VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Útulná chalupa v prekrásnom prostredí lazov

Reality Dobroč

Rodinný dom | 160 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v krásnom prostredí lazov s panoramatick

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobroč

249,000 € 1556 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa chalupy, domu obec Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | 0 m²

Hľadám pre klientov dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Detvianska Huta

Cena dohodou

člen NARKS

Kúpa chaty Látky

Reality Látky

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Hľadám pre klientov chatu, chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Látky

Cena dohodou

člen NARKS

Atraktívne domy v centre Kolpách, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | 220 m²

Dnes predávame dva pôvodné kamenné banícke domy umiestnené v centre Banského Studenca na slnečn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

160,000 € 727 €/m²

člen NARKS

Chata blízko vleku Kokava-Línia + ďalší stavebný pozemok.

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Exkluzívne na predaj chata v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Chata má na prízemí kuchyňu, obýv

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

100,000 € 900 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný dom pri Teplom Vrchu

Reality Hostišovce

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj dvojgeneračný dom v obci Hostišovce. Plus na pozemku je ešte jeden historický dom. Pr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hostišovce

62,000 € 425 €/m²

člen NARKS

Chata Látky. Znížená cena.

Reality Látky

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj chata v rekreačnej oblasti Látky. Chata má chodbu, spoločenskú miestnosť, kuchynku, n

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Látky

70,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Zachovalý okamžite použiteľný domček s dvoma bytovými jednotkami Závadka nad Hronom.

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj ako domáci horehronský maklér predmetnú nehnuteľnosť.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

110,000 € 917 €/m²

člen NARKS

Dom v lone prírody v Budínskych lazoch

Reality Budiná

Rodinný dom | 125 m²

Pokoj, súkromie a miesto, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa seba. Tento zachovalý dom s či

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budiná

78,000 € 624 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v srdci Záježovských lazov

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 180 m²

Dom nachádzajúci sa v malebnom prostredí lazov Zaježová, v jednej z najvyhľadávanejších prírodn

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

289,900 € 1611 €/m²

člen NARKS

Vymením dom s veľkou záhradou v obci Mýtna za 2 i byt v Lučenci

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Vymením priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym nap

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS

Pozemok, ktorý vám zarobí

Reality Šiatorská Bukovinka

Pozemok pre rodinné domy | 2,154 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokojná príroda s dravým biznis potenciálom? V Šiatorskej Bukovink

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 13 €/m²

člen NARKS

Banícky domček s dušou – slnečné útočisko v srdci Štiavnických vrchov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 70 m²

Predávame romantické miesto na bývanie alebo víkendové chalupárčenie v malebnom prostredí mesta

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

77,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

Dvojdom pod lesom s baníckou atmosférou, centrum obce

Reality Vyhne

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný, celoročne obývateľný dvojdom v obci Vyhne, situovaný len pár min

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyhne

129,000 € 992 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok na výstavbu v okrajovej časti Divína

Reality Divín

Lúka, pasienok | 29,795 m²

Len u nás nájdete - rozsiahly pozemok určený na výstavbu. Pozemok je mierne svahovitý s pekným

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Divín

11 € 0 €/m²

člen NARKS

Výnimočný dom s investičným potenciálom v top lokalite. Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s výrazným potenciálom na bývanie, rekreáciu alebo investíciu? Tento rodin

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

333,000 € 2220 €/m²

člen NARKS

Priestranný slnečný pozemok s veľkým potenciálom

Reality Tomášovce

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv? Alebo zvažujete inves

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

129,000 € 645 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Veľká chata na peknom mieste Kokava-Línia.

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 430 m²

Na predaj čiastočne zrekonštruovaná veľká trojpodlažná chata v rekreačnej oblasti Kokava-Línia.

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

320,000 € 928 €/m²

člen NARKS

Pozemok 1 949 m² vo viničnej oblasti obce Hronský Beňadik

Reality Hronský Beňadik

Iný poľnohosp. pozemok | 1,949 m²

Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 1 949 m², nachádzajúci sa vo viničnej časti obce

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

14,990 € 8 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pekný pozemok pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 1,562 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemok je situovaný

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

52,000 € 33 €/m²

člen NARKS

Investícia do oddychu: Exkluzívny apartmánový dom Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Objekt pre obchod | 400 m²

Tento rozsiahly objekt sa nachádza na okraji malebnej obce Počúvadlo, iba pár krokov od slávneh

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Počúvadlo

360,000 € 1188 €/m²

člen NARKS

Hotel FLÓRA s bazénom, wellness a vyše 1,5Ha pozemkom, Dudince

Reality Dudince

Objekt pre obchod | 6,000 m²

V slnečnom kúpeľnom meste Dudince je na predaj zabehnutý a známi hotel Flóra, ktorý je momentál

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Dudince

2,000,000 € 333 €/m²

člen NARKS

25Ha čistej prírody čaká na svojho nového majiteľa na Cerovských lazoch

Reality Cerovo

Rekreačný pozemok | 251,027 m²

V lone panenskej prírody na Cerovských lazoch, Vám exkluzívne ponúkame vyše 25Ha rovinatého ter

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Cerovo

280,000 € 1 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Romantická útulná chalupa, Dolná Ves, Kremnica

Reality Dolná Ves

Chalupa, rekreačný domček | 59 m²

Ponúkame na predaj romantickú kamennú chalupu v pokojnej obci Dolná Ves, len pár minút jazdy od

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Ves

35,000 € 593 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie