IMPREAL »»» Karlova Ves »» Rodinný dom s terasou » Dlhé diely III. / nad Devínskou cestou » cena 440.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Dlhé diely III. | 260 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom situovaný na minimalistick

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

440,000 € 1692 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v srdci Karlovky – ideálna príležitos

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 47.1 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Ka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

2-IZB. BYT stačí sa nasťahovať -62 m² + terasa 10 m² + zasklený balkón 6,5 m² + sklad 2 m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 62 m²

PREDAJ 2-IZBOVÉHO BYTU Bratislava – Karlova Ves Výmera: 62 m² + terasa 10 m² + zasklený balkó

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,888 € 3708 €/m²

Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Iný stavebný pozemok | Iskerníkova | 2,928 m²

Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2. VECTOR IN SECTOR Pozemky sa nachádz

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

590 €/m2 590 €/m2

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave Lokalita: Karlova Ves Patrónka začiatok Dlhý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

Babony TRE/ Admin. budova so skladom (dielňou) s pozemkom 2464m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Polyfunkčný objekt | Pod brehmi | 601 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu v Karlovej Vsi, ul. Pod Brehmi s v

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Babony TRE | Predaj Štýlová vila pod lesom v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Kuklovská | 455 m²

Babony TRE I Štýlová vila pod lesom v Karlovej Vsi Ponúkame na predaj mimoriadnu 7-izbovú vilu

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt vo výbornej lokalite - neďaleko Železnej studničky

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 69 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3768 €/m²

Prenájom 2-izbovvý byt s balkónom, 49m2, Bratislava-Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

REB.sk ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom – novšia stavba Ponúkame

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REB.sk,Prenájom moderný 3 izb. byt, Sološnícka ul,124 m2, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sološnická | 124 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt | 50 m2 | Novostavba | loggia | klima | parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Námestie sv. Františka | 50 m²

ALMOND Reality Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento príjemný 2 izbový byt s loggiou, ktorý s

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2 izbový byt | 54 m2 | kompletná rekonštrukcia | šatník | klimatizácia

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hodálova | 54 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbe

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Na prenájom zariadený 1-izbový byt s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kolískova | 37 m²

Iba realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na prenájom tento kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

630 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU, KLIMATIZÁCIOU A PARKOVANÍM – DLHÉ DIELY – Karlová Ves, MATEJKOVA ULICA

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Matejkova | 55 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=QGHs0MmbZ0s Hľadáte moderný byt, kde

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Hany Meličkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 70 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, v Bratislavskej Karl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,000 € 3843 €/m²

4-izbový byt na ulici Hlaváčiková v Karlovej Vsi ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 109.02 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 4-izbový byt na ulici Hlaváčiková v Karlovej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,900 € 3301 €/m²

garáž Púpavova, Karlova Ves + pivnica

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Púpavová | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v garážovom rade pri Panoráme na ul. Púpavova/Borská. Výmera 18 m2, g

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

55,000 € 3056 €/m²

Exkluzivne Prenájom 2 izbový byt Segnerová ulica Dúbravka

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Segnerová 5 | 55 m²

Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Segnerovej 5. Byt je na 3. podlaží s výťahom . Výhody:

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ, priestranný 3 izbový byt s krásnym výhľadom s dvomi balkónmi na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

418,000 € 3916 €/m²

Reprezentatívna kancelária 35m2, Westend Tower, Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 34.43 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory v objekte WESTEND

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

673.17 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Reprezentatívna kancelária 21m2, Westend Tower, Dúbravská cesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 21.4 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

406.6 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | RADO | Moderne zrekonštruovaný 2i byt | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 47.96 m²

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výhľad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový byt 64m2 + loggia 5m2 | Matejkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

WFG | Na prenájom zariadený 4-izbový byt s terasou, garážovým státím a pivnicou v novostavbe

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 111 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 4-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie