balkónom na ul. Eötvösa v Komárne. Byt sa nachádza
67,900 € 2515 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
Predám 3-izbový /pôvodne 2-izbový/ tehlový, rekonštruovaný byt o výmere 62,5 m2 na ul. Priateľs
84,900 € 1369 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 81 m²
V obci Kamenín, približne 13 km od Štúrova, ponúkam na kupu čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový
78,000 € 963 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²
Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, no zároveň je pre vás dôležitá dobrá dostupnosť? V obci Bíňa,
165,000 € 611 €/m²
Rodinný dom | Kozmonautov | 300 m²
Priestranný, starostlivo udržiavaný rodinný dom na predaj v Štúrove, ideálny na bývanie aj na p
269,000 € 897 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
REZERVOVANE Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodin
135,000 € 1227 €/m²
3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²
Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians
266,500 € 3807 €/m²
Rodinný dom | Pod Lipovým | 333 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj trojpodl. rodinný dom 333m2 v lukratívnej časti Devíns
489,900 € 1471 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 74 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome
309,000 € 4176 €/m²
4 izbový byt | Adámiho | 108 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov
349,900 € 3240 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 74 m²
309,000 € 4176 €/m²
4 izbový byt | Adámiho | 108 m²
349,900 € 3240 €/m²
Rodinný dom | Pod Lipovým | 333 m²
489,900 € 1471 €/m²
4 izbový byt | Železničiarska | 124 m²
***** Z poverenia vlastníka ponúkame na PREDAJ veľký 4izbový byt v Nitre, ul. Železničiarska, l
269,000 € 2169 €/m²
Obchodné priestory | Špitálska | 429 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj lukratívny obchodný priestor 429m2, z časti využívaný
550,000 € 1282 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.