Na predaj, rodinný dom, Žilina - Višňové

Reality Višňové

Rodinný dom | Višňové | 275 m²

Ponúkame na predaj veľký 5 izbový rodinný dom v obci Višňové. Dom sa nachádza v strede obce neď

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Višňové

267,800 € 974 €/m²

Na predaj, Rodinný dom 4i, Háj

Reality Háj

4 izbový byt | Háj | 100 m²

4i Dom za cenu bytu! Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Háj pri Turčia

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Háj

59,000 € 590 €/m²

Na predaj, Rodinný dom, Rosina, 6 izieb, 400 m2, RES GROUP

Reality Rosina

Rodinný dom | Družinská | 250 m²

Rodinný dom Rosina Skvelá ponuka! Možnosť vymeniť dom za byt + doplatok Ponúkame na predaj

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rosina

336,000 € 1344 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Rodinný dom 4i, Háj

Reality Háj

Rodinný dom | Háj | 100 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Háj

63,000 € 630 €/m²

Komfortné bývanie v dvojgeneračnom 4 izbovom dome -Šamorín.

Reality Šamorín

Rodinný dom | Krajná | 350 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj sympatický 4 izbový rodinný dom v Šamoríne časť Mliečno ,posta

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

312,000 € 891 €/m²

Kučišdorfská dolina: Chata so zariadením, celoročne obývateľná

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Kučišdorf. Dolina | 100 m²

HĽADÁTE oddych a relax po práci alebo chcete víkendovať alebo dokonca trvalo bývať priamo v ob

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

216,000 € 2160 €/m²

Veľká murovaná garáž v Rači, osobné vlastníctvo vrátane pozemku

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

V zastúpení vlastníka predáme - veľkú murovanú garáž - výmera 25 m2 - vyporiadaný pozemok v oso

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,000 € 1760 €/m²

ABSOLUTE REAL / Pekný väčší 1i byt v BA – Ružinov, Vlčie Hrdlo, 41.6 m2, lodžia, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.6 m²

VIRTUÁLNU PREHLIADKU BYTU 360° SI MÔŽETE PORZIEŤ TU: https://my.matterport.com/show/?m=kjQbAVG

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 3798 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Viac-izbový rodinný dom s nadstavbou, Bystrička

Reality Bystrička

Rodinný dom | - | 160 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obľú

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrička

215,900 € 1349 €/m²

NA PREDAJ priestranný 4-izbový rodinný dom s veľkou záhradou v Plaveckom Štvrtku | ECLIPSEREAL

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 179.21 m²

Realitná kancelária Eclipsereal Vám ponúka na predaj pekný, veľký, 4-izbový priestranný rodinný

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

299,900 € 1673 €/m²

NA PREDAJ starší samostatný 4-izbový rodinný dom s veľkou záhradou v obci Gajary pri Malackách | ECLIPSEREAL

Reality Gajary

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom s peknou veľkou záhradou v obci Gaja

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Gajary

205,000 € 1708 €/m²

NA PREDAJ priestranný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a veľkým pozemkom 1.057 m2 v Rovinke, len 3 km od Bratislavy | ECLIPSEREAL

Reality Rovinka

Rodinný dom | Hlavná | 215 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a s pekným veľkým pozemk

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Rovinka

390,000 € 1814 €/m²

NA PREDAJ priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Závod | ECLIPSEREAL

Reality Závod

Rodinný dom | Nad jazierkom | 160 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný, priestranný 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom s garážou a

Publikované: 10.05.2023 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Závod

259,990 € 1625 €/m²

NA PREDAJ priestorovo veľkorysý 7 izbový rodinný dom s garážou a veľkou záhradou v obci Gajary pri Malackách | ECLIPSEREAL

Reality Gajary

Rodinný dom | 374.72 m²

Ponúkame na predaj pekný, priestorovo veľkoryso riešený 7-izbový murovaný rodinný dom s garážou

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Gajary

399,900 € 1067 €/m²

NA PREDAJ pekný 3-izbový byt v Záhorskej Vsi | ECLIPSEREAL

Reality Záhorská Ves

3 izbový byt | 65.22 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný 3-izbový byt v Záhorskej Vsi. Byt je situovaný na druhom posch

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Záhorská Ves

93,000 € 1426 €/m²

NOVÁ CENA! NA PREDAJ dva rodinné domy s tromi bytovými jednotkami v Stupave | ECLIPSEREAL

Reality Stupava

Rodinný dom | Dlhá | 425 m²

Ponúkame na predaj rozsiahlu nehnuteľnosť, ktorá je tvorená dvomi rodinnými domami, z toho jede

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Stupava

459,900 € 1082 €/m²

Predaj – celoročne obývateľná chata, Nitra – Zobor, s krásnym výhľadom

Reality Nitra

Chalupa, rekreačný domček | Dubová | 80 m²

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú murovanú chatu v atraktívnej a tichej lokalite Nitra –

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

119,000 € 1488 €/m²

Polyfunkčný objekt na predaj v Nitre centrum

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | centrum | 0 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v Nitre. Je situovaný v širšom centre mesta v zastavanej

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 16.01.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Veľký rodinný apartmánový dom Liptovský Trnovec, okr. Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Liptovský Mikuláš | 0 m²

Predáme veľký rodinný dom v obci Liptovský Trnovec, okr. Liptovský Mikuláš. Nachádza sa v zasta

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

280,000 €

Kuchárek-real: Ponúka priestranný rodinný dom v dobrej lokalite Pezinok mestská štvrť Grinava.

Reality Pezinok

Rodinný dom | Orešie | 250 m²

DOHODA NA CENE PRI RÝCHLOM JEDNANÍ. Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom, možnosť vyu

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Pezinok

345,000 € 1392 €/m²

Kuchárek-real: Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Limbachu

Reality Limbach

Rodinný dom | Športová | 186 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v Limbachu – ideá

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Limbach

375,000 € 2016 €/m²

Kuchárek-real: REZERVOVANÝ. Ponúka na predaj 3 izb. byt Bystrická ul. Pezinok.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Bystrická | 70 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bystrická ul. sídlisko Juh Pezinok

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Pezinok

179,000 € 2557 €/m²

Kuchárek-real:Predáme priemyselný areál areál v Horných Orešanoch na pozemkoch 29.803m2.

Reality Horné Orešany

Prevádzkový areál | Majdán | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj výrobno – skladový areál v Trnavskom Okrese . Areál sa rozkladá na pozem

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Horné Orešany

1,500,000 € 300 €/m²

Kuchárek-real:Predáme výrobno skladový areál v Horných Orešanoch na pozemkoch 29.803m2.

Reality Horné Orešany

Priestor pre sklad | Majdan | 5,000 m²

CENA DOHODOU: Ponúkame Vám na predaj výrobno – skladový areál v Trnavskom Okrese . Areál sa roz

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na predaj Horné Orešany

1,500,000 € 300 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie