Skvelý 1i byt 20m2, NA KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM 6 MESIACOV

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 20 m²

EXPAT EXPERTS |Chutný a skvelý 1i byt 20m2 v super lokalite v centre mesta, NA KRÁTKODOBÝ PRENÁ

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na Predaj 1 izb. byt, výborná dostupnosť,

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 35 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

146,000 € 4171 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 1,5 izbový byt v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 29.5 m²

Rezervované! Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na preda v zastúpení majiteľa 1- izb. b

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

163,900 € 5556 €/m²

Na prenájom príjemný, svetlý a útulný 1 izb. byt v Záhorskej Bystrici, Kunovská ul.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

1 izbový byt | Kunovská | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe polyfunkčného bytového domu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 35.17 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.77 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kuchárek-real, s.r.o., kúpa byty Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpa byty Okres Bratislava V - Petržalka. Kuchárek real, s.r.o. hľadá pre konkrétneho klient

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REB.SK Penájom 1-izbového bytu Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 40 m²

REB.SK ponúka na prenájom príjemný a kompletne zariadený 1-izbový byt s priestrannou loggiou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Krásny zrekonštruovaný 1izb. byt, Karloveská ul.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 35 m²

Ponúkame na prenájom krásny a vkusne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Karloveskej ulici, ktorý p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

720 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izbový byt v Dubravke po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 37 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom 1-izbový byt v Dubravke po kompletnej rekonštruk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor...

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

---REZERVOVANÉ---Luxusný 1-izbový byt s terasou, 45 m², Ružinov (Hrachová)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 45 m²

Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,900 € 4220 €/m²

Hľadáme do prenájmu priestor, alebo 1-izbový byt, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme do prenájmu priestor s rozlohou približne 50-70 m² v lokalitách Brati

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac

GRAVITAS | 1-izbový byt na prenájom v Petržalke - Medveďova ul

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Medveďovej | 33 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke vo výmere 33m2. Byt sa nachád

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 34.1 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

**REZERVOVANÉ** Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

DIRECTREAL|Útulný 1-izbový byt s výhľadom na mestskú panorámu v srdci Petržalky.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fedinová | 34 m²

Directreal Exkluziv - 1-izbový byt v srdci Petržalky ponúka praktické a moderné bývanie po čia

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

176,000 € 5176 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT S KLIMATIZÁCIOU. KRÍŽNA ULICA. STARÉ MESTO BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 42 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený klimatizovaný 1-izbový byt, ktorý sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Nový1-izbový byt s BALKÓNOM a PARKOVANÍM v METROPOLISE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACY

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj svetlý 1‑izbový byt na Trnavskej ceste v Bratislave TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 39 m²

Ponúkame na predaj svetlý 1‑izbový byt v pôvodnom stave na Trnavskej ceste v Bratislave – Ružin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,000 € 5256 €/m²

ABSOLUTE REAL / Pekný väčší 1i byt v BA – Ružinov, Vlčie Hrdlo, 41.6 m2, lodžia, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.6 m²

VIRTUÁLNU PREHLIADKU BYTU 360° SI MÔŽETE PORZIEŤ TU: https://my.matterport.com/show/?m=kjQbAVG

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 3798 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ - VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

1 Izbový byt na Ventúrskej ulici na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ventúrska | 72 m²

Ventúrska ulica (Staré Mesto, BA I.) - veľkometážny 1 izbový byt v polyfunkčnom objekte na peše

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie