HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Lokality - Drieňová,

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

70,000 € 1944 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, Šibeničný vrch - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 180 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

129,990 € 722 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bzovská Lehôtka, s veľkým pozemkom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bzovská Lehôtka

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 08.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bzovská Lehôtka

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Vyšné Valice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Vyšné Valice

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vyšné Valice

68,000 € 523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Ožďany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ožďany

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ožďany

157,500 € 1050 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, chalupa Tisovec, Muránska Planina - Samota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tisovec

27,400 €

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Žiar nad Hronom, MEZANÍN - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72353

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

126,999 € 977 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Rimavské Janovce, Močiar - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavské Janovce

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavské Janovce

34,500 € 767 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Krupina - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Krupina

Polyfunkčný objekt | 236 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Krupina

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žiar nad Hronom, luxusný so saunou, výťahom a garážou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 345 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: RI-72

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

89,999 € 1286 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | Podhorská | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-71906

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poltár

54,999 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tornaľa, Šafárikova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tornaľa

Rodinný dom | 190 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

119,900 € 631 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Turčok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Turčok

Rodinný dom | 125 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RA

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Turčok

17,100 € 137 €/m²

HALO reality - Prenájom, obchodný priestor Zvolen, centrum mesta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 33 m²

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

516 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Pliešovce

Reality Pliešovce

2 izbový byt | 80 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pliešovce

72,990 € 912 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1000 m2 Podzámčok, 40% zľava na prvý pozemok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Podzámčok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podzámčok

68 €/m2 68 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Záhradná chatka | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72773

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poltár

17,999 € 450 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Záhradná | 300 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72493

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poltár

139,999 € 467 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70477

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,999 € 1069 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie