1 izbový byt | Budatínska | 54 m²
Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200
207,000 € 3833 €/m²
1 izbový byt | Budatínska | 54 m²
207,000 € 3833 €/m²
1 izbový byt | Karloveská | 33 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 1izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou d
183,000 € 5545 €/m²
1 izbový byt | Štedrá | 89 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 1 izbový byt s
181,900 € 2044 €/m²
1 izbový byt | Nám. SNP | 38 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v
590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pod záhradami | 44 m²
Chcete bývať v čiastočne zrekonštruovanom byte s vyhľadávanou dispozíciou a loggiou? Záleží Vám
471 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nad Lúčkami | 36.92 m²
Na PRENÁJOM: Štýlový 1-izbový byt s loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži Ponúkame n
800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
Kúpa 1 izbový byt Okres Bratislava II. Plocha: úžitková 40m2. Cena 170 000 € Ak Vás ponuka za
170,000 € 4250 €/m²
1 izbový byt | Obchodná | 38 m²
• 1izbový byt po rekonštrukcii • Byt je otočený dvora • úžitk. plocha 38m2 • zariadený a vybav
650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Žltá | 28 m²
BYT: Tento šikovný 1 izbový byt sa nachádza na 4. poschodí v novostavbe obytného súboru Slnečni
490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kafendova | 31 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom útulný, čiastočne zrekonštruovaný 1 izbový byt s murovano
500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Drieňová | 50 m²
RK MAGNUM® Vám exkluzívne ponúka na predaj 1,5 - izbový byt v staršej novostavbe s veľkým balkó
239,900 € 4798 €/m²
1 izbový byt | Rybničná | 24 m²
Moderná garzónka s loggiou na prenájom – komfortné mestské bývanie na Rybničnej. Ponúkame vám
420 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt v Ružinove (Vlčie Hrdlo). Byt má rozhloh
440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Eduarda Wenzla | 38 m²
Ponúkame na predaj Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača.
149,900 € 3945 €/m²
1 izbový byt | Farského | 41.5 m²
Ponúkame na predaj jednoizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apa
179,066 € 4315 €/m²
1 izbový byt | Michala Bučiča | 31.5 m²
Prenájom bytu spolu s autom? Áno, čítate správne. Tento nový 1-izbový byt v projekte Bory prich
600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²
Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt (garsónka) s loggiou, ktorý
159,900 € 6448 €/m²
1 izbový byt | FÁNDLYHO | 62 m²
kancelária | terasa | parkovanie na pozemku KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 61.6m2 nebyto
299,000 € 4823 €/m²
1 izbový byt | Bieloruská | 33 m²
Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na prenájom kompletne zreko
550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 38 m²
Hľadám pre klienta 1 izbový byt v Bratislave, časť Petržalka. Klient platí v hotovosti. Byt a
140,000 € 3684 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Hľadám 1 izbový byt v BA-Podunajské Biskupice pre konkrétneho klienta, platiaceho v hotovosti.
115,000 € 3286 €/m²
1 izbový byt | Palisády | 30 m²
Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 1-iz
600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ivanská cesta | 33 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 1 izbový, veľmi pekný a kompletne vybavený byt, o výmere 32,8
650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.