HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Rimavská Sobota, P.Dobšinského - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | P. Dobšinského | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

430 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Rimavská Sobota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | 112 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

599 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 60 m²

Pre klientov hľadáme 2-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Babiná, priestranný s veľkým pozemkom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Babiná

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Babiná

235,000 € 1175 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta, najlepšie ulica Janka Kráľ

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

160,000 € 2133 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt vo Zvolene. Platba v hotovosti. Ďakujem za k

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

90,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový byt s balkónom a výťahom po kompletnej r

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

69,000 € 1917 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Lokality - Drieňová,

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

70,000 € 1944 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horný Tisovník - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

113,980 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, širšie centrum, s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 72 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1526 €/m²

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Banská Bystrica, Meštiansky dom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,290,000 €

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Brezno, Brezno mesto, Nálepkova

Reality Brezno

3 izbový byt | Nálepkova | 61 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Brezno

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Brezno, Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1614 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,900 € 2578 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 3366 m2 Hronec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hronec

Pozemok pre rodinné domy | 3,366 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

35 €/m2 35 €/m2

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Veľký Krtíš - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: VK-72803

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

62,999 € 1086 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tisovec, štýlový dom na spoločnom dvore - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tisovec

28,000 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 5838 m2 Badín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | 5,838 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: BB-7

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Badín

93 €/m2 93 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kráľ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kráľ

Rodinný dom | 136 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľ

63,500 € 467 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Čerenčany, časť Kľačany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 145 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čerenčany

135,000 € 931 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie