Rodinný dom v obci Kunešov - v tichej lokalite Kremnických vrchov

Reality Kunešov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Kunešov, situovanej v tichej časti Kremnických v

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

87,000 € 580 €/m²

člen NARKS

22ha usadlosť na polosamote, okres Rimavská sobota

Reality Uzovská Panica

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj usadlosť na polosamote v obci Uzovská Panica. Usadlosť leží na 22ha pozemku, 19ha je

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Uzovská Panica

499,000 € 4158 €/m²

člen NARKS

Pozemok 1 776 m² vo viničnej oblasti obce Hronský Beňadik

Reality Hronský Beňadik

Iný poľnohosp. pozemok | 1,776 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 1 776 m², ktorý sa nachádza vo viničnej časti obc

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

14,990 € 8 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pozemky pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 3,168 m²

Ponúkame na predaj krásne pozemky hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemky sú situované

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

100,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v srdci Záježovských lazov

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 180 m²

Dom nachádzajúci sa v malebnom prostredí lazov Zaježová, v jednej z najvyhľadávanejších prírodn

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

289,900 € 1611 €/m²

člen NARKS

Gazdovský sen na dosah – kamenný dom s 3,4 ha na polosamote pri Pliešovciach

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 125 m²

Gazdovský sen na dosah – kamenný dom s 3,4 ha na polosamote pri Pliešovciach Predstavte si: ran

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

229,000 € 1912 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vymením dom s veľkou záhradou v obci Mýtna za 2 i byt v Lučenci

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Vymením priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym nap

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS

Drevenica s dušou tam, kde líšky dávajú dobrú noc

Reality Cinobaňa

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Hľadáte miesto, kde ráno počujete len šum vetra a večer vidíte hviezdnu oblohu bez svetelného s

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Cinobaňa

69,990 € 1167 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Zdravý drevodom v objatí lesa

Reality Cinobaňa

Rodinný dom | 144 m²

Miesto, kde vás ráno víta šum lesa a vôňa dreva? Tento výnimočný dvojpodlažný dom na Lovinke ni

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cinobaňa

155,000 € 1076 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pekný pozemok pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 1,562 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemok je situovaný

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

52,000 € 33 €/m²

člen NARKS

Hotel FLÓRA s bazénom, wellness a vyše 1,5Ha pozemkom, Dudince

Reality Dudince

Objekt pre obchod | 6,000 m²

V slnečnom kúpeľnom meste Dudince je na predaj zabehnutý a známi hotel Flóra, ktorý je momentál

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Dudince

2,000,000 € 333 €/m²

člen NARKS

Slnečný rovinatý pozemok na výstavbu rodinných domov - Krahule, Kremnica

Reality Krahule

Lúka, pasienok | 1,538 m²

Na predaj priestranný rovinatý pozemok s výmerou 1538 m² priamo v srdci vyhľadávaného rekreačné

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

180,000 € 117 €/m²

člen NARKS

DOHODOU ! Romantický únik a podnikanie - váš dvor v srdci lazov

Reality Budiná

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte útočisko s dušou alebo výnimočnú investíciu? Rozľahlý vidiecky dvor (3100 m²) pri Budin

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

Cena dohodou

člen NARKS

Dom v lone prírody v Budínskych lazoch

Reality Budiná

Rodinný dom | 125 m²

Pokoj, súkromie a miesto, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa seba. Tento zachovalý dom s či

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

78,000 € 624 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA - Ideálne rodinné bývanie v tichej časti Kriváňa

Reality Kriváň

Rodinný dom | 160 m²

Objavte čaro bývania v srdci Podpoľania. Priestranný dvojpodlažný dom v tichej časti obce Krivá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kriváň

150,000 € 938 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: 100-ročná škola v Lukovištiach

Reality Lukovištia

Rodinný dom | 350 m²

Exkluzívne na predaj jubilejná 100-ročná škola v obci Lukovištia. Škola má na prízemí 3 miestno

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lukovištia

85,000 € 254 €/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaná drevenička na polosamote pri Jánošíkovej skrýši

Reality Drábsko

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná chalúpka na polosamote pri Jánošíkovej skrýši v horách medz

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drábsko

179,000 € 2238 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Zachovalý okamžite použiteľný domček s dvoma bytovými jednotkami Závadka nad Hronom.

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj ako domáci horehronský maklér predmetnú nehnuteľnosť.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

110,000 € 917 €/m²

člen NARKS

Útulná chalupa v malebnom prostredí Podpoľania

Reality Korytárky

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalupu nad obcou Korytárky. Chalupa je podkrovná a leží na rovinatom

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Korytárky

194,000 € 2425 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne - Rodinný dom so strategickou polohou a nekonečnými možnosťami podnikania

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | 111 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním priamo na hranici s Maďarskom? Tento zateplený

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

69,900 € 630 €/m²

člen NARKS

Vymeňte mestský hluk za ticho Bystričky: Domček s dušou a potenciálom

Reality Ozdín

Rodinný dom | 90 m²

Únik z mestského chaosu do oázy ticha a kľudu. Tento útulný domček v malebnej dedinke Bystrička

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ozdín

38,000 € 422 €/m²

člen NARKS

Les, ktorý má hodnotu aj o 30 rokov – 5,3Ha v jednom celku, Hrušov (okres Veľký Krtíš)

Reality Hrušov

Lesná pôda | 58,233 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame súvislý lesný pozemok o výmere 5,3 ha, ktorý predstavuje skuto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

65,000 € 1 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na mieste pôvodného mlynu

Reality Kameňany

Pozemok pre rodinné domy | 2,680 m²

Na predaj pozemok s ruinami starého mlynu, ktorý vyhorel v 60-tych rokoch. Pozemok je vhodný na

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kameňany

26,000 € 10 €/m²

člen NARKS

Samota/Farma Slovenské Ďarmoty

Reality Slovenské Ďarmoty

Farmárska usadlosť | 61 m²

Zhruba v strede pozemku sa nachádza rodinný dom. Pred domom je otvorená terasa. Do obytnej čast

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

750,000 € 12295 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie