REZERVOVANÉ-PREDAJ: 3 izbový byt, 64 m2, Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 64 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava 7

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

220,000 € 3438 €/m²

Príjemný 3i byt v obľúbenej lokalite na Janotovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Janotova | 80 m²

Ak hľadáte zdravé bývanie v dotyku prírody a zároveň požadujete kompletnú občiansku vybavenosť

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Slnečný čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt, Dlhé Diely 38m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný, čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt v kľudnej lokalite B

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

164,999 € 4342 €/m²

SÚRNE!!! HĽADÁM PRE KLIENTOV NA KÚPU GARÁŽ NA SUMBALOVEJ ULICI

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Karlova Ves | 17 m²

SÚRNE!!! Hľadám pre konkrétnych klientov na kúpu garáž v bytovom dome na Sumbalovej ulici v Kar

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

50,000 € 2941 €/m²

VALEN | Jedinečný 4-izbový byt v projekte Cubicon s parkingom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 91.53 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4-izbový byt v obľúbenom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izbového slnečného výnimočného bytu s vlastnou TERASOU a loggiou na ulici L. Fullu v Karlovej vsi. 150m2 byt+terasa+loggia

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | L.Fullu | 150 m²

ponúkame na predaj veľmi pekný zaujímavý slnečný 3-izbový byt s terasou na ulici Ludovíta Fullu

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 2193 €/m²

Prerábate svoje priestory a potrebujete dočasne kancelárske priestory?

Reality Bratislava-Karlova Ves

Administratívny objekt | Pribišova | 800 m²

Prerábate svoje priestory a potrebujete dočasne kancelárske priestory? Prenajmeme AJ KRÁTKODO

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3-izbový penthouse s veľkolepými terasami a neskutočným výhľadom na panorámu mesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 164 m²

V prestížnej časti Bratislavy – Staré Grunty – vznikol moderný projekt s iba 10 bytmi. Štyri z

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 2713 €/m²

Slnečný 4-izbový byt v štandarde s kuchynskou linkou a nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 89 m²

Tento 4-izbový byt je silnou voľbou pre rodinu, ktorá chce priestor, svetlo a kvalitnú dispozíc

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,990 € 5393 €/m²

Predaj zariadeného 2-izbového bytu s dvomi balkónmi a garážou v Karlovej Vsi – Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jamnického | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt s dvomi balkó

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 4293 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj priestranný 3-izbový byt Kresánková ulica - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na predaj svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v byt

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

K dispozícii od 2. marca! Obchodný priestor 110,00 m2 v Obchodnom centre v BA IV Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Karloveská | 185 m²

LANDSALL realitná kancelária ponúka na prenájom obchodný priestor v novorekonštruovanom obchodn

Publikované: 28.03.2019 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,683 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj rodinný dom na rekonštrukciu v peknej lokalite, ulica Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 260 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na rekonštrukciu v peknej lokalite na ulici Líščie údolie Zák

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 1981 €/m²

Predaj 3 izbového slnečného výnimočného bytu s vlastnou TERASOU a loggiou na ulici L. Fullu v Karlovej vsi. 80m2 byt+terasa 80m2+loggia6m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | L.Fullu | 80 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 4113 €/m²

3-izbový byt v rakúskej obci Wolfsthal

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 81 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 73,52 m2 a balkónom 7,8 m2 sa nachádza v rakúskej obci Wolfstha

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

295,000 € 3642 €/m²

REZERVOVANÉ: Pozemok pri Karloveskom ramene so stavebným povolením na rodinný dom

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 650 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o rozlohe 650m2, s južnou orientáciou. Nachádza sa v Bratisl

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

NOMA | REZERVOVANÉ-VETERNICOVÁ č.27 - Doprajte si tento VÝHĽAD z vlastnej SPÁLNE

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Veternicová | 62 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento 3-izbový byt v poko

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3871 €/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 630 m²

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

REZERVOVANÝ veľký 3izb byt, Bratislava, Dlhé Diely, ul. Beniakova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

*REZERVOVANÝ* BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj priestanný 3 izbový byt v meste Bratisla

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3165 €/m²

PREDANÉ. 1-izbový byt 31,43 m² v zateplenom dome – vhodný na bývanie aj investíciu.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 31.43 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt v pôvodnom stav

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

160,000 € 5091 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE na predaj – krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Veternicová | 51.17 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratis

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4104 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – rodinný dom s potenciálom prestavby / developmentu, Dlhé Diely III.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Dlhé diely III. | 260 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – rodinný dom s potenciálom prestavby / developmentu Dlhé Diely III., Br

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

440,000 € 1692 €/m²

VEĽKÝ 3 IZB. BYT S LODŽIOU A PIVNICOU, TICHÁ ORIENTÁCIA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 99 m²

Ponúkame vám na prenájom veľký trojizbový byt s lodžiou a pivnicou v tichej a pokojnej na adres

Publikované: 28.12.2023 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

770 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rezervované.Na predaj slnečný 2-izbový byt v Karlovej Vsi-Dlhé Diely 48m2.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zrekonštruovaný 2.izbový byt nachádzajúci sa na Hlaváčikovej ulic

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,999 € 4167 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie