Priestranný nebytový priestor na predaj v Karlovej Vsi REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Pribišova | 210.56 m²

Lukratívny nebytový priestor na predaj v Karlovej Vsi je situovaný v 1. NP bytového domu na Pri

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

265,000 € 1420 €/m²

Priestranný nebytový priestor na prenájom v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Pribišova | 210.56 m²

Lukratívny nebytový priestor na prenájom v Karlovej Vsi je situovaný v 1. NP bytového domu na P

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Amigal Group I Rohová svetlá kancelária na výbornej adrese - Westend Tower

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 30.19 m²

Hľadáte kanceláriu na výbornej adrese? V budove Westend Tower na Dúbravskej ceste 2 v Bratislav

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

730.91 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Amigal Group I Svetlý a moderný priestor vo Westend Tower ideálny pre väčšiu firmu

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 317.72 m²

Hľadáte priestranné kancelárie, ktoré sa prispôsobia presne vašim požiadavkám? V administratívn

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Amigal Group I Malá kancelária v lokalite Patrónka - Westend Tower

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 16.2 m²

Popis nehnuteľnosti Hľadáte menší kancelársky priestor v reprezentatívnej budove na výbornej a

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

391.97 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ, moderný 3-izbový byt 67 m2, balkón, Karlova Ves, Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 66.91 m²

*** Matterport: https://my.matterport.com/show/?m=5mvQuScvNjm *** Realitná kancelária Domov je

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3871 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RK4 - NA PREDAJ - 3izbový byt s loggiou Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Segnerova | 66 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt v žiadanej časti Karlovej Vsi situovaný na 9 poschodí

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

222,900 € 3377 €/m²

Líščie údolie I stavebný pozemok 3600m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Líščie údolie | 3,600 m²

Hľadáte výnimočné miesto na vytvorenie rodinného sídla alebo sídla Vašej firmy? Objavte túto je

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

990,000 € 275 €/m²

Zaujímavý 1 izbový apartmán Majerníkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Majerníkova | 35 m²

ZENITH LRE prenajíma zaujímavý 1 izbový apartmán č. 8 na ulici Majerníkova 36 – Karlova Ves, Br

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

499 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Administratívny objekt na predaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

Administratívny objekt | Staré Grunty | 1,100 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva dvojpodlažný administratívny objekt s výmerou 1 100 m2 a poze

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

2,499,000 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Líščie údolie I rodinný dom s pozemkom 3600m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 326 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

990,000 € 3037 €/m²

Komerčný priestor (558,96 m²) s vysokým potenciálom zhodnotenia, Bratislava – Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Pribišova | 559 m²

Predstavujeme vám výnimočnú "value-add" investičnú príležitosť v segmente komerčných nehnuteľno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

399,990 € 716 €/m²

VILA V LESE | Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 435 m²

Luxusná súkromná rezidencia 435 m² na pozemku 627 m² s garážou 56 m², situovaná v tichej slepej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,988,000 € 4570 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj: 3i-byt s veľkou lodžiou, kumbálom a pivnicou vo vyhľadávanej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 66.5 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3i-byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v Karlovej Vsi v zelenom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 4059 €/m²

2-izbový byt s nadštandardným vybavením | 24 m² terasa s výhľadom na Dunaj | Karlova Ves, uzavretý areál, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 75.24 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,900 € 4783 €/m²

člen NARKS

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný, elegantný 3i byt s veľkou loggiou a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 72.5 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s dobrou atmosférou, výhľadom do tichej, kľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3517 €/m²

HOUSE & WEBER I ŠAŠTÍN, 4-i rodinný dom, 211 m2, čiastočne rekonštruovaný, garáž, pozemok 682 m2, Škoda Octavia v cene

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Hany Meličkovej | 211 m²

HOUSE & WEBER ponúka exkluzívne rodinný dom v turisticky atraktívnej lokalite Šaštín - Stráže

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

144,900 € 687 €/m²

Horizont real hľadá pre klientov 1-izbové byty v Bratislave IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 0 m²

Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu a bez starostí? Ponúkame Vám kompletný reali

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 12.07.2024
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

1 €

Prenájom 2-izbového bytu – Bratislava, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Na Kampárke | 58 m²

Realitná kancelária Horizont Real ponúka na prenájom krásny, kompletne zariadený 2-izbový byt n

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

MAJERNÍKOVA - Karlova Ves, 3i byt, kompletná rekonštrukcia, s loggiou, výhľad do parku a Rakúska

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 73 m²

Túžite bývať v kompletne a kvalitne zrekonštruovanom byte a bytovom dome? Záleží Vám na tom, ab

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ: Priestranný 3-izbový byt s možnosťou 4 izieb, 2 lodžie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 79 m²

REZERVOVANÉ. Na Dlhých dieloch sú byty, ktoré majú dobrú adresu… a potom sú byty, ktoré majú a

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

265,000 € 3354 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Veľkorysý 2i byt so slnečnou predzáhradkou a s výnosnosťou 4.8%

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 144.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt s veľkorysou výmerou na prízemí bytového domu na Dlhých D

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 1718 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s terasou na predaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Tománkova | 67 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Tománkovej ulici v Karlovej Vsi. Podlahová

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

270,000 € 4030 €/m²

Rezervované - Predaj priestranného 2i bytu s loggiou v staršej novostavbe.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 66 m²

Predáme slnečný 2-izbový byt s loggiou na Majerníkovej ulici , priamo oproti Billy v bytovom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3788 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie