Na PRENÁJOM: Slnečný 3 izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom, Beniakova, Karlova Ves - časť Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

345,000 € 4085 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvomi loggiami, Majerníkova, Karlova Ves - BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,900 € 3730 €/m²

Top
Top

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Atypický, priestranný 74 m2, 1-izbový byt s balkónom predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Top
Top

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Top
Top

Prenájom: 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves Byt: 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4008 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný byt v obľúbenej lokalite vhodný aj na investíciu

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

184,990 € 4868 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM 3i byt s veľkorysou terasou a súkromím – Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Rydzikova | 86.39 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na PRENÁJOM svetlý 3-izbový byt s veľkou terasou v uzavreto

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Top
Top

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,000 € 4321 €/m²

Top
Top

ARTHUR - Vila v Líščom údolí - Výnimočná príležitosť - dostupnejšia než kedykoľvek

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Pod Rovnicami | 480 m²

S príchodom jari prichádza aj ideálny čas na zmenu. Táto vila v prestížnom Líščom údolí teraz

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,049,000 € 2185 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

H.MELIČKOVEJ 3izb.byt-80m2,klimatizácia,garáž,tehlový byt.dom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti BA IV - ul. HANY MELIČKOVEJ.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 3374 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj záhradná chatka s bazénom na veľkorysom pozemku v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rekreačný pozemok | Hany Meličkovej | 1,078 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok so záhradnou chatkou

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,990 € 232 €/m²

HERRYS - Na prenájom 3 - izbový byt, Tománkova ulica. Malé zvieratko povolené

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Tománkova | 70.45 m²

HERRYS - Na prenájom 3 - izbový byt, Tománkova ulica. Malé zvieratko povolené Realitná kancelá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNY 5 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 72 m²

Ponúkam na prenájom novo zariadený 2 izbový byt v Bratislave v Karlovej Vsi, v časti Dlhé Diely

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

980 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 51 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v na ulici Ľ. Fullu v časti Bratislava – Karlova Ves Podlahová

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

185,000 € 3627 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23091)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie