PREDAJ 6-izb. rodinný dom so záhradou a terasou pri lese, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Pod lesom | 263 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám v exkluzívnom zastúpení predstavuje priestranný a elegantný 6-

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,300,000 € 4943 €/m²

Štýlový a svetlý 2-izbový byt s francúzskymi oknami s atmosférou novostavby a výhľadom na Kresánkovej ulici, Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt s úžitkovou plochou 55 m2 a balkónom.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDANÝ, VEĽKÝ, 3-IZB. BYT, 77m2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN, PÚPAVOVA ULICA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 77 m²

Ponúakme na predaj veľký 3-izbový byt s veľkou dennou zónou, Pupavová ulica, Karlova Ves Na pr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

274,990 € 3571 €/m²

Prenájom priestranný 3 izbový byt s garážou Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na prenájom svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v b

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 219 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

429,000 € 1959 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v Karlovej Vsi nad Devínskou cestou

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nad Ostrovom | 1,676 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v Karlovej Vsi nad Devínskou cestou s krásnym výhľa

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 24.02.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

530,000 € 316 €/m²

Nadštandardná rodinná vila v kontakte s prírodou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Nad Ostrovom | 460 m²

Ponúkame Vám výnimočnú 5-izbovú rodinnú vilu situovanú na začiatku mestskej časti Karlova Ves.

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

ARTHUR - Ste kreatívec s vidinou nových perspektív a hľadáte „iný „ byt?

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 100 m²

Byt vymykajúci sa štandardnej dispozícii pýta inovatívnu ruku, iné vnímanie. Neobvyklý veľkomet

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4500 €/m²

Moderné kancelárske priestory na prenájom, recepcia, parking, Patrónka, West End Tower

Reality Bratislava-Karlova Ves

Administratívny objekt | Dúbravská cesta | 17 m²

Ponuka kancelárskych priestorov – West End Tower, Patrónka, Bratislava. Hľadáte moderné a repr

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

18.05 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

REZERVOVANÝ: Exkluzívny 5-izbový dom v Karlovej Vsi hneď pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | 180 m²

Exkluzívny 5-izbový dom s rozlohou 180 m2, s 2 terasami a záhradou sa nachádza na Pôvabnicovej

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

AZ. Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom na Starých Gruntoch v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | 312 m²

AZ. Ponúkame na predaj exkluzívny 6i rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite. Tento elegantný rodi

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

849,900 € 2724 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj - 3-izbový svetlý byt, 64 m2, loggia 5m2, Matejkova ulica, Bratislava - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

Predaj: 3-izbový slnečný byt s loggiou, 64m2 + 5m2, Matejkova ul., Bratislava - Dlhé Diely Pon

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

Slnečný 1-izb. byt, LODŽIA, BA IV Karlova Ves, Kresánkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kresánkova | 31 m²

OPIS BYTU: Realitná kancelária LAPE REAL ponúka na prenájom slnečný 1-izbový byt s LODŽIOU na u

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRENÁJOM-KANCELÁRSKE PRIESTORY,WESTEND TOWER,KARLOVA VES,OD 20m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | 150 m²

TUreality ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory vo výnimočnom projekte WESTEND TOWE

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garsónka | Karlova Ves | 30 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 10.08.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

130,000 € 4333 €/m²

Bývajte v hlavnom meste Slovenska a pritom v lese!

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Sološnická | 258.3 m²

Predáme rodinný dom na Sološnickej ul. – exkluzívne u nás - volajte 0903 724 375. Na pohľad nen

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

ZĽAVA!!! Novostavba Svrčia - Bratislava - Predaj 3 - izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Svrčia | 77.18 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestskej časti Karlova Ves - Svrčia ulica na

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 4957 €/m²

Predaj : úžasný nebytový priestor s nahrávacím štúdiom (so zariadením)

Reality Bratislava-Karlova Ves

Administratívny objekt | Pribišova | 205 m²

Predaj: ponúkame na predaj veľmi zaujímavý nebytový priestor so samostatným nahrávacím štúdiom.

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 28.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

360,000 € 1756 €/m²

4- izbový penthouse s terasou v blízkosti Líščieho údolia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 153 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt (153 m2) s terasou (11,36 m2) sa nachádza v polyfunkčnom bytovom dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

600,000 € 3922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrady Patrónka - Mokrohájska cesta - pozemky na p. č. 2569

Reality Bratislava-Karlova Ves

Záhrada | Mokrohájska cesta | 250 m²

Ponúkame na prenájom záhrady v lokalite Bratislava-Karlova Ves Patrónka - Mokrohájska cesta. N

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Pozemky na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Záhrada Dolné Krčace - parc. č. 2360/23

Reality Bratislava-Karlova Ves

Záhrada | Svíbová | 677 m²

Ponúkame na prenájom záhradu v lokalite Bratislava-Karlova Ves Dolné Krčace. Nájom záhrady bud

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Pozemky na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Obchodná verejná súťaž na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru č. 063 nachádzajúceho sa na ulici Pernecká 37, Bratislava-Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Pernecká | 12.45 m²

Všetky podmienky obchodnej verejnej súťaže nájdete v prílohe inzerátu a na webovej stránke Mest

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.08 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Obchodná verejná súťaž na uzavretie zmluvy o nájme nebytového priestoru č. 062 nachádzajúceho sa na Perneckej 37, Bratislava-Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Pernecká | 47.3 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025