Krásny slnečný pozemok v Novej Bani

Reality Nová Baňa

Lúka, pasienok | 2,963 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 2963m2. Pozemok je slnečný, situovaný na juh,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

29,000 € 10 €/m²

člen NARKS

25Ha čistej prírody s lesom a budovami čaká na svojho nového majiteľa na Cerovských lazoch

Reality Cerovo

Rodinný dom | 356 m²

V lone panenskej prírody na Cerovských lazoch, Vám exkluzívne ponúkame vyše 25Ha rovinatého ter

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cerovo

280,000 € 1222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Krásna drevenica v lone Štiavnických vrchov, v obklopení prírody

Reality Kráľovce-Krnišov

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Hľadáte miesto, kde sa môžete úplne odpojiť od každodenného zhonu a ponoriť sa do ticha prírody

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľovce-Krnišov

28,000 € 333 €/m²

člen NARKS

Usadlosť v nádhernom prostredí Opavských lazov

Reality Opava

Chalupa, rekreačný domček | 84 m²

Predávajú sa pozemky, stodola, kôlňa a gazdovský dom. Gazdovský dom má 3 miestnosti. Prešiel či

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Opava

300,000 € 3810 €/m²

člen NARKS

Rodinná vila vhodná aj na podnikanie v pohraničnej obci Slovenské Ďarmoty

Reality Slovenské Ďarmoty

Rodinný dom | 247 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom (podlahová plocha 247 m2) s takmer úplnou rekonštrukciou s disp

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

250,000 € 1012 €/m²

člen NARKS

Chata s pekným výhľadom v Utekáči

Reality Utekáč

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Na predaj chata s pekným výhľadom v Utekáči. Chata má na prízemí obývačku, kuchyňu, kúpeľňu a t

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Utekáč

90,000 € 1500 €/m²

člen NARKS

Chalupa v objatí Štiavnických vrchov

Reality Počúvadlo

Chalupa, rekreačný domček | 126 m²

V tichej dedinke pri jazere Počúvadlo, ponúkame na predaj nádhernú chalupu. Chalupa prešla čias

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Počúvadlo

160,000 € 1310 €/m²

člen NARKS

Lesné pozemky v obci Hrušov

Reality Hrušov

Lesná pôda | 28,386 m²

Na predaj 2 lesné pozemky za zaujímavú cenu a na lukratívnom mieste. K jednému pozemku vedie as

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

70,000 € 2 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný dom v príjemnej dedinke blízko Detvy

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 145 m²

Väčší rodinný dom v príjemnom prostredí pri potoku a pod lesom. Dom leží v obci Horný Tisovník

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

115,000 € 786 €/m²

člen NARKS

Funkčná chatka s altánkom v príjemnom prostredí Hriňovej

Reality Hriňová

Chalupa, rekreačný domček | 54 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranná hmla lenivo prevaľuje cez hriňovské lazy a jediným vaším plá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

54,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Slnečný rovinatý pozemok so šírkou, aká sa dnes nevidí

Reality Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,892 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tomášovce

129,000 € 45 €/m²

člen NARKS

Kúpa domu v Hornom Tisovníku

Reality Stará Huta

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vla

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Stará Huta

Cena dohodou

člen NARKS

Chalupa s väčším pozemkom v krásnom prostredí budinských lazov

Reality Budiná

Rodinný dom | 250 m²

Objavte kúzlo dvoch kamenných domov bývalej usadlosti v srdci Javoria, kde sa tradícia snúbi s

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

215,000 € 840 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pokoj vidieka, priestor a príroda na dosah – dom pre život aj oddych

Reality Suché Brezovo

Chalupa, rekreačný domček | 140 m²

Pokojné bývanie alebo chalupu v rázovitom vidieckom prostredí, kde máte prírodu doslova na dosa

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suché Brezovo

160,000 € 1143 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Objavte svoj nový domov v Málinci

Reality Málinec

Rodinný dom | 250 m²

Miesto kde sa spája komfort priestranného bývania s pokojom vidieka. Tento dvojposchodový rodin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Málinec

147,000 € 588 €/m²

člen NARKS

CENA DOHODOU - Pokojné bývanie v obci neďaleko vodnej nádrže Ružiná a historického hradu Divín.

Reality Divín

Rodinný dom | 80 m²

rodinný dom s potenciálom, ideálny pre tých, ktorí si chcú vytvoriť bývanie podľa vlastných pre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

Cena dohodou

člen NARKS

Objekt po pokročilej rekonštrukcii – ideálny na podnikanie aj rekreáciu

Reality Rapovce

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

Budova bývalého obchodu v obci Rapovce – len pár krokov od termálneho kúpaliska Novolandia. Rek

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rapovce

75,000 € 882 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE znížená cena!Hospodárska usadlosť na samote so 16 hektármi pozemku na Krupinskej planine

Reality Lackov

Rodinný dom | 80 m²

Hospodárska usadlosť s o 16 hektármi pozemku nájdete v juhovýchodnej časti Krupinskej planiny.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lackov

215,000 € 3125 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA v predpredaji! Výstavba domu /chalupy na kľúč v krásnej Detvianskej Hute

Reality Detvianska Huta

Chalupa, rekreačný domček | 144 m²

Predstavujeme vám projekt výstavby rodinného domu prípadne chalupy v malebnej Detvianskej Hute

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detvianska Huta

189,000 € 1313 €/m²

člen NARKS

Priestranný pozemok na stavbu domu či chalupy Hriňová

Reality Hriňová

Lúka, pasienok | 3,499 m²

Ponúkame na predaj pozemok v extraviláne mesta Hriňová, časť Riečka, ideálny na stavbu rodinnéh

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

95,000 € 27 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA ! Pôvodný gazdovský dvor v srdci Záježovej – pokoj, príroda a jedinečný potenciál

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 80 m²

Máte sen o bývaní či rekreácii uprostred prírody, kde čas plynie pomalšie a vzduch vonia po les

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

219,900 € 2875 €/m²

člen NARKS

Bývanie s vôňou fíg a moruší na dosah od zámku Halič

Reality Lupoč

Rodinný dom | 270 m²

Hľadáte únik z mestského ruchu do náručia prírody, no vyžadujete kvalitu a moderný štandard? Po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lupoč

255,000 € 944 €/m²

člen NARKS

Vaša vlastná oáza na lazoch: Pozemok s dušou a krásnym výhľadom

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 22,654 m²

Výnimočný pozemok s celkovou výmerou 22 654 m² , ktorý v sebe spája súkromie divokej prírody a

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

99,000 € 4 €/m²

člen NARKS

Krásna chata na romantickom mieste – Jánova Lehota

Reality Janova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Hľadáte bezpečné a pokojné miesto pre rodinu v prírode so súkromím a výbornou dostupnosťou služ

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Janova Lehota

258,000 € 1290 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie