Stavebný pozemok na Starých Gruntoch na predaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Staré Grunty | 1,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - pre rodinnú výstavbu v Bratislave-Karlova Ves – Staré Grunty. Cel

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

490 €/m2 490 €/m2

člen NARKS

BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta na kúpu 3 izbový byt - mestská časť Dúbravka.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3 izb. byt v Dúbravke -Pôvodný stav -V

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Exkluzívny byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 165 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj výnimočné bývanie v Karlovej Vsi. Jedná sa o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

744,500 € 4512 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - garáž v garážovom dome – Pupavová ulica, Bratislava – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Púpavová | 19.64 m²

Zvažujete predaj garáže v Karlovej Vsi? Kontaktujte nás! Práve sme zarezervovali garáž v garáž

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1 € 0 €/m²

Na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 71 m2 na u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodné priestory na námestí Dlhé Diely, Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Ľudovíta Fullu | 270.25 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na ulici Ľ. Fullu - Námestie Dlhé Diely v Bratislave IV

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch, kde

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v Karlovej Vsi TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Novackého | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v tehlovom bytovom dome na konci slep

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Staré Grunty | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu na ulici Staré Grunty

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

26,500 € 1767 €/m²

Byt na prenájom - ul. Kresánkova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2i byt s veľkým balkónom. Byt sa nachadza v novšej tehlove

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Hany Meličkovej, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný velkometrážny 3 izbový byt na ulici Hany Meličkovej v Karlovej

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave – Karlova Ves, na Kempelenovej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom na Karloveskej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Karloveská | 24.3 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Karloveskej ul. v BA IV - Karlova Ves, s úžitko

Publikované: 15.03.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

15 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 64 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² v obľúbenej lokalite Karlova Ves na Kemp

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

COMODINO I GARÁŽ s nájomcom I Adámiho ul., Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Adámiho | 16.5 m²

COMODINO - Garáž s nájomcom na predaj I Adámiho ul., Bratislava - Karlova Ves Hlavné výhody

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

41,000 € 2485 €/m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Elegantný 3i byt s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Rudolfa Mocka | 68 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Elegantný 3i byt s balkónom a parkovaním Byt bol rezervovaný a momen

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Predaj – zrekonštruovaný 3-izb byt s loggiou, 4 posch. dom, na ulici Ľ. Fullu Karlovka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 71 m²

IBA U NAS! Ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izbový byt 74m2 s lodžiou, v zateplenom b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3648 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj: Nadštandardne priestranný 2 izbový byt (78,14 m²) na ulici Hany Meličkovej, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? Realitná kancelária Mentor Group Real Estate

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 3374 €/m²

Priestranný 2i byt, 2 x loggia, garážové státie, novostavba, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 86.06 m²

Na predaj ponúkame priestranný a zariadený 2-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým parkovacím

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 2788 €/m²

Na predaj záhrada v lokalite - Devínska cesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

Záhrada | Devínska cesta | 827 m²

Ponúkame na predaj záhradu v obľúbenej rekreačnej oblasti – ul. Devínska cesta, mestská časť De

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

120,000 € 145 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Donnerova | 33 m²

Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul. - Karlová Ves, byt po rekonštrukcii a komplet zariadený.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt ul. Hany Meličkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Hany Meličkovej | 42 m²

Na prenájom 1-izb. byt ul. Hany Meličkovej - Karlova Ves byt po rekonštrukcii Rozloha bytu :

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

MULTIFUNKČNÉ NEBYTOVÉ PRIESTORY (154m2) NA FREKVENTOVANOM MIESTE - HANY MELIČKOVEJ

Reality Bratislava-Karlova Ves

Objekt pre obchod | Hany Meličkovej | 154 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na prenájom lukratívne nebytové priestory v katastrálno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Hany Meličkovej | 154 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj lukratívne nebytové priestory v katastrálnom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 1682 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8544)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie