NA PREDAJ! 1,5 izbový byt v novostavbe Bory – Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Hany ponickej | 33.5 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 1,5 -izbový byt s loggiou v jednej z najobľúbenejšíc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

205,999 € 6149 €/m²

NOMA | SILVÁNSKA- Vaše PRVÉ bývanie na PERFEKTNEJ adrese pod lesom

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Silvánska | 42 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby ponúka na PREDAJ tento praktický 1-izbový byt v pokojnej ča

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,250 € 4292 €/m²

Prenájom moderného 1,5-izbového bytu so samostatnou spacou časťou, klimatizáciou a kompletným zariadením – Istrijská ul., Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 38.48 m²

Ponúkame na prenájom útulný a moderne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Istrijskej ulici č

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- NOVÝ- KOMPLETNE ZARIADENÝ- 1-IZBOVÝ BYT- S MOŽNOSŤOU ÚPRAVY NA 1,5-IZBOVÝ- BORY NOVÝ DVOR- MICHALA BUČIČA

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Michala Bučiča | 34.52 m²

Hľadáte ideálne prvé bývanie alebo investičnú príležitosť v modernej a vyhľadávanej lokalite?

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

209,900 € 6081 €/m²

Na prenájom 1-izbový byt, Vlčie hrdlo – Ružinov, kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 42.66 m²

Ponúkame na prenájom štýlový 1-izbový byt po staršej rekonštrukcii v mestskej časti Bratislava

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

390 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

1-izbový byt Osadná ulica - zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Osadná | 40 m²

1-izbový byt na Osadnej ulici o celkovej ploche 40 m2 pozostáva z izby, chodby, kuchyne a kúp

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY SVETLÝ 1 IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE LAMAČ, NA MALOKARPATSKOM NÁMESTÍ V BLÍZKOSTI LESA

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 39.96 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na preda

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

170,000 € 4254 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izb. byt v pôvodnom stave v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 1-izb. byt v hotovosti v Devínskej Novej Vsi. po

Publikované: 13.02.2020 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 €

Ponúkame na prenájom 1 izb. byt Pavla Horova, Bratislava - Devínska Nová Ves.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 40.24 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 1-izb. byt po rekonštrukcii v Bratislave –

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Máme pre Váš riešenie ako predať nehnuteľnosť do 20 dní

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 22 m²

Potrebujete rýchlo predať nehnuteľnosť? Sú výkupné ceny pre Vás nevýhodné? Ponúkame Vám riešen

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 20.11.2024
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

250,000 € 11364 €/m²

Na predaj zariadený 1 izb. byt v 6 ročnej novostavbe s vonkajším park. miestom, Agátová ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 36 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj príjemný 1 izbový kompletne zariadený byt v novost

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 6108 €/m²

NA PRENÁJOM: Život ako vo filme: Pet Friendly - 1izbák so šatníkom a samostatnou kuchyňou!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Šumavská | 47 m²

Toto nie je kulisa! Toto môže byť Vaša adresa! Chcete kultový život ako v romantickom filme Fo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

620 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ: REZERVOVANÉ ! 1 izb. byt 34 m2, rekonštrukcia, Švabinského ul., Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Švabinského | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave – mestská časť Petržalka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – mest

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1 izb. byt v peknej časti Devínskej Novej Vsi!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 35 m²

Toto príjemné a praktické bývanie v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi (Stará Devínska) ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

160,000 € 4571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Veľkometrážny 1i byt, 50 m2, balkón 5 m2, RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, slnečný 1 izbový byt s balkónom na Saratovskej ul. v Dúbravke. Na

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,000 € 4180 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný, svetlý 1,5 i byt 33m2, balkón, s výhľadom na Dunaj, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 33 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, svetlý 1,5 i byt 33m2, balkón, s výhľadom na Dunaj, VYDRICA Dispozíci

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 1i byt 25m2, výborná lokalita v blízkosti centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 25 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný 1i apartmán 25m2, výborná lokalita v blízkosti centra Dispozícia: cel

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

610 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ moderný 1i byt 33m2, balkón, parking, pivnica, OVOCNÉ SADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 33 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, moderný 1i byt 33m2, balkón, parking, pivnica, OVOCNÉ SADY Dispozíci

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ Pekný 1,5i byt 39 m2, s balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 39 m²

Popis Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5-izbový byt 39m2 + balkón 6m2 na 4. poschodí tehlovej b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný 1,5i byt 32m2, s terasou a parkovaním, VYDRICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 32 m²

EXPAT EXPERTS | Nádherný 1,5i byt 32m2, s terasou a parkovaním, VYDRICA Dispozícia: Celková r

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny, moderný 1i byt 46m2, úžasná terasa 22m2, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 46 m²

EXPAT EXPERTS | Veľkometrážny, moderný 1i byt 46m2, úžasná terasa 22m2, skvelá lokalita Dispoz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi pekný 1i byt 52m2, s terasou, priamo v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 52 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný 1i byt 52m2, s terasou, priamo v centre mesta Dispozícia: Celková

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Priestranný 1,5i byt 43m2, s parkovaním vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 43 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový priestranný 1,5i byt 43m2, s parkovaním vo výbornej lokalite Dispozí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)