COMODINO - nádherný 5izbový penthouse s panoramatickými výhľadmi, veľkometrážnou terasou a luxusným vybavením

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Albína Brunovského | 190 m²

COMODINO ponúka na predaj luxusný 5 - izbový penthouse s krbom a tým najkvalitnejším zariadením

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 52 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj štartovací byt s veľkou terasou v Mly

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 4404 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ KOMPLETNE PRECÍZNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB.BYT, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71.09 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť získať dokonalý domov pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,990 € 4079 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVÁ CENA - Priestranný 5i byt v srdci Karlovej Vsi - Rodinné bývanie v objatí zelene

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 89 m²

Hľadáte domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou do centra, kompletnou občians

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3697 €/m²

člen NARKS

PENTHOUSE NAD LESOM: 220 m² neobmedzených možností

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova | 220 m²

Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vašim snom, a nie vy jemu? Ponúkame na predaj výnimočný m

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

669,000 € 3041 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vila na streche pre rodinu s deťmi

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova | 220 m²

Predstavujeme vám vilu na streche. Lepšie než dom: veľké terasy na oddych, stretnutia s priateľ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v Bratislave - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | L.Fullu | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Karlovej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,900 € 4760 €/m²

Bývajte v zeleni v Karlovej Vsi – priestranný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 76 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený 3

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

640 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov rôznych veľkostí a typov v meste Bratislava v lokalite Patrónka

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 1 m²

Realitná kancleária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom kancelárske prie

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.25 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Tichý, veľkorysý 3i byt s dvoma loggiami a bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 69.75 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 3i byt pri lese s výhľadom do zelene. Or

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3713 €/m²

ATRAKTÍVNY 4-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 115 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

678,000 € 5896 €/m²

MODERNÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE NA HRANICI KARLOVEJ VSI A DEVÍNA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

555,000 € 4955 €/m²

Priestranný 3 izbový byt Hany Meličkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 61 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, v Bratislavskej Karlovke, na ulici Hany Meličk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,000 € 4410 €/m²

Na predaj obchodný priestor na Janotovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Janotova | 39 m²

Moderný maklér ponúka na predaj obchodný priestor v polyfunkcii na Janotovej ul. v Bratislave.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

111,000 € 2846 €/m²

Na predaj gastroprevádzka s vonkajšou terasou v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | ulica | 95 m²

Ponúkame na predaj reštauračný priestor s výmerou 95 m2 s možnosťou prenájmu vonkajšej terasy n

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

169,000 € 1779 €/m²

Na prenájom garážové státie – Ota Holúska 4, Záhorská Bystrica (Limea)

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Záhorská | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom garážové státie v komornej garáži v Záhorskej Bystrici, na ul

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

66 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na predaj garáž v Karlovej Vsi, Donnerova ul..

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Donnerova | 13 m²

Ponúkam na predaj čistú, vymaľovanú, suchú vykurovanú garáž. Garážová brána je síce pôvodná,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

41,998 € 3231 €/m²

KeyPoint | KRESÁNKOVA - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 59 m²

Nehnuteľnosť je rezervovaná Pokiaľ si želáte informácie o jej prípadnej opätovnej dostupnosti,

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

224,900 € 3812 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVO zariadený 3 izbový byt 86,5 m2 s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 86.5 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj NOVO zariadený 3 izbový byt s loggiou, úžitková pl

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3803 €/m²

NOMA | NOVACKÉHO- Veľká GARÁŽ v SRDCI Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Novackého | 18 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ túto praktickú garáž vo výb

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

47,500 € 2639 €/m²

Administratívna budova s investičným potenciálom | 454 m² | vlastný pozemok | 8 parkovacích miest | Bratislava – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Administratívny objekt | Sumbalova | 454.21 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu na vlastnom pozemku v atraktívnej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,200,000 € 2642 €/m²

PRENAJATÉ!! RK MIMAREAL Vám ponúka na prenájom dizajnový minimalistický 2i byt s loggiou i franc.balkónom v Karlovej vsi,Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 40 m²

PRENAJATÉ!! RK MIMAREAL Vám ponúka na prenájom dizajnový minimalistický 2i byt s loggiou i fra

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Predaj nebytového priestoru – Púpavová ulica, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Púpavová | 105 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor o výmere 105 m², situovaný v tichej a vyhľadávanej lokalit

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

169,900 € 1618 €/m²

Kúpime 1i. byt platba v HOTOVOSTI, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Karlova Ves. Platba v Hotovosti

Publikované: 04.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Upresniť hľadanie