TARGETreal | REZERVOVANE - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI – Radvaň

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Banskej Bystrici o výmere 72 m², ktorý p

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2431 €/m²

REZERVÁCIA priestranný rodinný dom po rekonštrukcii v skvelej lokalite Banskej Bystice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Haškova | 320 m²

TARGETreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka krásny zrekonštruovaný, priestranný dom v Banskej

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

420,000 € 1313 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Novostavba, 2-izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

2 izbový byt | V. V. Majkovského | 56 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbové byty v Bytovom dome Majakovského Residenc

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Novostavba, 3 izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

3 izbový byt | V. V. Majkovského | 94 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbové byty v Bytovom dome Majakovského Residence,

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : chalupa " U poštára " v obci Špania Dolina vhodná ako investícia

Reality Špania Dolina

Chata, drevenica, zrub | Špania Dolina | 280 m²

TARGETreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka chalupu „U poštára v obci Špania Dolina. Pôvodný d

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Špania Dolina

258,000 € 1054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : rodinný dom / chalupa v obci Špania Dolina vhodná na bývanie ale aj na prenájom

Reality Špania Dolina

Rodinný dom | Špania Dolina | 280 m²

TARGETreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka rodinný dom / chalupu „U poštára v obci Špania Do

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Špania Dolina

258,000 € 1054 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 4 izbový po kompletnej luxusnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Lučenec

4 izbový byt | Rúbanisko II | 105 m²

TARGETreal ponúka vo výhradnom zastúpení exkluzívny dizajnový 4 izbový byt v Lučenci, časť Rúba

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Byty na predaj Lučenec

179,000 € 1705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÉ 3 RODINNÉ DOMY NA PREDAJ - Nová Opatová Lučenec TARGETreal

Reality Lučenec

Rodinný dom | Na Jazerách | 153 m²

TARGETreal Vám predstavuje exkluzívny projekt "Nová Opatová" v Lučenci. Po úspešnej prvej fáze,

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Domy na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ garsónka, 23 m2 s loggiou, okres Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve,

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

32,000 € 1391 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom s pozemkom 1385 m2, Janova Lehota, okres Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 103 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Jano

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

85,000 € 825 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na predaj 5-izbový rodinný dom s pozemkom 1088 m2, Janová Lehota, okres Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 214 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 5 -izbový rodinný dom v ob

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

136,000 € 636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj garsónka 23 m2 s loggiou, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj garsónku v osobnom vlastníctve, v pa

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

33,000 € 1435 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj 2-izbový byt, 54 m2 s balkónom, okres Žiar nad Hronom, ul. Dubčeka

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | - | 54 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

95,000 € 1759 €/m²

5-izbový rodinný dom v srdci slovenskej prírody

Reality Muránska Zdychava

Rodinný dom | 120 m²

REALL INVEST EXKLUZÍVNE PONÚKA JEDINEČNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V SRDCI PRÍRODY – MURÁNSKA ZDYCHA

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Muránska Zdychava

73,500 € 613 €/m²

starší RD, 3 iz., poz. 1 124,5 m2; + 1656 m2, Veľká Ves (okr. Poltár), 49 000,-€

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | 196 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší 3 izbový rodinný dom, ktorý bol v minulosti čiastočn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

49,000 € 250 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj 3-izbový byt, 76.46 m2 , 4x loggie, okres Detva

Reality Detva

3 izbový byt | A.Hlinku | 76.46 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Detva

123,900 € 1620 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom/ chalupa s pozemkom 213 m2 , Dolná Ves, okres Žiar nad Hronom

Reality Dolná Ves

Rodinný dom | Dolná Ves | 59 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám predstavuje samostatný rodinný dom v pokojnej obci Do

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolná Ves

35,000 € 593 €/m²

LEMONPIE ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok s pešou dostupnosťou do historického centra Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,650 m²

Odporúčanie makléra: Je tu mimoriadna príležitosť vlastniť stavebný pozemok s pešou dostupnosťo

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

239,250 € 145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LEMONPIE ponúka na predaj 2 apartmánové domy na Akademickej ulici v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Akademická | 83 m²

Lemonpie ponúka na predaj dve unikátne apartmánové novostavby nachádzajúce sa na vyhľadávanej A

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

190,000 € 2289 €/m²

Na predaj pozemok 812 m² v srdci Donovál

Reality Donovaly

Rekreačný pozemok | - | 0 m²

Na predaj pozemok 812 m² v srdci Donovál Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 812 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

76,000 €

Rodinný dom na lazoch v Hriňovej s potokom, ovocnými stromami, dvoma bytmi a veľkou povalou v časti Hriňová - Krivec

Reality Hriňová

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnom prostredí lazov v Hriňovej – časť Krivec. Ideálne mies

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hriňová

114,900 € 958 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

225,000 € 1875 €/m²

Predpredaj – Novostavba 4 izb. chaty pod lyžiarskym svahom v Čiernom Balogu

Reality Čierny Balog

Chalupa, rekreačný domček | Bexeľ | 110.6 m²

Rezervujte si ako prvý a získajte chatu pod lyžiarskym svahom za zvýhodnenú cenu v predpredaji!

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čierny Balog

219,000 € 1980 €/m²

Chalupa na lazoch v Hriňovej s potokom, dvoma bytmi, garážou a veľkou povalou

Reality Hriňová

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

Ponúkame na predaj chalupu - rodinný dom v krásnom prostredí lazov v Hriňovej – časť Krivec. Id

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

114,900 € 958 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie