REZERVOVANÉ | RADO | Moderne zrekonštruovaný 2i byt | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 47.96 m²

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výhľad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový byt 64m2 + loggia 5m2 | Matejkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

WFG | Na prenájom zariadený 4-izbový byt s terasou, garážovým státím a pivnicou v novostavbe

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 111 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 4-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEM NA PREDAJ UNIKÁTNY 4+1 izb.byt BA-Mlynská Dolina

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 0 m²

Ak ste fanúšikom moderných smart riešení, špičkových technológií a luxusných materiálov, tento

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Pozemky na bytovú výstavbu alebo občiansku vybavenosť - v Bratislave-Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | Karloveská | 4,706 m²

ID: F006-14-JAKO Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre bytovú výstavbu alebo občiansku vybavenos

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

950 €/m2 950 €/m2

TOP!!! LUXUSNÝ 2GENERAČNÝ ROD. DOM POD LESOM

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | 315 m²

🌟 Bývanie pod lesom s nekonečnými možnosťami – Luxusný rodinný dom v Karlovej Vsi - Kútiky Hľa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NEBYTOVÉ PRIESTORY V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ NA KRESÁNKOVEJ ULICI V KARLOVEJ VSI NA DLHÝCH DIELOCH – BRATISLAVA

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Kresánkova | 78.65 m²

Dr. Domov ponúka na predaj nezariadené nebytové priestory s množstvom spôsobov využitia na náro

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

160,000 € 2034 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO, KARLOVA VES – HLAVÁČIKOVA UL.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 144.41 m²

Dr. Domov ponúka na predaj nadčasový a priestranný 4-izbový byt s dychberúcim výhľadom na Rakús

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

532,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Neibrs | Železná studnička - tichá rezidencia | Ideálny domov pre rodinu aj so psíkom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 112 m²

Hľadáte miesto, kde môžu Vaše deti vyrásť? My v Neibrs hľadáme rodinu, ktorá ocení veľkorysý pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VEĽKÝ, SVETLÝ 3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU A TICHOU ORIENTÁCIOU V NOVOSTAVBE, PRIBIŠOVÁ ULICA, KARLOVÁ VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova | 102 m²

Ponúkame Vám na prenájom (ZARIADENÝ ALEBO NEZARIADENÝ) veľký, svetlý 3 izbový byt lodžiou a tic

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

960 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

=REZERVOVANÉ= PREDAJ, MODERNÝ 4-IZB BYT S PARKOVACÍM STÁTÍM V NOVOSTAVBE CUBICON GARDENS, 97M2, RUDOLFA MOCKA, BRATISLAVA - KARLOVA VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 96 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj moderne zariadený 4-izbový byt s b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 3906 €/m²

Garáž ulici Ľ. Fullu

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Majerníkova | 16.1 m²

DUO REAL, spol. s r.o., ponúka na prenájom garáž v parkovacom dome v lokalite Ľudovíta Fullu, M

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

125 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Príjemný 3i byt v obľúbenej lokalite na Janotovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Janotova | 80 m²

Ak hľadáte zdravé bývanie v dotyku prírody a zároveň požadujete kompletnú občiansku vybavenosť

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom 1i byt v blízkosti centra v Karlovej Vsi pri Líščom údolí !

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Námestie sv. Františka | 32 m²

Nexus Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 1-izbový byt o výmere 32m2, vrátane balkóna. Si

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

460 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4848 €/m²

rkDOM | Prenájom kancelárskych priestorov v lokalite Patrónka - Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | 3,000 m²

Realitná kancelária DOM Vám ponúka kancelárske priestory v Bratislave v časti Karlova Ves na

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

19 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nadštandardný byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Útulný 2i byt po rekonštrukcii s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 41.16 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a vkusne zariadený 2i byt po kompletnej rek

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,000 € 4592 €/m²

4 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 82 m2, na predaj vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 82 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4 izbový byt s úžitkovou plochou 82 m2. Byt sa nachádz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

284,999 € 3476 €/m²

S E G N E R O V A | 2 izbový byt 49m² + balkón 7m² + pivnica | BAIV - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Segnerova | 58 m²

Realitná kancelária Y A M I • D O M I po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

212,000 € 3655 €/m²

REPREZENTATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY– ul. J. STANISLAVA, BA

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Jána Stanislava | 163 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na prenájom čerstvo zrekonštruované administratívne p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dvojpodlažný 5- izbový rodinný dom s terasou na prenájom v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Dlhé diely III | 140 m²

Dvojpodlažný 5- izbový rodinný dom na prenájom v Karlovej Vsi časť Dlhé diely III je situovaný

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Upresniť hľadanie