MULTIFUNKČNÉ NEBYTOVÉ PRIESTORY (154m2) NA FREKVENTOVANOM MIESTE - HANY MELIČKOVEJ

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Hany Meličkovej | 154 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj lukratívne nebytové priestory v katastrálnom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 1682 €/m²

Pekný Rodinný dom 160m2. Rovinatý pozemok 700m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Devínska cesta | 160 m²

Pekný samostatné stojaci Rodinný dom 160m2 Rovinatý pozemok 700m2 + Tepelné čerpadlo + Gará

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 2344 €/m²

Kancelárske priestory vo Westend Tower na prenájom - od 14 m2, ul. Dúbravská cesta.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 14 m2 až po prenájom vä

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

11.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 4 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²

Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5398 €/m²

Predaj 4 izb byt pred kolaudáciou BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

489,900 € 5468 €/m²

2-izbový byt so súkromnou záhradou v Karlovej Vsi,Ľudovíta Fullu.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 63 m²

STARS REALITY Vám pomúka príjemný 2-izbový byt (63 m²) s priamym vstupom do vlastnej záhrady o

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 3635 €/m²

MARLICK PROPERTY-Prenájom 1-izbový byt | Kresánkova ul.- Dlhé Diely- 60 m² + balkón 6 m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kresánkova | 60 m²

Ponúkame na prenájom útulný 1-izbový byt na Kresánkovej ulici na Dlhých Dieloch – pokojnej rezi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 1i byt s balkónom, novostavba 2022, predzáhradka, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Staré Grunty 40 | 35.09 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený a klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe z r. 2022, pre

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Prenájom 2 izbový byt s veľkým balkónom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | - | 59 m²

F-ONE Reality vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

Nová cena!4i byt - 151 m2 -možnosť dokúpenia 2garáží-4 park

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického 1A | 151 m²

NOVÁ CENA! Predaj: 4-izbový byt 151m2 s možnosťou kúpi 2 garáží – spolu 4 parkovacie miesta v

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

469,900 € 3112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izb. byt, JURIGOVO NÁM.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 77.53 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,900 € 3739 €/m²

PLUS REALITY I Trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii, loggia, klimatizácia, voľný od 1. mája 2026 na prenájom!

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3-izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Svetlý štvorizbový byt s komorou a šatníkom – v Karlovej Vsi v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

300,000 € 3125 €/m²

Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom, parkovanie, Bratislava IV, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 76 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom v lokalite Brat

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Garáž na Silvánskej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Silvánska | 20 m²

Garáž na Silvánskej ulici predstavuje spoľahlivé riešenie parkovania v lokalite s veľkým počtom

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

45,000 € 2250 €/m²

Forest Park - atraktívny 3 izbový byt pri Železnej studničke

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Mokrohajska cesta 10 | 82.63 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne zaujímavý byt s príjemnou dispozíciou vo výbornej lokalite

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

RentHub | zariadený 3-i byt | parkovanie | 70 m² | Nám. sv. Františka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Námestie sv. Františka | 70 m²

Slavo z rentHub Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², situovaný v s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

730 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | prenájom | zariadený 3-izb. byt | loggia | 74 m² | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jamnického | 74 m²

Slavo z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom a dvomi nepriechodným

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

620 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie