Kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na ulici Záhradnícka časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na u

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

1-izbový kompletne zrekonštruovaný byt v 9 ročnej novostavbe na ulici Podunajská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 19 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 1-izbový kompletne zrekonštruovaný byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 7784 €/m²

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (35 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská | 42.5 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 12.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor ( sklad, mobilné bývanie, kancelária ) s pozemkom a parkovaním. Za

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 3800 €/m²

Súrne hľadám pre klienta 2-garzonku Bratislava- Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Stavbárska | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbový byt v Pentagone- Bratislava. Cena závis

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

94,000 € 2686 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

APARTMÁN S VÝHODAMI - S PARKOVANÍM V GARÁŽI - PANENSKÁ ULICA - SUPER POZÍCIA....B3

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Panenská | 25.68 m²

Moderný a slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – Panenská ul., Staré Mesto Ponúkame na

Publikované: 20.03.2019 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

člen NARKS

1-izbový byt na Špitálskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Špitálska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt na Špitálskej ulici v centre Bratislavy. Bytový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

555 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

DIZAJNOVÝ 1-izb. byt v projekte METROPOLIS s parkovaním | Nový downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 34 m²

Realitná kacelária Bellasity vám ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Útulný zrekonštruovaný a zariadený bytík, stačí sa nasťahovať!

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Slatinská | 35 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný zrekonštruovaný 1

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,900 € 4283 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj veľký 1 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Drobného ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 45 m²

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4000 €/m²

Investičný byt v Starom Meste - 1i s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Celková výmera bytu je 25

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

PLNOHODNOTNÝ 1i BYT S BALKÓNOM V NOVOSTAVBE - NEJEDLÉHO ul. - PARKOVANIE V GARÁŽI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nejedlého | 36 m²

V obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava IV – Dúbravka ponúkame na predaj plnohodnotný 1-

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 4972 €/m²

Veľká garsónka pri POLUSE (OC VIVO)

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Riazanská | 0 m²

Ponúkame na prenájom veľkú zariadenú garsónku s rozlohou 35 m2 na Riazanskej ulici neďaleko obc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GESTTO | ZARIADENÝ 1-IZBÁK NA PREDAJ | BALKÓN | NÍZKE NÁKLADY | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 39.23 m²

Zháňate investíciu alebo bývanie? Realitná kancelária GESTTO s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ne

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 4716 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom priestranný 1-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Karlovej Vsi TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 44 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 1-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Karlovej Ves, n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Lotyšská | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Vrakuňa alebo Poduna

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena na vyžiadanie

Príjemný 1 izbový byt pri Draždiaku po čiastočnej rekonštrukcii so zariadením – možnosť predaja s nájomníkom.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Ponúkame na predaj ideálny štartovací byt pri Draždiaku v krásnom prostredí plnom zelene a s vý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

175,000 € 4861 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Čiližská | 0 m²

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

1izb, Štedrá, 25m2, novostavba, komplet zariadený, klimatizácia, parking,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 25 m²

Dáme do prenájmu v k.ú. Ružinov na ul. Štedrá (tichá ulica rodinných domov) kompletne zariadený

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

1,5-IZBOVÝ BYT, BA IV – BORY, lodžia

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Michala Bučiča | 31.37 m²

Na predaj útulný 1,5-izbový byt o výmere 31,37 m² s priestrannou lodžiou 3,32 m2, situovaný v n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

204,900 € 6532 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ! 1,5 izbový byt v novostavbe Bory – Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Hany ponickej | 33.5 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 1,5 -izbový byt s loggiou v jednej z najobľúbenejšíc

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

205,999 € 6149 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie